В статията на Капитал се говори за форума | Фалшивият Facebook: Как "Капитал" купи групата "Русия е непобедима"

Ами, моята активност във ФБ клони към нула. Вярно е. Не е точно никаква, но почти. Те не са се въвлекли съвсем сами. Просто не ми харесва такъв тертип. Ти и всеки друг, който го прави по някакъв начин им продава най-вече емоциите. И за какво?
@nandibandi го каза много добре. Но не го разбира:)
Ти си тотално хахо. Като не си наясно не се обаждай,че ставаш смешен
 
Ти си тотално хахо. Като не си наясно не се обаждай,че ставаш смешен
Жалка история, тия които са ти участвали в групата дали са ОК?
 
Жалка история, тия които са ти участвали в групата дали са ОК?
Дори не те приемам на сериозно с тези коментари. Приличаш ми на лапе на 17 години , на което в главата му е пълен хаос. С какво дали са ок? Имат поле за изява на мнение, ако се хващаш за хаотичното мислене на така нареченият журналист тези хора така както за влезли могат и да излязат свободно. Ако утре предприемач например бъде продаден и направен на форум за продажба на кукли , ако ми е кеф ще седя, ако не ще напусна и ще си търся друго поле за изява например. Кое не ти е ясно па на теб
 
Дори не те приемам на сериозно с тези коментари. Приличаш ми на лапе на 17 години , на което в главата му е пълен хаос. С какво дали са ок? Имат поле за изява на мнение, ако се хващаш за хаотичното мислене на така нареченият журналист тези хора така както за влезли могат и да излязат свободно. Ако утре предприемач например бъде продаден и направен на форум за продажба на кукли , ако ми е кеф ще седя, ако не ще напусна и ще си търся друго поле за изява например. Кое не ти е ясно па на теб
Че той никой не го приема. Дори не знам защо се опитваш да влезеш в комуникация с него. Или правиш някакви опити него.
 
Жалка история, тия които са ти участвали в групата дали са ОК?
Като не са ОК имат избор да напуснат групата. Сякаш на сила ги държат 😂😂😂
 
Жалка история, тия които са ти участвали в групата дали са ОК?
Тоя смешен плач вече почва да дразни, Дафни.

Аз, като абонат на Булсатком, дали съм ОК да ме продадат като 3 синджира роби на Виваком? ЕРП-тата постоянно си продават фермата барабар с добитъка, както и мобилните оператори и т.н. Само глобул колко собственици смени... И никой не пита човека, подписал договор. Никой не пита платеца. А ти ми ръсиш морал за некви групи, дето хем са безплатни, хем без поет ангаажимент. Като не ти харесва новата управа, ставаш, дигаш гащите и си заминаваш.

Аз и по начало не разбирам смисъла от фейсбук групите. Явно некво стадно чувство, знам ли?
 
Че той никой не го приема. Дори не знам защо се опитваш да влезеш в комуникация с него. Или правиш някакви опити него.
Защото той и още поне 15 000 от 20 000 прочитания са разбрали материала като него защото така звучи наистина.
Точно тук е проблема ,че нещата са меко казано преекспонирани и са вързани на база предположения.

"Хората в групите са ПРОДУКТ" това как звучи? На мен лично като търговия с роби.

Беше писал и го махна после ,че бил съм се наричал краля на мрежата, ама така беше написано ,че аз видиш ли крал станах.

Беше написал , ама май и това го преправи по някаква негова логика ... Продавам групи с политическа насоченост, имам сайт ,в който има и политически новини и предлагам публикуване на статии . Е да бе ,ама тва са три различни теми и човека ги събрал и съчинил ,че политици ми плащат за статии. Е сещаш ли се ква интерпретация и как звучи на читателите им.

Сайта бил с препубликуване новини. Е добре де как видя препубликуваните ,а не видя ,че има статии от автори, от ИИ ,че даже и от мен (не ,че се справям много)
Ама човека натриса само това дето ще донесе интерес

Не било лично към мен щото бил ме споменал само веднъж и то чаааак на 20 ти ред. Е добре де що не спомена още 20 Ника от тук дето правят същото.
 
така и не разбрах къв е проблема, имал си нещо, продал си го, и ... освен да ти търсят че ни си платил данък, всичко вече може да се продава, фейсове, тиктоци, ала бала
 
така и не разбрах къв е проблема, имал си нещо, продал си го, и ... освен да ти търсят че ни си платил данък, всичко вече може да се продава, фейсове, тиктоци, ала бала
Ама то и тва даже не е така. Кой казва ,че не съм платил данък.

Все тая ,аз приключвам с тая тема, че вместо да препечатам някоя статия да изкарам 68 стинки , аз ебати обясненията на дадох на хора с хаос в главите. :D

Живо и здраво да е момчето. Ако утре напише книга "мемоарите на един журналист" аз пръв ще си я купя ...
 
Теоретично влизането в една група е по-трудно, ако изисква одобрение от администратор, отколкото да излезеш с два клика. А нашия съфорумец ги продавал на парче като крепостни селяни или роби на пазара в Константинопол :)
И бил ги манипулирал. Ай, стига ве! - миии те тия присъединяващи се към групи тип "обичам да тичам гол и да ми влиза пясъка в гъза" са от тези, дето след време ще мятат пачки през терасите. В кой е проблема? Че ги давал и почти без пари! Ами, да! Те толкова си и струват... Голямото разследване! :)
 

Прикачени файлове

  • image.jpg_8362386786513606906_big.jpg
    image.jpg_8362386786513606906_big.jpg
    205.3 KB · Преглеждания: 4
  • rob.jpg
    rob.jpg
    66.6 KB · Преглеждания: 3
Теоретично влизането в една група е по-трудно, ако изисква одобрение от администратор, отколкото да излезеш с два клика. А нашия съфорумец ги продавал на парче като крепостни селяни или роби на пазара в Константинопол :)
И бил ги манипулирал. Ай, стига ве! - миии те тия присъединяващи се към групи тип "обичам да тичам гол и да ми влиза пясъка в гъза" са от тези, дето след време ще мятат пачки през терасите. В кой е проблема? Че ги давал и почти без пари! Ами, да! Те толкова си и струват... Голямото разследване! :)
Не знам защо все още се фокусирате върху продажбата на групите и замесения "Крал на мрежата" :) Те са са само плявата с която е запълнил статията.
 
И ти, и другия русофил сте тежки случаи, честно. ;)
.... Прочети внимателно статията и виж как от уж лошото действие - продаване на групи в какво точно се опитва авторчето да убеди читателя.
 
  • Haha
Реакции: Sky
.... Прочети внимателно статията и виж как от уж лошото действие - продаване на групи в какво точно се опитва авторчето да убеди читателя.

То след толкова промени в текста по настояване на ST-1, утре статията може да се опитва да убеждава читателя, че авторът е ''журналист''. Тука вече голям зор ще види. :D
 
.... Прочети внимателно статията и виж как от уж лошото действие - продаване на групи в какво точно се опитва авторчето да убеди читателя.
Дали ти прави впечатление, че само отбор копейка рипате :D
 

Горе