ГДБОП удариха gledaifilmi.net

stoineff

Well-Known Member
ГДБОП отново отчита дейност и удари сайта gledaifilmi.net виж новината тук
Не знам защо, но съм останал с впечатлението, че сайта е на човек от форума, знаете ли нещо повече по въпроса?
 
От: ГДБОП удариха gledaifilmi.net

Навремето имах реклама в него сайт
 
От: ГДБОП удариха gledaifilmi.net

http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=31513
То пък щото е много трудно да се погледне в Whois-а на някой сайт и да отидеш да разпердушиниш апартамента от адреса, който е посочен. Това е имитация на дейност, елементарен опит за печелене на евтина популярност и симулация на дейност, докато истинските престъпници в този момент трошат пари някъде другаде необезпокоявани.

Освен това е незаконно, защото сайтове трябва да може да спира само съдът след влязла в сила присъда, на базата на доказателства, разгледани от съдия. Това тук е помиярщина, базирана на престъпна некомпетентност и злоупотреба със служебно положение. Затова сме далеч след африканските държави по свобода на словото и медиите.
 
От: ГДБОП удариха gledaifilmi.net

Кофти за момчето....Не стига, че се изкарват жълти стотинки от тия сайтове, ами и на всичкото отгоре има реална опасност да си навлечеш проблеми на главата. Така че, който има такъв тип сайт да мисли докато е време.
 
От: ГДБОП удариха gledaifilmi.net

И аз си мисля, че има бая по - големи престъпници. Сигурно е пуснал някой от турските сериали на БТВ и тия са го докладвали..
 
От: ГДБОП удариха gledaifilmi.net

вчера го открих този сайт
за турските сериали
nemipuka.com
 
От: ГДБОП удариха gledaifilmi.net

Много по лесно е да ловиш малки и да отичаш дейност.
 
От: ГДБОП удариха gledaifilmi.net

Има политически чадъри над доста престъпници. Това е жалкото. Всяко правителство си покровителства определени фирми и бизнеси. Сега Мишо Бирата и компания, преди него, Ковачки и Люси Стойков, преди тях Кръга крадлив Дедо, преди него кръга, Олимп... а се правят показни акции и се хващат - комшиите.. хора прикарани от зор да прескочат закона..
 
От: ГДБОП удариха gledaifilmi.net

http://www.standartnews.com/krimi/udariha_nezakonen_sayt_za_filmi-164813.html
Код:
София. Антимафиоти удариха сайт за нелегално разпространение на филми, съобщиха от МВР.

Собственици на уеб сайта http://gledaifilmi.net. били членове на сдружение за защита на правата върху обекти на интелектуална собственост, което притежава законно основание за разпространение на филми на територията на България.

Те обаче разработили огледална страница http://gfilmi.com, чрез която в продължение на три години е осигурявали незаконен достъп до огромен брой филми.

Аз уж разбирам от тези неща, но нищо не схванах от това. Някой може ли да преведе? Уж имали права, пък после нямали, а накрая осигурявали незаконен достъп до филми... Това ми звучи като нонсенс.
 
От: ГДБОП удариха gledaifilmi.net

Скоро гледах един западен сайт за филми.Страхотно беше замаскиран като сайт за трелъри .След свършване клипа на трелъра автоматично се зареждаше самия филм!да не ви казвам колко им беше брояча!
 
От: ГДБОП удариха gledaifilmi.net

Страхотно замаскиран няма що :D

Едвали някой от проверяващите ще чака трелъра да свърши!:wink:
 
От: ГДБОП удариха gledaifilmi.net

Едвали някой от проверяващите ще чака трелъра да свърши!:wink:
Батка ГДБОП работят по сигнали. Нали не мислиш, че има случайности. Доносници в БГ бол. Па и деца имат дето да ги наследят.. Що е помияр само ..
 
От: ГДБОП удариха gledaifilmi.net

пфу, дабъл пост....
 
От: ГДБОП удариха gledaifilmi.net

Тъпчовци проследили и арестували тъпчо.

PS: В наши дни е толкова лесно да влезеш в българските новини...
PS2: Даласе, опичай си акъла с Тасковия филмов сайт.
 
От: ГДБОП удариха gledaifilmi.net

Да си тъпчо в България все още не е престъпление. Иначе половината правителство вече щеше да е в затвора.
 
От: ГДБОП удариха gledaifilmi.net

PS2: Даласе, опичай си акъла с Тасковия филмов сайт.

не те разбрах
 
От: ГДБОП удариха gledaifilmi.net

Поредния произвол за отчитане на дейност. Напълно подкрепям мнението на TEST че нямат право да спират сайт без съдебно решение. До като гърмят по медиите че "ударили" хакери разпространяващи "незаконно" филми, в същото време престъпниците шетат яко необезпокоявани.

И аз разбрах че сайта е на човек от форума! Много лесно могат да те хванат когато си напишеш сайта в подписа или профила, или някой ти поиска скайпа и край - вече ти има IP-адреса. Съвета ми е към всички колеги да бъдете по дискретни. Това е вярно че действат по сигнал предимно, но все пак имайте едно наум когато си пишете сайтовете в подписите или в профилите си. Виждате че държавната машина работи яко и не прощава. Винаги могат да направят мръсно на всеки от нас, просто не са решили - не са го направили.
 
А що си мислите, че няма съдебно решение за изземване на доказателствени материали?
 

Горе