В статията на Капитал се говори за форума | Фалшивият Facebook: Как "Капитал" купи групата "Русия е непобедима"

Е на 6 места ли ще пишем...

Хаха тия хора явно си нямат друга работа. Половината от статията е тотална измишльотина и тотални предположения. Ако реално това е журналист от капитал си е писал свободни съчинения. В тази полу съчинена и измислена статия се говори за някаква пропаганда и някакви други щуротии, а реално хората влизат по интереси .
 
Друго фалшиво незнам кой им е дал информация ,че някои си политици били ми плащали за да им публикувам мнения или там какво при положение ,че дори баба ми знае как да влезе на някой в профила и да прочете какво пише на стената. Тотални лъжи в Капитал.
И са ми преписали и някви други групи дето даже не го знам хахахах.
Заклевам се ,ако реша да пусна някаква реклама ще е в Капитал . Там определено знаят как да манипулират със съдържание
 
Увеличете...
И само да допълня ... Мислех ,че "Капитал" е що годе достоверен източник на информация, а се оказва половинчати истини и половинчати тотални измишльотини.
Този "Журналист" на Капитал ,който явно няма завършено и средно образование защото незнае явно значението на думата пропаганда и 30 реда поданици , в които и сам си противоречи по скоро да си открие пропагандата в неговата статия, защото там я има. Така наречената пропаганда при мен не съществува най-малкото защото хората се присъединяват и намират групите по собствено желание и са както за така и против нещо си . И да сравняваш това с купуване и продаване на дипломи в нета е тотално извращение.... Ето това е пропаганда
 
Някой има ли интерес към първия брой на в-к Капитал?
 
Така и така има тема. След 2 неотговорени позвънявания от мен към съответният журналист той все пак се свърза с мен.
Реално разбра ,че половината му статия е изпълнена с предположения и ПРОПАГАНДА .
Надявам се ,че разбра ,че приравняването на покупко продажба на Фб групи примерно и продажба на фалшиви дипломи не е едно и също( въпреки, че той ми каза ,че разбираш ли това не било приравняване , а споменавал други негови раследвания , ама точно в тая статия)
Миля, че ме разбра ,че е чиста ПРОПАГАНДА твърдението или както той каза предположението ,че някой си политик /политици ми били плащали за нещо си провокиран разбираш ли от това, че съм имал тема в която предлагам "публикуване на статии", а то това го предлагат 90% от сайтовете и далеч не е задължително статията да бъде политическа например
Съгласи се мисля,че да пишеш ,че еди кой си сайт е само с цел машина за пари... Е много ясно и Капитал не работи благотворително и за без пари и естествено всички останали сайтове или поне 99% от тях. Дразнещо е факта да пише обаче ,че еди кой си сайт е само с цел правене на пари И ТОВА Е ПРОПАГАНДА....
Най- якото беше ,че аз сам съм се наричал краля на мрежата , а то така се казва сайта и домейна така дойде :D

Човека каза,че е добронамерен и ще си редактира нещата, па да видим.

Тел разговор,които проведохме го написах заради предишните ми малко злобни постове към него, да е ясно че и аз съм човек ;)
 
Така и така има тема. След 2 неотговорени позвънявания от мен към съответният журналист той все пак се свърза с мен.
Реално разбра ,че половината му статия е изпълнена с предположения и ПРОПАГАНДА .
Надявам се ,че разбра ,че приравняването на покупко продажба на Фб групи примерно и продажба на фалшиви дипломи не е едно и също( въпреки, че той ми каза ,че разбираш ли това не било приравняване , а споменавал други негови раследвания , ама точно в тая статия)
Миля, че ме разбра ,че е чиста ПРОПАГАНДА твърдението или както той каза предположението ,че някой си политик /политици ми били плащали за нещо си провокиран разбираш ли от това, че съм имал тема в която предлагам "публикуване на статии", а то това го предлагат 90% от сайтовете и далеч не е задължително статията да бъде политическа например
Съгласи се мисля,че да пишеш ,че еди кой си сайт е само с цел машина за пари... Е много ясно и Капитал не работи благотворително и за без пари и естествено всички останали сайтове или поне 99% от тях. Дразнещо е факта да пише обаче ,че еди кой си сайт е само с цел правене на пари И ТОВА Е ПРОПАГАНДА....
Най- якото беше ,че аз сам съм се наричал краля на мрежата , а то така се казва сайта и домейна така дойде :D

Човека каза,че е добронамерен и ще си редактира нещата, па да видим.

Тел разговор,които проведохме го написах заради предишните ми малко злобни постове към него, да е ясно че и аз съм човек ;)
Изключително е тъпо да правиш страници и да ги продаваш, защото повечето хора, които пишат или квото и да правят там във групите ти ти пишат най-вече мненията с, правят се на интересни или все тая за
го правят, но те ти правят страницата а пък ги им продаваш контента.
А самата статия във в-к Капитал е пропагандна статия, както казваш. Точно поради тази причина, че дали страницата на групата ти е пропагандна, или не, такава я правят тия които реагират в нея.
 
Изключително е тъпо да правиш страници и да ги продаваш, защото повечето хора, които пишат или квото и да правят там във групите ти ти пишат най-вече мненията с, правят се на интересни или все тая за
го правят, но те ти правят страницата а пък ги им продаваш контента.
А самата статия във в-к Капитал е пропагандна статия, както казваш. Точно поради тази причина, че дали страницата на групата ти е пропагандна, или не, такава я правят тия които реагират в нея.
Реално пича ми каза ,че точно хората вътре правели пропаганда, ама всички, които прочетохме статията ни стана доста ясно ,че едва ли не аз правя пропагандни групи примерно.... Е да бе , ама аз тва му казах да си прочете статията като читател да види реално какво излиза. Другото което хем го питах , хем не успях да схвана е защо трябва да ми намесва сайта в тая работа , и да плюе по него. Нито има нещо фейк нито нищо. Абе нещо ми е тръгнало все с мен някой да се занимава тука от 2-3 месеца и тва е . Що не хабят ресурси да разобличават дейностите на ония с милионите или поне със стотиците хиляди , а се хванали с некви дребни рибоци незнам.
 
Е са , ако не успея да убедя тоя пич да не ми меша всичко , което е успял да разбре ( то па нали е много скришно) , ако не направя всички групи да се публикуват благотворителни дейности те па на. Да видим тогава дали ще отразят кво се случило или само за насиране статии знаят да пишат
 
Реално пича ми каза ,че точно хората вътре правели пропаганда, ама всички, които прочетохме статията ни стана доста ясно ,че едва ли не аз правя пропагандни групи примерно.... Е да бе , ама аз тва му казах да си прочете статията като читател да види реално какво излиза. Другото което хем го питах , хем не успях да схвана е защо трябва да ми намесва сайта в тая работа , и да плюе по него. Нито има нещо фейк нито нищо. Абе нещо ми е тръгнало все с мен някой да се занимава тука от 2-3 месеца и тва е . Що не хабят ресурси да разобличават дейностите на ония с милионите или поне със стотиците хиляди , а се хванали с некви дребни рибоци незнам.

Уредил си се с безплатна реклама в КАПИТАЛ :love: , стига рева!
Кой от нас може да се похвали с такова нещо?

ПП: журналистчето можеше да линкне направо към темичката, ама и така става.
ПП2: Блинки и той ше е доволен.
 
Уредил си се с безплатна реклама в КАПИТАЛ :love: , стига рева!
Кой от нас може да се похвали с такова нещо?

ПП: журналистчето можеше да линкне направо към темичката, ама и така става.
ПП2: Блинки и той ше е доволен.
Не бе браааат. Дразня се защото до днес "Капитал" бе сайт , който ме кефеше и си живех с идеята ,че е достоверен, доста често съм черпил информация от там. Сега въобще не съм на това мнение.... Покрай истината има 10 предположения и лъжи и се намесват неща, които нямат общо с темата му , а ги е намъкнал пак покрай предположения. Па и имена тва онова е изтопосал , на кой му е през х*я как се казвам и ,че живея в Ловеч (Тва са го рабрах от него :D )
Живи и здрави да сме само
 
Нека и аз мина като админ през статията и да видя какво са писали разбирачите там. ;)

Първо, кофти, не са ни дали линк, минус една точка. Форумът Предприемач без препратка говори за първа аматьорщина. Ами ако някой иска да си купи група или страница? Кво? Ходиш в Google да пишеш?

За жалост хората, които пишат такива материали са далеч от идеята, че това групите, страниците, сайтове и куп още дигитални активи могат да се търгуват свободно в мрежата, и думи като "капитулира" са меко казани странни.

Думата "преговори" е в кавички, не знам по каква причина, защото търговията е открита. А доколкото знам, това договаряне, ако има такова се измества на ЛС или в някой месинджър, за да се осъществи по-бързо и двете страни да стигнат до желаната от тях сделка.

И разбира се, че е бизнес. Както е бизнес продажбата на домейни, както е бизнес продажбата на сайтове. Да, интернет е диво място, и още по диво е дарк уеба, за който дори и не подозират. ;) Целта на купува на такива групи е една - да си възвърне инвестицията като започне да монетеризира трафика, нещо което и сайтове като Капитал правят, купувайки или групи или постове в други групи, което ми е странно, че на някой от екипа им е убегнало. ;) А, ако не го правят, явно са по-глупави от останалите. ;)
 
Имаше една тема,... ето я и нея:


П.П: Ние има даваме линкове, те бе.
П.П.2: Според мен много ни четат, за което искрено се радвам и уважавам факта, че се опитват да хванат информация, за да си правят материалите. Но и силно се надява в бъдеще да успяват да разбират идеята и материята, за която пишат.
:D
 
За Блинки ние беше ясно както и за ст-1 че за пари ще продадат и най-святото си :D
Ne znam koe ne e qsno?
 
Форумът не, обаче ST-1 е намазал и ЖИВ ЛИНК с готин anchor text към новинарския сайт!!! :eek: :love::D
(сега забелязвам)

ПП: на всичкото отгоре е do-follow 😄
 
Форумът не, обаче ST-1 е намазал и ЖИВ ЛИНК с готин anchor text към новинарския сайт!!! :eek: :love::D
(сега забелязвам)

ПП: на всичкото отгоре е do-follow 😄
Те май за него пишат. :) Хахаха, има нещо гнило.

Гледай ги какви са. Вместо да купуват, те го коментират. Нищо, по-адаптивните медии ще ги вземат. :D
 
Нека и аз мина като админ през статията и да видя какво са писали разбирачите там. ;)

Първо, кофти, не са ни дали линк, минус една точка. Форумът Предприемач без препратка говори за първа аматьорщина. Ами ако някой иска да си купи група или страница? Кво? Ходиш в Google да пишеш?

За жалост хората, които пишат такива материали са далеч от идеята, че това групите, страниците, сайтове и куп още дигитални активи могат да се търгуват свободно в мрежата, и думи като "капитулира" са меко казани странни.

Думата "преговори" е в кавички, не знам по каква причина, защото търговията е открита. А доколкото знам, това договаряне, ако има такова се измества на ЛС или в някой месинджър, за да се осъществи по-бързо и двете страни да стигнат до желаната от тях сделка.

И разбира се, че е бизнес. Както е бизнес продажбата на домейни, както е бизнес продажбата на сайтове. Да, интернет е диво място, и още по диво е дарк уеба, за който дори и не подозират. ;) Целта на купува на такива групи е една - да си възвърне инвестицията като започне да монетеризира трафика, нещо което и сайтове като Капитал правят, купувайки или групи или постове в други групи, което ми е странно, че на някой от екипа им е убегнало. ;) А, ако не го правят, явно са по-глупави от останалите. ;)
Евала Блинки и знаеш ли което в целият ни разговор с пича е най-тъпото...
Самият така наречен журналист ми каза " Групите, които всех бяха много активни, но след като ги взех рийча падна"
Е викам брат сега разбираш ли защо не е е така да развиваш и поддържаш групуи или страници квото и да е и какво като това е "Бизнес".
Смисъл немога да разбера такъв уж сериозен сайт като тях да се занимава с някой дето изкарва жълти стинки с ясното съзнание ,че се полага труд и не е няква измама или нещо такова.

Са ако съм някое лайно би следвало да пусна две три статии в моя сайт как "Капитал" публикува фейк новини, предположения и пропаганда (мога да го докажа) с ясната цел да орони престижа на някой си друг сайт и да дам тия 400 лв дето съм ги взел от него ама по 5 да спонсорирам публикацията във фейса например , да го изпубликувам пред 150-200 000 души в мои групи и страници . Ясно е ,че моя сайт е някъв никъв , ама техният е все пак уж престижен.

Все тая , не ми се занимава с подони тъпотии, ама не е готино. Сайтове с такива ресурси и име би следвало да се занимават с големи схемаджии , които са в изобилие в България , ако имат претенциите ,че са нещо.
 

Горе