В момента tyxo.bg е офлайн

От: В момента tyxo.bg е офлайн

А нали всички знаеме ботовете колко много "обичат" линкове водещи към нищото;) Така че си е малко кофти и от тази гледна точка. При следващото минава на бота ще се отчете това и може леко да се отбележи.;) Важното е да не се случва често, защото е тегаво в преспективи.;)
 
От: В момента tyxo.bg е офлайн

днеска яко жули грешки на сайта им...

предлагам някой скоро време да пусни пластир.бг и изолирбанд.бг, че не се издържа
поне имаме аналитикса като хората :)

някой знаели нещо отчитащо в реал-тиме, щото аналитикса кара с ден назад?
 
Последно редактирано:
От: В момента tyxo.bg е офлайн

Освен че натоварва кода... миии като цяло май не... :/
 
От: В момента tyxo.bg е офлайн

Статкаунтъра бива. За малки сайтове има фрии версия, която е супер. А Тихо ги вади тези грешки нонстоп от няколко дни насам.
 
От: В момента tyxo.bg е офлайн

При мен от една седмица показва след логване само:

Код:
Warning: fopen(errlog.txt): failed to open stream: Permission denied in /www/tyxo.bg/www/root/etc/Checklogin.do on line 3

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /www/tyxo.bg/www/root/etc/Checklogin.do:3) in /www/tyxo.bg/www/root/etc/Checklogin.do on line 10

Warning: fwrite(): supplied argument is not a valid stream resource in /www/tyxo.bg/www/root/etc/Checklogin.do on line 11

Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /www/tyxo.bg/www/root/etc/Checklogin.do on line 12
 
От: В момента tyxo.bg е офлайн

Абе много е кофти това, не изглежда добре подържано според мен. Има ли някакво обяснение за честите грешки по сайта? Поне на ниво ИнфоНет. Предполагам че скоро ще се вземат в ръце, освен ако не са уволнили един от админите на този сайт или проекта им е в края на списъка.;)
 
От: От: В момента tyxo.bg е офлайн

някой знаели нещо отчитащо в реал-тиме, щото аналитикса кара с ден назад?
Добрия стар BGCounter, ама и там има забиви от време на време. Обновява на 15 минути и е малко по-подробен е (но още по-неподдържан).
 
От: В момента tyxo.bg е офлайн

Хора помагайте ! Виждам че разбирате от този сайт тиксото ли е лепило ли е ;)
та имам следния проблем не знам как но по някакаф начин сам базикнал нещо там и сега постоянно като вляза в интернет ми иска да се логвам в този сайт !
излиза ми прозорец все едно ще влизам в някои сарвар и тряя да напиша потребителско име и парола аз такива не съм създавал ! И е много дразнещо на всяко кликване се появява вирус ли е какво е незнам помогнете :) ! или да прейнсталирвам уиндоуса
 
От: В момента tyxo.bg е офлайн

толс -> интернет опшънс -> генерал и махаш тиксака
 
От: В момента tyxo.bg е офлайн

Да ама не виждам там някаде да го има тоз скапан тексак :)
 

Горе