Гаранция на таблет, важи ли?

От: Гаранция на таблет, важи ли?

Все ще намерят за какво да откажат, на мен не ми признаха гаранция за чанта за лаптоп при положение че в сайта им пише 2 години гаранция
 
От: Гаранция на таблет, важи ли?

Все ще намерят за какво да откажат, на мен не ми признаха гаранция за чанта за лаптоп при положение че в сайта им пише 2 години гаранция
Е за чанта гаранция малко шантава работа. [emoji1]
 
От: Гаранция на таблет, важи ли?

Това с гаранцията за чанта.. за първи път го чувам :D :D :D
 
От: Гаранция на таблет, важи ли?

Таблетът е взет от Теленор, сервиза свърши работата си перфектно и само за няколко дни :) не съм очаквал, честно ... смениха дисплея, батерията и дори преинсталираха софтуера :)
 
От: Гаранция на таблет, важи ли?

Таблетът е взет от Теленор, сервиза свърши работата си перфектно и само за няколко дни :) не съм очаквал, честно ... смениха дисплея, батерията и дори преинсталираха софтуера :)

Това са го направили защото си на договор с тях, аз се зачудих от къде толкова добросъвестни търговци :D, нищо все пак това не е важно, важно е, че са ти го оправили без много приказки
 
От: Гаранция на таблет, важи ли?

На база на опита ми в такава ситуация, мога да кажа, че няма да зачетат гаранцията. Има две опции - неправилна употреба/съхранение и липса/изтичане на гаранция за батерия.
Ако устройството е взето с договор, както предполагам, че се е случило - могат да го оправят, защото сервизите им имат доста части втора ръка от поливани или невзети от извънгаранционен ремонт устройства.
 
Последно редактирано:
От: От: Гаранция на таблет, важи ли?

На база на опита ми в такава ситуация, мога да кажа, че няма да зачетат гаранцията. Има две опции - неправилна употреба/съхранение и липса/изтичане на гаранция за батерия.

Е нали вече писах, че поправиха таблета за няколко дни :) всичко е точно ;)
 

Горе