ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Слави, като почна да говори против Герб, и сега сайта му не се зарежда по 20 мин. :D

www.slavishow.com
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Слави, като почна да говори против Герб, и сега сайта му не се зарежда по 20 мин. :D

www.slavishow.com

Сигурно му карат евтин китайски трафик, да му сринат хоста :lol:

Иначе Яне е само за комик :D :D :D Бахти вицовете разправя :D Много му се кефи публиката :D Пък за Лютвито няма смисъл от коментар :D Току-виж накрая излязло, че Доган сам си е поръчал атентата, но Октай, като съвестен гражданин е заредил патлака с червен пипер, за да не убие своята жертва. А Доган, като видял, че пищова щрака, но не стреля и се стреснал и взел да се защитава :D
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Абе не знам ама типично герберска практика, някой каже ли нещо против мен и трябва да го срина с всичко налично. ;)
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Яне в клипа казва нещо много вярно - Ако ме видите да съм направил коалиция с тези престъпници значи аз съм предал вас - Я ме подсетете Яне не направи ли кръгом на президентските избори и от Уволнител не стана ли Подкрепител

Жал ми е за това момче - използват го като марионетка а кукловодите му са садисти.
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

[video=youtube;IjAWGV-iJ1Y]http://www.youtube.com/watch?v=IjAWGV-iJ1Y[/video]
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

[video]http://vbox7.com/play:f773a596[/video]

Ето кой е виновен за всичко :lol:
 
От: От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

[video]http://vbox7.com/play:f773a596[/video]

Ето кой е виновен за всичко :lol:

Язък, че е с черна коса. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Нов лаф от Миролюбата:

"Как изведнъж тези дето горяха сметките си за ток започнаха да разбират от изборният кодекс?"
 
Re: От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Нов лаф от Миролюбата:

"Как изведнъж тези дето горяха сметките си за ток започнаха да разбират от изборният кодекс?"

Българите разбираме от политика и от футбол това го знаят и малките деца ама не и кака тая кака Миролюба :)
 
От: Re: От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Българите разбираме от политика и от футбол това го знаят и малките деца ама не и кака тая кака Миролюба :)

Ама защо и двамата и бъркате първите две букви от името. :lol:
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Спомняте ли си какво стана преди време на протестите срещу цените на горивата? Свалиха ги с някакви май 6ст. беше. Иначе хората излизаха по улиците с колите и харчеха пак пари за бензин, макар и демонстративно да зареждаха за по 2лв примерно. Свалиха ценичката и после пак си хвръкна :)
Реалното решение тогава и то не пълно беше просто - оставяш колата на трупчета и не плащаш - минава месец два и виждаш дали е изкуствена цената. Защото потреблението намалява - секваш му прихода не само на частника, а и на някой друг в политиката.

А сега за тока се сетете какво ще стане. Знаем, че има и такива дето не си го плащат ама няма изключване - айде кажи това как може :)
 
На протеста за горивата полицията беше станала на входа на цариградско от към феята и отбиваше колите да не могат да се присъединят... добре решисирано от кукловодите
 

Горе