В статията на Капитал се говори за форума | Фалшивият Facebook: Как "Капитал" купи групата "Русия е непобедима"

Какво внушават е субективно, какво казват е обективно. На мен не ми изглежда да внушават това, което казваш.
Ето Скай веднага е клъвнал:

За адвокат може да пишете на Митрофанова, сигур ще ви се зарадва с тия групи :D

Каот добавиш и заглавието на темата е точно пропаганден цирк статията.
 
  • Haha
Реакции: Sky
oO Сори, не знаех, че си стигнал до положението да се барате с ДЕФ-а :) ама то си е прогнозируемо за нощните комплексари.. точно ТЕЙ както страх лозето- ПАЗИ, така и да си си внушил, че кат си махнеш подписа, ще бъдеш забравен ;)
Независимо какви свирчоци най-големи си направил, И независимо на КОЙ си ги просвирвал, делата ти никога няма да бъдат забравени, билив ми 😆
Това пък лайно от къде изплува? Регистрация от преди има няма месец, заобяснявал за форума. Ние сме били с комплекси, вика. :D

Давай, извади някой скелет от гардероба.
Бая си ги натъпкал там, знам.
Още един пациент е този гърчавия глист. Изпускали са го здравата на глава. Да хваща пътя, да трие тук и да ходи да обяснява на приятелката си Майк колко е зле форума. ;)
 
Как реши,че рева ? Цитираш ме в тема,която мислиш,че си разбрал ?

Далеч съм от мисълта да се обяснявам на някой,но ще ти кажа: Работил съм със фейсбук доста активно и имам малко повече познания от колкото можеш да мислиш :)
Шегувам се, бе, споко. Направи ми впечатление профилния ти пост, затова те тагнах. Нека да видиш, че за някои 2 ст. са малко. 😀
 
Америка за България платиха 400 кинта и дадоха хубав линк.
За мен, @ST-1 е PIMP на седмицата и му платиха 400 лв за да го линкнат в капитал.

За не запознатите, линк в капитал струва около 3000лв.


pimp-wheres-my-money.gif
 
Постът на @kamentk е топ.
И ако това не е качествено написан материал, здраве му кажи. ;)

За жалост изказът му е толкова на високо ниво, че малцина от тази и още няколко други "велики" медии ще разберат. В тези медии работят хора, на които им диктуват и казват какво да пишат. Някои поръчани, други защото така, и плявата си се излива. За жалост като пътувам с метрото седя и гледам как обикновената овчица е забила клюна си в телефона кълве и пълнее. На това разчитат все пак и "медиите". И да речем, че тази седмица имат на наплюят няколко партии, някои държави, някои хора, та сега явно са изпуснали малко таргета, та се появява тази безумщина.

За автора на статията: Не съм сигурен колко точно е модерно да се слагат кавички на всички имена, но явно човече, ти "имаш стил". Виж това е добро ползване на кавичките.

Също, дали е редно закупуването на страница или група, независимо от темата, да бъде повод да завъртиш статията си към това, че се ползва за политически цели и се плаща от съответните партии без каквито и да е доказателства. Дори споделеният линк в дадена страница или група не е доказателство, че е било платено за споделянето му, ако зад това няма документ.

Тъжно е, но е факт, че в "журналистиката" от много време насам не се ползват думи като доказателства, проверени факти, обективен анализи и заключение, представяне на повече от една точка, логика. Изцяло се осланя на това да оцелява и да става по-мощен инструмент за манипулации и пропаганда, за да оправдае своята цел - материалната облага на нейните собственици и печеленето им на "достойно" място измежду тези, които поръчват.

Плача искрено за хората, който без влагане на каквито и да е размисли по вече изповръщания материал, защото те нямат време и да направят своята проверка, което ме връща на написаното по-горе в какво се е превърнала съвременната журналистика. Много гладни, малко можещи и това е добре дошло да се прави "истина". Добре дошли в света на гнусните ... така вече работи света.
 
Последно редактирано:
Давай, извади някой скелет от гардероба.
Бая си ги натъпкал там, знам.

За съжаление, на практика се оказа, че информацията (тая деликатна и двуостра придобиФка) е нещо, което не трябва да е под контрол за нормалните хора 😇
Трябва да си изруд и тапто копилйе, за да можеш да боравиш с нея акуратно и в същото време - да е справедливо.
Моя чест, е да съм един от не-многото, които СЕ НАУЧИХА как да боравят с тая тегоба - инфото :)
И не бих никога (елей след 8-мо вкл У придприемач) шернал с КОЙТО И ДА Е, освен ако не е само в моя полза и в ПОЛЗА САМО ЗА МЕН ахахахах

Но за феновете, жалителите и мъчениците на котките, котаците, котенцата, що не и за котараците, пък бих шернал супер фреш инфо за тяхната миловидност и привързаност към стопанинот със следното хистори, където наскоро една гола писана, полудяла И ДЕ ФАКТО И ДЕ ЮРЕ, и неспираща и бясна, късала месища от краката на обожаващата, всеотдайна и безкрайно обичаща я стопанка, и макар на всичкото това, котенцето продължавало да къса меса и да се мета истерично - изтръгвайки каквато и да е плът, която могла да отхапе... 😒

Та те тъй, за да съм полезен, винаги бих шернал подобно ТРУ инфо (па който иска да спи с котки - да спи, може и с караконджули, ако го кефи и вижда любов в това начинание), но ШЕР който клепа личности и променя съдби, Щи седи вечно у гардеробот, пазен педантично и използвам само и единствено по лично усмотрение и най-вече за лична ползва и угода 😆

Инак, по въпроса за магданоса, Капиталот винаги са били посредственици, НО с ужасни мераци за обратното, за това и често се получават конфузни матриали, които не всеки може да захапе, общо взето (въпреки, че знаете...) но пък оправдават някакъв "труд", за който в един момент се разчита да се охохомонетизира 😁
 
398706808_10159908456758284_2929668609870099419_n.jpg
За съжаление, на практика се оказа, че информацията (тая деликатна и двуостра придобиФка) е нещо, което не трябва да е под контрол за нормалните хора 😇
Трябва да си изруд и тапто копилйе, за да можеш да боравиш с нея акуратно и в същото време - да е справедливо.
Моя чест, е да съм един от не-многото, които СЕ НАУЧИХА как да боравят с тая тегоба - инфото :)
И не бих никога (елей след 8-мо вкл У придприемач) шернал с КОЙТО И ДА Е, освен ако не е само в моя полза и в ПОЛЗА САМО ЗА МЕН ахахахах

Но за феновете, жалителите и мъчениците на котките, котаците, котенцата, що не и за котараците, пък бих шернал супер фреш инфо за тяхната миловидност и привързаност към стопанинот със следното хистори, където наскоро една гола писана, полудяла И ДЕ ФАКТО И ДЕ ЮРЕ, и неспираща и бясна, късала месища от краката на обожаващата, всеотдайна и безкрайно обичаща я стопанка, и макар на всичкото това, котенцето продължавало да къса меса и да се мета истерично - изтръгвайки каквато и да е плът, която могла да отхапе... 😒

Та те тъй, за да съм полезен, винаги бих шернал подобно ТРУ инфо (па който иска да спи с котки - да спи, може и с караконджули, ако го кефи и вижда любов в това начинание), но ШЕР който клепа личности и променя съдби, Щи седи вечно у гардеробот, пазен педантично и използвам само и единствено по лично усмотрение и най-вече за лична ползва и угода 😆

Инак, по въпроса за магданоса, Капиталот винаги са били посредственици, НО с ужасни мераци за обратното, за това и често се получават конфузни матриали, които не всеки може да захапе, общо взето (въпреки, че знаете...) но пък оправдават някакъв "труд", за който в един момент се разчита да се охохомонетизира 😁
 
За съжаление, на практика се оказа, че информацията (тая деликатна и двуостра придобиФка) е нещо, което не трябва да е под контрол за нормалните хора 😇
Трябва да си изруд и тапто копилйе, за да можеш да боравиш с нея акуратно и в същото време - да е справедливо.
Моя чест, е да съм един от не-многото, които СЕ НАУЧИХА как да боравят с тая тегоба - инфото :)
И не бих никога (елей след 8-мо вкл У придприемач) шернал с КОЙТО И ДА Е, освен ако не е само в моя полза и в ПОЛЗА САМО ЗА МЕН ахахахах

Но за феновете, жалителите и мъчениците на котките, котаците, котенцата, що не и за котараците, пък бих шернал супер фреш инфо за тяхната миловидност и привързаност към стопанинот със следното хистори, където наскоро една гола писана, полудяла И ДЕ ФАКТО И ДЕ ЮРЕ, и неспираща и бясна, късала месища от краката на обожаващата, всеотдайна и безкрайно обичаща я стопанка, и макар на всичкото това, котенцето продължавало да къса меса и да се мета истерично - изтръгвайки каквато и да е плът, която могла да отхапе... 😒

Та те тъй, за да съм полезен, винаги бих шернал подобно ТРУ инфо (па който иска да спи с котки - да спи, може и с караконджули, ако го кефи и вижда любов в това начинание), но ШЕР който клепа личности и променя съдби, Щи седи вечно у гардеробот, пазен педантично и използвам само и единствено по лично усмотрение и най-вече за лична ползва и угода 😆

Инак, по въпроса за магданоса, Капиталот винаги са били посредственици, НО с ужасни мераци за обратното, за това и често се получават конфузни матриали, които не всеки може да захапе, общо взето (въпреки, че знаете...) но пък оправдават някакъв "труд", за който в един момент се разчита да се охохомонетизира 😁
Ти си faze mind, ама доста фалшив. Не свириш на правилния тромпет, сякаш.
 
@contra има ли определение за хора, които хиперболизират огледално липсата на внимание? Ти си нашето АИ, дай определение.
 
Понеже следя темата, пък и бивам тагвана на два пъти, викам да се абонирам с това включване:

Познавам момче на име Йоан Запрянов, но не знам дали е същият ''журналист'', щото не мога да свържа сурата с името - пораснало е детето. Нека по-дейните проверят дали въпросният е син на Веселин Запрянов (адвокат, виден активист на ДБ за свогенски регион и председател на общинския съвет в Своге). Ако е така, да се знае, че и двамата родители на Йоанчо са адвокати с дългогодишна практика.

Мда, Същият Йоанчо е. Когато пише за аверчета, пише с патос и възторг. ;)

 
Понеже следя темата, пък и бивам тагвана на два пъти, викам да се абонирам с това включване:

Познавам момче на име Йоан Запрянов, но не знам дали е същият ''журналист'', щото не мога да свържа сурата с името - пораснало е детето. Нека по-дейните проверят дали въпросният е син на Веселин Запрянов (адвокат, виден активист на ДБ за свогенски регион и председател на общинския съвет в Своге). Ако е така, да се знае, че и двамата родители на Йоанчо са адвокати с дългогодишна практика.

Мда, Същият Йоанчо е. Когато пише за аверчета, пише с патос и възторг. ;)

Нема лошо бе. Човека треа да си заработи заплатата. Смело мога даже да кажа ,че е положил и труд за търсене на информация ... Е верно малко ми прилича като да напишеш в Гугъл Turkey и в една статия да събереш инфо за Турция и за Пуйка , ама все пак. Човека е успял да свърже факти за мен от днешна дата и от преди 8 години факти,които от своя страна са си останали за преди 8 години и не са актуални днес , ама то и това си е труд и не всеки го може.
Сутринта докато си пиех кафето гледам има премахнати "факти" ,които набързо му нахвърлях по телефона ,че са само в неговата глава, ама да видим и чакам отговор да ми посочи кое точно в това,което правя или имам или създавам или квото и да е е фалшиво, защото аз пак немога да разбера ....

Ако някой иска да стане известен сега е момента "имам връзки в Капитал" , само ще подам морков и глейте кво става :D
 
И към автора на тукашната тема , в статията само е вметнат форума . Говори се за пропаганда дето незнам къде я видяха и за Г-н Христов дето вчера разбра ,че бил от Ловеч ::D
 
да ми посочи кое точно в това,което правя или имам или създавам или квото и да е е фалшиво, защото аз пак немога да разбера ....

Не разбираш очевидното - статията е политическа поръчка, имаща за цел да сложи знак на равенство между незаконно/неетично действие и русофилските групи във фейсбук. Йоанчо можеше да избере всяка друга група, но той се фокусира изцяло върху герб и русофилските групи. Иначе как да си обясним жалните му вопли (ни в клин, ни в ръкав), че във въпросната група не се възторгват от опонента на Путин в предстоящите избори, а в най-добрия случай гледат на него с насмешка.

Статията е напълно логична в зората на цензурата срещу ''руската пропаганда'' в Интернет, която се завихря от ЕК. Спете спокойно деца. ;)

п.с. Много бих искала да чуя как русофобията на Йоанчо (и на татко му) корелира с факта, че баба му и дядо (по майчина линия) бяха учители по руски език? Още си помня култовото ''здес находится комната Ленина'' - щото бях екскурзовод във въпросната класна стая по поръчение на дЕдА му. ;)
 
Човека отдаван го играе "разследващ"

Иначе да, не е пропаганда статията му в капитала. Случайно е споменал Русия 17 пъти 🤣
 
Човека отдаван го играе "разследващ"

Иначе да, не е пропаганда статията му в капитала. Случайно е споменал Русия 17 пъти 🤣

Много би ми било любопитно да чуя как Йоанчо ще коментира действията на баща си като председател на ОС Своге - върл опонент на кмета, който е кадър на ДПС (бивш депутат и областен управител от ДПС)? Вече два мандата Веселин Запрянов и Емил Иванов са вплели телеса в страстна прегръдка - за благото на общината, разбира се. Сглобка на местно ниво.

Като опозиция Запрянов старши се беше заел да бори високите текси, налагани от общината за издаване на административни документи. Като шеф на ОС, първата работа на Запрянов беше да си гласува 5-цифрена зааплата, а проблемът с таксите отпадна от само себе си, щото вече от тях влизаше и в неговия джоб.
 
Не разбираш очевидното - статията е политическа поръчка
Не човек. Няма как да е политическа поръчка с няква дребна риба като мен , със сайт дето го знаем аз ти и още трима :D. Човека треа да си докарва заплата , ама се хваща с неясни материали за него. Факт ,е че има групи във фейса ,в които реално има фалшиви профили с цел заблуда на реалните. Аз съм За когато има някакви измами . Им а предвид Тея с търговете, нали всички сме наясно как се случват нещата. Е там да си плати за търг и да разобличава . Тука се търси под вола теле
 
Не човек. Няма как да е политическа поръчка с няква дребна риба като мен , със сайт дето го знаем аз ти и още трима :D. Човека треа да си докарва заплата , ама се хваща с неясни материали за него. Факт ,е че има групи във фейса ,в които реално има фалшиви профили с цел заблуда на реалните. Аз съм За когато има някакви измами . Им а предвид Тея с търговете, нали всички сме наясно как се случват нещата. Е там да си плати за търг и да разобличава . Тука се търси под вола теле
Ти си пикантерията за да се фокусират върху статията средностатистическите шебеци.

Русия+социалка+продажба на групи ( с имена Русия и т.н ) - познай ;) Още тази седмица статията ще бъде шервана като пример как руската пропаганда работи във фейса и почти съм сигурен поне в една или две тв в сутрешните блокове ще бъде споменато.
 
Не човек. Няма как да е политическа поръчка с няква дребна риба като мен , със сайт дето го знаем аз ти и още трима :D. Човека треа да си докарва заплата , ама се хваща с неясни материали за него. Факт ,е че има групи във фейса ,в които реално има фалшиви профили с цел заблуда на реалните. Аз съм За когато има някакви измами . Им а предвид Тея с търговете, нали всички сме наясно как се случват нещата. Е там да си плати за търг и да разобличава . Тука се търси под вола теле
Ти само осигуряващ повод, контекст, та да могат да си излеят помийния narrative.
 

Горе