Гей парада в София

От: От: Гей парада в София

И това е вид отклонение от нормата, което не ми пречи. ;)

Ако някой те пребива против волята ти ще ми пречи и ще реагирам някак (както мога), но щом ти е кеф - коя съм аз, че да те лишавам от удоволствие?

Виждаш ли огромната разлика в мисленето ни?
Принципната позиция трябва да има тежест, за да се наричаш принципен. Когато просто мразиш и искаш да моделираш света и хората според своите виждания си е мрънкачество и деспотизъм. Нещо, като глезените деца - ''не искам Гошко да си играе в пясъкааааа''.... Виждал ли си такива деца? Много са досадни, нали? Нам мен ми е идвало да пребия някое такова. :)
Виждаш ли принципната разлика между това мен да ме кефи да се бия и да те убеждавам, че това е правилно и да искам децата ти да се бият всеки ден в училище? Аз на никой не натрапвам желанията си, нито искам някой да бъде учен, че е хубаво хората да се бият. Това е основният принцип на свободата - не нарушавай чуждата такава в името на своята собствена. Единствените хора, на които мога да влияя, са хората от моето семейство. И общо взето не ми пука за останалите, нито ми пука, ако някой като теб ме смята за примитивен за това, че примерно не отричам насилието, като част от живота и се подготвям до някаква степен да реагирам в такива ситуации. А хората които подкрепяш искат точно това - те да ми кажат на мен какво е правилно. Те да учат моите деца какво е правилно. Просто защото са комуноиди и последователи на идеологията на Новата Левица на Маркузе.

В реч пред студенти - активисти философът на новата левица, марксистът-ревизионист Х. Маркузе (1898-1979) казва:

Имам една лоша и една добра новина.

Лошата новина е, че учението на Маркс за класовата борба на работниците срешу експлоататорите се провали. Пролетариатът не оправда очакванията, поддаде се на задоволените материални потребности, които му предложи буржоазията и се претопи в днешното едноизмерно общество.

Добрата новина е, че буржоазията все още може да бъде победена. Маркс сбърка, че пролетариатът е автентичната революционна класа. Истинската революционна сила на днешния ден са различните малцинства, "гетата", които живеят вън от общия ред. Цялата патология трябва да бъде утвърдена за норма, а цялата норма – за патология. Сливането на политическия и сексуално-моралния бунт е ключово за ефективната опозиция. Тогава най-после ще рухне буржоазното общество.

Е, не сме ли свидетели на всичко това днес?
 
От: От: От: Гей парада в София

Е, не сме ли свидетели на всичко това днес?

Не! Не сме. :)

Ти си един малък, прероден фюрер и като такъв си измисляш врагове, понеже бълваш агресия и имаш нужда да мразиш, съдиш и назидаваш. Спокойно, Ред - всичко е временно в тоя живот. ;)
 
От: От: От: От: Гей парада в София

Не! Не сме. :)

Ти си един малък, прероден фюрер и като такъв си измисляш врагове, понеже бълваш агресия и имаш нужда да мразиш, съдиш и назидаваш. Спокойно, Ред - всичко е временно в тоя живот. ;)
Това че не можеш да осъзнаеш реалността, по никакъв начин не значи, че тя не съществува ;) Сега и фюрер ме направи. Направо съм му незаконен син :lol: Между другото, потвърждаваш теорията на Голдуин :drama:
 
Последно редактирано:
От: Гей парада в София

Nandibandi, извинявай, но redrum е прав. И на мен не ми пука кой с кого спи (макар че относно педофилите доста ми пука), но в случая става дума, че започва да се проявява едно доста вредно течение в подкрепа на обратните, внушавайки че тяхната сексуалност е нещо нормално, при положение, че все още нормалният естествен начин за размножаване при хората е само чрез мъж и жена. Не мъж и мъж или жена и жена, а мъж и жена! Извинявай, но те целят да наложат над хетеросексуалните тяхната си ориентация, въпреки че са далеч по-малък процент от хетеросекуалните! Ми то вече в някои страни в детските градини обясняват на 4 годишните, как е нормално да се обичат момченце и момченце... Има материали по темата в нета, може да провериш. Нищо против гейовете нямам ако си седят мирни и се държат прилично, но да ми внушават на децата, че тяхното е нормално просто няма да стане!
 
От: От: От: От: От: Гей парада в София

Между другото, потвърждаваш теорията на Голдуин :drama:

Ми прав е човекът. Знае явно, че по форумите се подвизават преродени сатрапи, които обичат да натрапват своите възгледи за света. ;)
 
От: Гей парада в София

Nandibandi, извинявай, но redrum е прав. И на мен не ми пука кой с кого спи (макар че относно педофилите доста ми пука), но в случая става дума, че започва да се проявява едно доста вредно течение в подкрепа на обратните, внушавайки че тяхната сексуалност е нещо нормално, при положение, че все още нормалният естествен начин за размножаване при хората е само чрез мъж и жена. Не мъж и мъж или жена и жена, а мъж и жена! Извинявай, но те целят да наложат над хетеросексуалните тяхната си ориентация, въпреки че са далеч по-малък процент от хетеросекуалните! Ми то вече в някои страни в детските градини обясняват на 4 годишните, как е нормално да се обичат момченце и момченце... Има материали по темата в нета, може да провериш. Нищо против гейовете нямам ако си седят мирни и се държат прилично, но да ми внушават на децата, че тяхното е нормално просто няма да стане!

Спокойно Yohana. Дяволът не е чак толкова черен, колкото хора, като нашия форумен фюрер са ти внушили. :)

Само на вашите деца явно някой им внушава нещо - аз не познавам в реалността други хора, които да страдат от този проблем. Кофти здравеопазване, образование, ниска култура и възпитание, безработица... - това са реалните проблеми. Да си създавате измислени при толкова много реални е излишно. Май параноята ви тресе. :lol:
 
От: Гей парада в София

Спокойно Yohana. Дяволът не е чак толкова черен, колкото хора, като нашия форумен фюрер са ти внушили. :)

Само на вашите деца явно някой им внушава нещо - аз не познавам в реалността други хора, които да страдат от този проблем. Кофти здравеопазване, образование, ниска култура и възпитание, безработица... - това са реалните проблеми. Да си създавате измислени при толкова много реални е излишно. Май параноята ви тресе. :lol:


Абе аз ще се радвам да е само внушение, ама лошото е че видях материалите, с които обучават децата в детските градини в Холандия... Изглежда България не е толкова напредничава страна, така че засега това с децата не е проблем. :)
 
От: Гей парада в София

Абе аз ще се радвам да е само внушение, ама лошото е че видях материалите, с които обучават децата в детските градини в Холандия... Изглежда България не е толкова напредничава страна, така че засега това с децата не е проблем. :)

Не разбирам какво точно те плаши.

Моята племеница (на 13г) в деня на прайда си беше оцветила профилната снимка във фейсбук в знак на подкрепа. Детето си е ок и си харесва момченца - няма шанс да стане лесбо, но пък не и пречи да приема различните, като нещо, което съществува навсякъде по света и което не е заразно, опасно и изобщо кой знае какво.

Да, Ред - ние с майка и сме я научили, че така трябва. ;)
 
От: Гей парада в София

Племенницата ти е глупава и подкрепя неща, чиято същност не разбира. Вие сте глупави, защото също не ги разбирате и промивате мозъка на детето ви. Сигурен съм, че ако проведа разговор с нея, няма да е на по-различно от твоето ниво. И все пак, ти си имаш право да си я учиш, както намериш за добре, не виждам някой да ти пречи. Имаш право да си глупава и тя има право да е глупава. Ако пък стане лесбийка, то ще освободи светът от гените на семейството ти. Я сега ми обясни обаче, защо подкрепяш политическите искания да се налага на нашите деца да мислят като племенницата ти? Значи, ако аз ти заявя, че племенницата ти ТРЯБВА да бъде научена на определено отношение към хомосексуалисти - това е фашизъм, аз съм фюрер (то ти ме наричаш така въпреки, че 50 пъти написах, че нямам нито такова желание, нито такива намерения). Ако обаче ти ми заявиш, че моите деца ТРЯБВА да бъдат научени на определено отношение към хомосексуалистите, такова каквото ти смяташ за правилно, това е върха на толерантността. Браво бе, много толерантно. Ако искаш и да ни бият по 100 кашика на голо, за да почнем да мислим като вас, а? Либералната шизофрения не прощава. :wink:

11745600_10207256824879039_4097663757712499958_n.jpg



Не разбирам какво точно те плаши.
И на живо ли си толкова безстрашна? Ако е така - браво, истинска амазонка :D
 
Последно редактирано:
От: Гей парада в София

Абе аз ще се радвам да е само внушение, ама лошото е че видях материалите, с които обучават децата в детските градини в Холандия... Изглежда България не е толкова напредничава страна, така че засега това с децата не е проблем. :)
[video=youtube;SZIwZ2cljq4]https://www.youtube.com/watch?v=SZIwZ2cljq4[/video]
[video=youtube;oQ9xdWIatVA]https://www.youtube.com/watch?v=oQ9xdWIatVA[/video]
Имай предвид, че тоя клип е сигурно на 20 години. Това е което искат да направят тук. Нищо от това не съществува, ние сми измисляме.
 
От: От: Гей парада в София

Племенницата ти е глупава и подкрепя неща, чиято същност не разбира. Вие сте глупави, защото също не ги разбирате и промивате мозъка на детето ви. Сигурен съм, че ако проведа разговор с нея, няма да е на по-различно от твоето ниво. И все пак, ти си имаш право да си я учиш, както намериш за добре, не виждам някой да ти пречи. Имаш право да си глупава и тя има право да е глупава. Ако пък стане лесбийка, то ще освободи светът от гените на семейството ти. Я сега ми обясни обаче, защо подкрепяш политическите искания да се налага на нашите деца да мислят като племенницата ти? Значи, ако аз ти заявя, че племенницата ти ТРЯБВА да бъде научена на определено отношение към хомосексуалисти - това е фашизъм, аз съм фюрер (то ти ме наричаш така въпреки, че 50 пъти написах, че нямам нито такова желание, нито такива намерения). Ако обаче ти ми заявиш, че моите деца ТРЯБВА да бъдат научени на определено отношение към хомосексуалистите, такова каквото ти смяташ за правилно, това е върха на толерантността.

Като изключим грозните нападки (никога не съм си позволила да коментирам децата ти и това, че се опитваш да ги направиш малки фюрерчета) в коментара ти няма нищо, което вече не сме чули, а то е: Ауууу, колко сме дискриминирани, че трябва да бъдем толерантни! Аууууу, колко е страшно да приемаш хомосексуализма - ще се заразиш и ще се разболееш.

Виждаш ли разликата? Аз възпитавам в приемане на нещо, което няма да спре да съществува и което не пречи на никого, а ти възпитаваш в омраза - това е лошото, но ти си решаваш. Осакатявай децата си.

И на живо ли си толкова безстрашна? Ако е така - браво, истинска амазонка

Не, не съм. Всъщност съм ужасно страхлива, но се страхувам от реално опасни неща, а не си ги измислям, за да плаша с тях и другите. ;)
 
От: Гей парада в София

Истината е грозна, а аз говоря на базата на факти. Тъпа си и това е факт. Да промиеш мозъка на едно 13 годишно дете, по начина по който си го направила ти, също е грозно. Не коментираш децата ми, защото не съм ги намесил в спора да ти обяснявам как не са си сложили аватари с дъгата на профилите във фейсбук :lol: Ти не просто възпитаваш в приемането на нещо, ти възпитаваш в подкрепата на това нещо и в пропагандирането му. Опитваш се много непохватно да си играеш с думите, но не ти се получава. И последно, аз не възпитавам в омраза, не мога да мразя психично болни хора. Ако кажа на децата си, че едно дете не може да има две майки или двама бащи, това не е възпитаване в омраза, а чисто и просто факт. Ето това е разликата.

Колкото до това, че сме си измисляли. Как пък всички виждаме, даваме доказателства, а единствено ти се държиш като невменяема и твърдиш, че нищо такова не съществува? :lol: Приличаш на психически болен човек, който си мисли, че единствения нормален.
 
От: Гей парада в София

Приличаш на психически болен човек, който си мисли, че единствения нормален.

Мне! По-голямата част от света мисли, като мен, а в изостанали страни, като Пакистан, ОАЕ, България и Русия се мислят за голямата работа, като се правят на традиционалисти.
Традициите не са това, което бяха - обувай потурите и бягай в Анадола, защото дори в момента някъде двама педровци се плющят, а ти не можеш да направиш нищо по въпроса. Мъката на дървената кратуна. ;)
 
От: Гей парада в София

Цяла Източна Европа не приема извращенията. Най-големите държави - Китай, Русия, Индия, също. Да не говорим за това в самите щати колко противници на гей активистите има. Ама така е, като не си излизаш от вас, няма как да ги знаеш тия неща. :lol:

Иначе, по-скоро ти ще се чувстваш добре в Анадола, щото там манафлъка е традиция :lol: Нали знаеш, научно е доказано, че мъж не може да забремени мъж, но опитите в Анадола продължават.

Традициите не са това, което бяха - обувай потурите и бягай в Анадола, защото дори в момента някъде двама педровци се плющят, а ти не можеш да направиш нищо по въпроса. Мъката на дървената кратуна.
Много ме кефи колко си заповедно-отворена обаче. Напротив, традициите се възраждат. Ерата на комунистическия социален инженеринг е към своя край. Свиквай ;)
 
Последно редактирано:
От: Гей парада в София

Това, че държавните институции в някои страни не приемат нещо не значи, че всички хора в тези страни са със закостеняло мислене, като разни българи от старо време. ;)

Излизала съм по света и съм видяла с очите си толерантността към различните. Тук дискриминираме дори инвалидите, така че не очаквам да бъдат приети различните, като сексуална ориенация. Не съм тук, за да ви променям мисленето (Mission Imposible), a за да дам различна гледна точка по въпроса.

Опитът ти за духовитост отново претърпя провал, Ред. ;) Как ще се чувствам по-добре в Анадола, след като не съм манаф, а либерал-феминистка? Там ще ме убият с камъни. Тук поне имам достъп до интернет и до разни вкаменелости, под формата на функциониращи (уж) мозъци.
 
От: Гей парада в София

Това, че държавните институции в някои страни не приемат нещо не значи, че всички хора в тези страни са със закостеняло мислене, като разни българи от старо време.
Доказателства?

Излизала съм по света и съм видяла с очите си толерантността към различните.
[video=youtube;38A96I24xKg]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=38A96I24xKg[/video]
Както винаги си права. Ето тоя филм за живота в САЩ го доказва. Там хората са изключително толерантни.

Тук дискриминираме дори инвалидите
Доказателства?

Как ще се чувствам по-добре в Анадола, след като не съм манаф, а либерал-феминистка?
Всъщност, претендираш да си такава. Може да си дебел мъж, кой знае? :lol:
 
От: Гей парада в София

Щом тръгна да ми искаш доказателства за, доказани на практика неща или си се изчерпал, откъм аргументи или наистина не излизаш от вас.
И от кога американското кино стана доказателство за нетолерантност към гейовете, след като беше пропаганда в полза на хомо-поведението? Последно?

Можеш да не ми отговаряш - изгубих интерес към спора с тия ниски топки. Ние мъжете (дори дебелите) бързо се отегчаваме от истерични дами. ;)
 
От: Гей парада в София

От кой са доказани? Кога? Дай да видим доказателствата. По-скоро ти не си написала нито един сериозен аргумент в темата. А колкото до видеото, изгледай го и ще видиш колко са толерантни по принцип хората в щатите. Личи си колко си била там, само по интернет :lol: Или викаш, това че издевателстват над бездомници и се гаврят е напълно нормално, виж ако бездомниците бяха гейове, тогава щеше да е нетолерантност :lol:
 
От: Гей парада в София

11053242_591509134323190_5100419941010986584_n.jpg

:lol:
 

Горе