ГБ клоне?!

Sobieski

Well-Known Member
Абе я кажете нещо за тази афф програма изглежда подобна на ГБ има подобни продукти и дават 50$ фрии бонус при записване? http://cashburners.com
 
според мен изглежда по добре от гб сайта но това нищо не значи аз питам дали плащат и такива работи... някой може да ги е пробвал но ми приличат мн на генбъкс имат си и те топлист и те такива работи даже продукти подобни на ГБ само че с други имена и опаковки..
 
Jas от ГБ се е преместил в CB

[22:01:41] DEATH says: Jas from GB ?
[22:02:51] Jas says: I was but am nolonger ...
[22:10:48] DEATH says: btw why u leave GB?
[22:14:22] Jas says: I was not happy with the direction the company was heading :)
 
Последно редактирано:
От: ГБ клоне?!

Тези ми стават все по-подозрителни. Билковата им фармация е на домейн favstore.net
Същевременно, на favstore.com има онлайн магазин, където продават продуктите на CB, както и на Genbucks , с 35% по-евтино!
Доста нелоялно от страна на ГБ и на ЦБ да подбиват цените на собствените си афилиейти. А ме съмнява дълбоко това да е някой, който плаща разликата от джоба си.
 
Последно редактирано:
От: От: ГБ клоне?!

Тези ми стават все по-подозрителни. Билковата им фармация е на домейн favstore.net
Същевременно, на favstore.com има онлайн магазин, където продават продуктите на CB, както и на Genbucks , с 35% по-евтино!
Доста нелоялно от страна на ГБ и на ЦБ да подбиват цените на собствените си афилиейти. А ме съмнява дълбоко това да е някой, който плаща разликата от джоба си.


Най- вероятно просто не смятат да ползват скъпи билинг процесори (които взимат двуцифрен процент от билинг сумата) а просто да ги отсвирват :) поръчките не се показват в реално време така че няма да се вижда многото деклаинд и да им се пишат писма ама защо са деклаинд ? Което от друга страна ще ни изглежда като по слаба конверсия от тази на ГБ :) Освен това ГБ никога не са предлагали най-евтината цена на продуктите... Някога пак си имаха един конкурент които продаваше ефтино и гб се справяха по добре от тях и него вече го няма :) това не значи че са лоши сега ги тестваме и ще споделим като платят :)
 
Последно редактирано от модератор:
От: ГБ клоне?!

Здравейте,

Виждам, че вече ги има в Trusted Affiliate Programs, но пък имам въпрос.
Каква е конверсията от гледна точка на истински поръчки (диклайнд и фрауд не са истински). И как се справят в сравнение именно с ГБ?

Поздрави,
Wisher
 
От: ГБ клоне?!

Здравейте,

Виждам, че вече ги има в Trusted Affiliate Programs, но пък имам въпрос.
Каква е конверсията от гледна точка на истински поръчки (диклайнд и фрауд не са истински). И как се справят в сравнение именно с ГБ?

Поздрави,
Wisher
Аз бих казал че конверсията им е добра. От към аксептед/диклайнд - зависи много, но и те като нова програма се стараят да държът съотношението ниско, за да стимулират афилийетите си да продават и развиват самата програма. Имат тамплейти наподобяващи тези на ГБ, което ги прави с добра конверсия, като изключим навлизането на бранд продуктите им на пазара.:wink:

Имат интересни продукти, лесни за едитване тамплейти и много приятен афилиейт скрипт, който се навигира лесно. Абе струва си поне да се провери за какво става дума. Сами може да се обедите дали бъбря наизус.;)
 
ГБ клоне?! CashBurners - So Much Cash, You Can Burn It

Само да те питам. Кое наричаш affiliate script?
Еми след логването в акаунта, интерфейса с който кликаш и се разхождаш по stats, banners, templates, affiliate tier tree...Тове е афилиейт скрипт, който менаджира всичко, от диспелй на ордери до генериране на тракинг реферации.;)

Мисля си че ще харесаш конверсията, особедно ако си пипнеш някои неща по сайта. Аз лично горещо препоръчвам да се пипа контента, селс копито (почти навсякъде) и да се мисли добре как да се промотира. Ако сайта е добър, всико изглжда супер - всяка PPC Advertising кампания (регулирана и отработена добре) ще се избива с печалба. Каквата е и идеята на онлайн бизнеса като цяло.;
)

Еми, бате ще чакаме да ни изнедадаш с някоя продажба. Ако имаш нужда от помощ - тук сме.;)
 
От: ГБ клоне?!

Вlinky,

За пореден път ме радваш с топлите си думи и ентусиазма си. Извинявам се, че от доста време не съм се появявал, но работата и социалният живот се натрупаха повече напоследък. Сега намерих време да се върна и към това си занимание.
Тъй като си говорим за CB имам следния въпрос:
Не искам да линквам към product page, а направо към order page. Има ли начин?
Проблемът е такъв - когато отида на linking отваря следните възможности:
favstore.net/ПРОДУКТ/?id=Wisher
Въпросът ми е, ако ползвам favstore.net/ПРОДУКТ/order.php?id=Wisher дали ще имам същият успех и дали нещата ще вървят?

Благодаря ви предварително за отговора.

Докато писах този въпрос ми дойде и още един в главата:
Може ли да се направи отделен page за нещо в блогър. Т.е. искам ако не може да се прехвърля към order page-а да сложа формата за поръчки направо в самия блог (това вече прочетох тук, че е възможно), но не под формата на статия, защото не мисля, че статия завършваща с order form-а ще изглежда добре за средностатистическия читател.

Благодаря предварително за отговора и на този въпрос.

Поздрави,
Wisher
 
Последно редактирано от модератор:
От: ГБ клоне?!

И аз мерси за комплимента. Да определено ще те тракне и отчете ордера. Но ако искаш за свое успокоение - пробвай. През прокси и виж за отчетен клик там в трафик статса. Ако го отчете, за което съм сигурен, давай му зелена светлина.;)

По-добре, щом е блог и мислиш да е от статийте да водиш към продукта - да си линкваш към ордер страницата. А за формата, не знам как да се интегрира. Кофтито е с това зареждане на ID-то чрез config файла.

Определено има начин, но си е програмистка история. Имаше такова нещо за ГБ и принципа ми изглежда същия, но не бих застанал зад думите си.

Успехи и дано скоро да видиме първи продажби от теб.;)
 

Горе