ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Еми с ръка на сърцето - по-добре беше. По-зле от бойковото не е било, а по-лошото е, че ще става с пъти по-зле. Още едни 4 години с него и класите в бг наистина ще бъдат точно както през средновековието в Европа, ама буквално
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

ok, да видим.
Но съгласи се, че не се лъжат лесно повече от 1/4 от гласуващите :wink:
за теб може да е било по-добре - но oчакванията на голяма част от тези 1 678 583 които гласуваха за ГЕРБ - явно не са били оправдани.
Така че всеки да си прави избор - която партия "излъже" повече - тя ще спечели :)
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Смешно е да се говори за защита на народа в парламентарна република без действащ парламент. Предстоят ни няколко месеца със служебно правителство, само че то няма законодателна инициатива и кажи речи нищо не може да направи. Бойко Борисов погоди на народа си възможно най-гадния номер, който беше възможен в тази ситуация. Хората поискаха от него да спре със самохвалството и да свърши една полезна работа, като свие сърмите на ЕРП-тата, а получиха един нацупен, застаряващ чичка в оставка, който остави държавата в пълния хаос, който сам създаде. На всичкото отгоре се заговори, че ГЕРБ смятат да саботират новия парламент и да не разрешат да бъде сформирано правителство, което ще доведе до още едни избори и до есента ще сме в политическа криза и без парламент. Междувременно частните монополи така ще се налапат, че може да се стигне и до истинско проливане на кръв, а не нагласено, като това на протестите, които уж свалиха сегашното правителство. Толкова гнусна е сегашната ситуация, че който може по-добре да се спасява в чужбина, защото тук ще се случват само лоши неща. Това сегашното нищо не е в сравнение с предстоящите събития.

Страхотно мнение, абсолютно съгласен с теб!

Обаче това май се очакваше, все пак Бойко не успя да извади по-големите "топки" и си би камшика. Остави проблемите на хората нерешени, изплаши се от монополите и избяга като мишка. Ама то това май е и логично ако се има в предвид слуховете че и той бая пара е инвестирал в "зелена" енергия. Да не е луд да си реже сам доходите. :D
Нека неговите фенове сега си зададат въпроса, какво ще стане при следваща подобна криза, пак ли така ще избяга??!? Можете ли да имате доверие в човек дето не бръсне народното мнение?!? Човека с главно АЗ, аз лично няма как да гласувам за подобна личност.
Цели три години си създава ореол на "мъжкар" и мъж с големи "топки" а ква стана тя?!?! При първия сериозен проблем, избяга!
Ако беше разрешил проблемите на хората, или ако поне беше излязал като мъж и да каже - "Слушайте сега, нещата стоят така и така, тоя и тоя са подписали тия договори, нещата стоят по едикой си начин, ще направя каквото мога, ще се боря за народа до дупка, ще търся лична отговорност от тоя и тоя" и т.н. - Е те тогава сигурно щяхме да го избираме ДО ЖИВОТ за премиер.

Дано само с тия стачки да променим нещо, аз лично още вярвам че можем, няма по-голяма сила от народа. Искам промяна, но не само козметична а истинска промяна. Слушам тия дни че трудно било да се свика ВНС и т.н. Абе мамка ви, как ще е трудно бре.... България е на ръба на гражданска война те ми обясняват глупости.
Аз съм съгласен и на президентска република, да се смени конституцията и да ставаме президентска република. Тогава ще знаем че виновен е само ЕДИН - Президента. А не като сега... всеки вика, предишния е... предишния си бара топките и се подхилква, вместо да търка наровете в централния затвор...
 
  • Like
Реакции: Test
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Хех ама и аз съм оФца, и аз за герб съм гласувал, и точно защото имах ГОЛЕМИ съмнения и за това сега съм в пъти по-разочарован, направо не мога да си го простя, че и аз се бръмнах като последният глупак :)

Хайде да започнем изначално. Изначално за партиите и интересите.
Всяка една партия/политическа сила се ФИНАНСИРА. Без финансиране, нито създаването й, нито функциите й, нито изобщо дейността й е възможна. Която и да е тя, било герб, било бсп, било хдсв, кгб, дереже и прочие. Финансирането в днешно време е възможно само от определени интереси. Тоест, която и да е политическа сила иска не иска има ДА ДАВА на тези интереси. Идеята в случая е - КАКВИ СА ИНТЕРЕСИТЕ. Аз съм склонен да се "продам" за интереси, които все пак включват и някакво прилично благосъстояние на народа, като презумция, че "зрелищата вървят ВИНАГИ с подхвърляне на хляб" и "стадото мълчи когато е сито", пък нека кервана/далаверите си вървят - той/те винаги са си вървяли - това никой не може да промени, просто така е устроен света.
С оглед на всичко, което видях и като мерки и като политика от герб, НЕ ВЯРВАМ в тези интереси по никакъв начин да е включена и N-та подточка за благосъстояние на народа - моето аджеба!
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Хех ама и аз съм оФца, и аз за герб съм гласувал, и точно защото имах ГОЛЕМИ съмнения и за това сега съм в пъти по-разочарован, направо не мога да си го простя, че и аз се бръмнах като последният глупак :)

Да точно за това говоря, за ДОВЕРИЕ в тоя за когото ще си пуснем, или сме пуснали бюлетината си! Народа му вярваше на ББ но след като си тръгна "без бой", поне според мен показа че е слаб, слаб като характер, и слаб като политик. Като физика, може и Рамбо да е, но като политик се издъни.

п.п. То лошото е че другите са ОЩЕ ПО-ЗЛЕ.... което идва да ни покаже, ЧЕ ТАКА ВЕЧЕ НЕ МОЖЕ! Промяна трябва, коренна промяна иначе пак ще си останат така нещата.
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Аз съм склонен да се "продам" за интереси, които все пак включват и някакво прилично благосъстояние на народа, като презумция, че "зрелищата вървят ВИНАГИ с подхвърляне на хляб" и "стадото мълчи когато е сито", пък нека кервана/далаверите си вървят - той/те винаги са си вървяли - това никой не може да промени, просто така е устроен света.
С оглед на всичко, което видях и като мерки и като политика от герб, НЕ ВЯРВАМ в тези интереси по никакъв начин да е включена и N-та подточка за благосъстояние на народа - моето аджеба!

Не разсъждаваш правилно. Човек се ражда с правото да е свободен и никой няма правото да му отнема това изконно право. Проблема, че измежду текущите партии няма такива които не искат да те "купят", не означава, че трябва да се продаваш. Когато има група хора със определени желания и няма партия която да ги задоволи - това означава, че има мяасто за нова партия. Ако никой не предприеме мерки за нещо ново, и хората все още осъзнават, че не искат да се продават - тогава трябва революция.
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Не забравяйте, че това служебно правитество може направи чудовищни зулуми - това че няма право на законодатествени промени нищо не значи - има пълнатава власт във фискаланата политика - за 4 месеца безстопанство може да се случат много неща!
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Не забравяйте, че това служебно правитество може направи чудовищни зулуми - това че няма право на законодатествени промени нищо не значи - има пълнатава власт във фискаланата политика - за 4 месеца безстопанство може да се случат много неща!

Да, разбира се че може. Е'ти размисъл: Може Плевнелиев като човек на боко (нищо че сега играе дора габе) да назначи удобни хора, които пък да организират и удобни избори, така че боко пак да вземе власта с мнозинство. Определено се връзва и с "неочакваното" подаване на оставка на фона на бързо спадащият му в сегашният калабалък рейтинг :wink: Защото ако беше останал до изборите щеше да има 10-12% подкрепа. А в тази ситуация и без галимации от "служебно" правителство ще има поне 20-25%, а с ГАЛИМАЦИЯТА може да има и 40% :p
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Та, ти като толкова запознат, хайде сега кажи кой финансира боко, или смяташ, че създаде толкова мощна структура със спестяванията си като охрана на тато и царя :twisted:
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Човек, аз нямам времето толкова да се занимвам с политика, колкото вас - знам че всички накрая се отчитат на ДС генералите това ми стига.
Както ми и стига да знам, че ако се либелизира всичко от политика няма никой се занимава.

В момента никой нищо не знае само догадки за всичко от последните 23-4 години, ако исках да знам кое как е щях да вляза във разузнаването или се сближа с някой от ДС, това не ме интерсува! Не може се прави политически анализ, като всеки може му хрумне какво ли не!

Професионалните ми интереси са свързани с икономика, финанси и инвестиции - да се опиташ да ловиш спатиите и манипулациите на който и да е политики, ще ми отнеме адски много време.
Не случайно казах цирка е пълен и решение от държавата не може се намери!

Иначе и аз смятам така като теб, но точно как ще се изграе служебното правитество не мога ти кажа, заради факта как ще отиграе масата. А иначе до тогава ще сме доста рискови в икономически план, това мога те уверя! Както и ти добре знаеш, нали си учил и завършил добри унита - до тогава, ще сме много нестабилни!
 
Последно редактирано:
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

По някакво радио предаване слушах как водещия си биеше главата с ръка и се чудеше как така не останаха умни, красиви, кадърни и честни хора в тази държава. И в заключение спомена нещо, за което ще се съглася с него - не трябва в новото правителство да има от старите. Това била не формула за успех, а по-скоро мярка за минимални поражения.

Ами няма да останат на кадърните хора тука не им се дава шанс - всичко е шуробаджанащина. В управлението няма и няма да има свястна партия щото народа гласува по симпатии. И да се появи свястна партия никой няма да гласува за нея щото са някакви безизвестни и си избира пак старите олигофрени. Както е каза Левски: Цели сме изгорели от парене и пак не знаем да духаме.

Съвсем отделен въпрос е, че народа след като избере някой и заспива зимен сън. :mrgreen:
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Добре, а какво мислите за това ? https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/10973_466273080094506_1644899364_n.png
По-скоро за http://otzovavane.org/

на мен много ми харесаха тяхните изявления и т.н.
Мислите ли, че това е реално и може да се осъществи ?

Определено си мисля, че пак ГЕРБ ще дойдат на власт.. дори съм почти убеден :(
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Добре, а какво мислите за това ? https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/10973_466273080094506_1644899364_n.png
По-скоро за http://otzovavane.org/

на мен много ми харесаха тяхните изявления и т.н.
Мислите ли, че това е реално и може да се осъществи ?

Мислим, но на другарите депутати няма да им хареса и ще го саботират. :)
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Добре, а какво мислите за това ? https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/10973_466273080094506_1644899364_n.png
По-скоро за http://otzovavane.org/

на мен много ми харесаха тяхните изявления и т.н.
Мислите ли, че това е реално и може да се осъществи ?

Определено си мисля, че пак ГЕРБ ще дойдат на власт.. дори съм почти убеден :(

Аз само хубави неща мисля за тях. Ако предложат модерна партия, съм за тях. Не са от вчера, и виждам че имат желание за цялостна промяна на системата. Плюс това са си специалисти, имат конкретни предложения премерени с БГ корупцията.

И дано та се поменят така нещата, че евентуално след нова "модерна" партия, да се разсекрети всичко засекретявано някога, да се започнат досъдебни производства и по бързата процедура - затвор/разстрел + изземване на личните богатства на депутатите, а ЧЕЗ/МЕЗ/МТЕЛ/ и т.н. големи глоби за нанесени политически и финансови щети + ВЪН.
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Добре, а какво мислите за това ? https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/10973_466273080094506_1644899364_n.png
По-скоро за http://otzovavane.org/

на мен много ми харесаха тяхните изявления и т.н.
Мислите ли, че това е реално и може да се осъществи ?

Определено си мисля, че пак ГЕРБ ще дойдат на власт.. дори съм почти убеден :(

Някой от хората ги познавам и са политически номади. Вярвам, че ако сложат автобиография ще е по интересно представянето. Но от друга страна проекта е интересен.
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Ето го и моя любимец, и сегашен кандидат-премиер негово светейшество-величество-великия Яне Янев. Най големия "враг" на Бойко, дето щеше да го уволмнява и т.н.
Едва ли има по-голям хамелеон от тоя човек, втори като него нема.
Приятно гледане :D Истината: между 25-35 секунда на клипа, обърнете внимание какво казва:)

[video=youtube;o_3rIsfA7W0]http://www.youtube.com/watch?v=o_3rIsfA7W0[/video]

Обичам го тоя човек брееее :lol::D
 
От: От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Ето го и моя любимец, и сегашен кандидат-премиер негово светейшество-величество-великия Яне Янев. Най големия "враг" на Бойко, дето щеше да го уволмнява и т.н.
Едва ли има по-голям хамелеон от тоя човек, втори като него нема.
Приятно гледане :D Истината: между 25-35 секунда на клипа, обърнете внимание какво казва:)

[video=youtube;o_3rIsfA7W0]http://www.youtube.com/watch?v=o_3rIsfA7W0[/video]

Обичам го тоя човек брееее :lol::D

Твоя човек каза следното ГЕРБ плюс РЗС 125 депутати в следващия парламент интересно заключение прави. Интересно е също кой му вярва вече.
 
От: От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Твоя човек каза следното ГЕРБ плюс РЗС 125 депутати в следващия парламент интересно заключение прави. Интересно е също кой му вярва вече.

Хахахаха.... е не те ли кефи тоя момък?!?! Как да не му се радва човек, глей кви хуморески разправя и как развеселява всички :D
Той не си е пил хапчетата сутринта и затова е сложил тази 1-ца отпред сгрешил е... без 1-цата ми изглежда доста по-реално като цифра тяхното "гушкане" :D
 

Горе