Гей парада в София

Римски легионери, тракийски, гръцки, спартански и прочие воини от античността плюс Ал. Македонски и вероятно половината му армия. Да не забравя и самурайте в Япония. Всичко това се е плющяло на воля с каквото и където му падне при всяка възможност, което не им е пречело да са мъжкари. Секса няма нищо общо с това какъв си.

Тези на прайда са малки келеши и недоебани кранти. Едните се забавляват, другите се правят на интересни търсейки внимание

Това първо е въведено от гърците в някои полиси, които иначе не са имали шанс за победа над спартанските нашествия. Пропагандира се умишлено от военачалниците, тъй като се биеш много по-ожесточено ако браниш някой, когото обичаш, отколкото ако го правиш за идеите на полиса. И е работело.

Иначе аз не разбирам защо ако се представя за Наполеон ще ме вкарат в бяла ризка, а за мъже, които се представят за жени се организират паради. :)
 
Има и друго, защо някои сродни извращения като зоофилията и т.н са престъпления. Ами че той човека си а обича овчицата бе, може и тя да го обича, някой питал ли я е?? Защо мъж с мъж да може, мъж с овца да не може?

На мене и двете са ми еднакво гадни и очевидно са плод на психични отклонения, които трябва да се лекуват.

Едно време през соца, някой да разкаже каква им е била съдбата на тия индивиди. Предполагам, не добра.

Изключвам там минималния процент на хората родени с някакви хормонални и генетични увреждатия, които обаче обикновенно се подлагат на терапии и операции и си избират към кой пол искат да се числят и това се случва доста успешно и създават семейство с другия пол.

Иначе, това че ще има повече жени за нас, не е вярно, за съжаление, че те и жените обърнаха резбата ...

Човечеството оцеляло на толкова войни, катаклизми, войни, аварии, накрая ще вземе да се затрие заради нещо такова...
 
Поколението на 90-те с пренаписаните учебници по история лющи акъл. На това само Бил Клинтън не би се засмял:)
 
Не ми пречат нито паради, нито гейове. България няма как да се затрие, защото това не е заразна болест. И да се приеме, че е психично отклонение къде е проблема? Нека си правят паради щом това им харесва.
 
Има и друго, защо някои сродни извращения като зоофилията и т.н са престъпления. Ами че той човека си а обича овчицата бе, може и тя да го обича, някой питал ли я е?? Защо мъж с мъж да може, мъж с овца да не може?

На мене и двете са ми еднакво гадни и очевидно са плод на психични отклонения, които трябва да се лекуват.

Едно време през соца, някой да разкаже каква им е била съдбата на тия индивиди. Предполагам, не добра.

Изключвам там минималния процент на хората родени с някакви хормонални и генетични увреждатия, които обаче обикновенно се подлагат на терапии и операции и си избират към кой пол искат да се числят и това се случва доста успешно и създават семейство с другия пол.

Иначе, това че ще има повече жени за нас, не е вярно, за съжаление, че те и жените обърнаха резбата ...

Човечеството оцеляло на толкова войни, катаклизми, войни, аварии, накрая ще вземе да се затрие заради нещо такова...
През соца са просперирали. Виж колко артисти и поети има такива от онова време. Жените и сега са повече от нас. Ние умираме по-рано и по-често.
 
Нямам против хомосексуалността, нито против парадите. Но имам против идеологиите и политическите възгледи на голям процент от тях. Повечето от гей прайдовете са гън бан пъшъри! Натискат да се банват оръжията.

Защо?

Защото хомосексуалните хора имат преобладаващи женски черти. Жените харесват мъже. Щом някой (друг мъж) харесва мъж, явно има женски черти. А жените масово натискат за банове, за обезоръжаване, и за повече бежанци е Европа. Заради SJW откачалките и феминистките, в момента Европа е Африка.
 
Нямам против хомосексуалността, нито против парадите. Но имам против идеологиите и политическите възгледи на голям процент от тях. Повечето от гей прайдовете са гън бан пъшъри! Натискат да се банват оръжията.

Защо?

Защото хомосексуалните хора имат преобладаващи женски черти. Жените харесват мъже. Щом някой (друг мъж) харесва мъж, явно има женски черти. А жените масово натискат за банове, за обезоръжаване, и за повече бежанци е Европа. Заради SJW откачалките и феминистките, в момента Европа е Африка.
Чак Африка не е, но в повечето текст си прав. Човек, който е предал пола си едва ли ще бъде коректен към рода или континента си. :)
 
Нямам против хомосексуалността, нито против парадите. Но имам против идеологиите и политическите възгледи на голям процент от тях. Повечето от гей прайдовете са гън бан пъшъри! Натискат да се банват оръжията.

Защо?

Защото хомосексуалните хора имат преобладаващи женски черти. Жените харесват мъже. Щом някой (друг мъж) харесва мъж, явно има женски черти. А жените масово натискат за банове, за обезоръжаване, и за повече бежанци е Европа. Заради SJW откачалките и феминистките, в момента Европа е Африка.
Чак Африка не е, но в повечето текст си прав. Човек, който е предал пола си едва ли ще бъде коректен към рода или континента си. :)
 
Значи, има го отчасти и това, но
Объркал си се, Пави. Ще ти обясня защо.

то си се дължи повече на колониалното минало на тези държави. Не съм отрекъл, че женското мислене ( и гейското) не носи проблеми. Просто Европа не е Африка в смисъла който влагат някои.
 
Гърция и те ли имат колониално мислене, или са колониалисти, защото от много близки приятели имам инфо, че в Гърция албанците, алжирците и африканците ще станат повече от гърците до 10 години.
 
Гърция и те ли имат колониално мислене, или са колониалисти, защото от много близки приятели имам инфо, че в Гърция албанците, алжирците и африканците ще станат повече от гърците до 10 години.
Дори и те са били с империално мислене, въпреки, че не може е там проблема. Хората отиват в Европа, просто защото там стандартът винаги е по-висок. Европа е била нападана често заради това и в миналото, като дори нещата са били много по- зле. Ако се позачетеш ще видиш, че и руснаците гледат да емигрират натам, ако има възможността. За това, че режимът на Асад, подкрепен от Русия предизвика война, Европа няма вина. Единствения начин да не искат хората да са там е тя да е по-зле. Това обаче не значи, че става Африка. Просто е шарена, каквато винаги е била. И България е била пълна с кубински и други негри, виетнамци и други "братя" през соца, просто защото е била по-добре.
 
Последно редактирано:
Войната в Сирия всъщност я предизвика САЩ и Англия, по същия начин по който инсценираха Ирак и Афганистан и се оказа че няма оръжия за масово поразяване. Ако си мислиш, че Русия е основното зло значи си с мега замъгленото мислене. Русия не държи никакви чужди територии, освен може би 3-4 автономни републики. Виж държавите на които Кралицата е монарх и сравни.

Англия държи:

Канада
Австралия
Нова Зеландия
Ирландия
Шотландия
и др.

Това са големи държави, не малка република с 200 хил. души население.

Осъзнай се. Хейта може да стопи мозъка. Комуникирам само с американци на daily basis, и много от най-близките ми приятели са ветерани от Ирак. Много от тях напуснаха по тази причина, защото имаха информация защо ги пратиха там!
 
Войната в Сирия всъщност я предизвика САЩ и Англия, по същия начин по който инсценираха Ирак и Афганистан и се оказа че няма оръжия за масово поразяване. Ако си мислиш, че Русия е основното зло значи си с мега замъгленото мислене. Русия не държи никакви чужди територии, освен може би 3-4 автономни републики. Виж държавите на които Кралицата е монарх и сравни.

Англия държи:

Канада
Австралия
Нова Зеландия
Ирландия
Шотландия
и др.

Това са големи държави, не малка република с 200 хил. души население.

Осъзнай се. Хейта може да стопи мозъка. Комуникирам само с американци на daily basis, и много от най-близките ми приятели са ветерани от Ирак. Много от тях напуснаха по тази причина, защото имаха информация защо ги пратиха там!
Уви, мнението ми не се дължи на "хейт". От доста хгодини Русия подкрепя винаги и само ислямистките режими. Дори сега Путин се обгражда опсновно с ислямистки лидери. Точно такъв беше и Асад, а най-мощната емигрантска вълна беше точно, когато той започна да води война срещу собственото си населеление. Така и предизвика възникването на ИД, а което после най-много трябваше да се борят сирийските кюрди. Ислямът те най-болната религия, а Русия я подкрепя навсякъде, както го правеше и по време на войните на арабите срещу Изреал. Русия е агресор, просто няма ресурсите да направи поразиите, които иска. За разлика от САЩ, които воюват срещу ислямистки, вредни режими, Русия напада славянски народи, като този на Украйна, докато строи най-големите джамии в света. Русия не е защитник на християнството, а негов рушител. Не бъди отчаян русофилистик, защото ще ти се наложи да защитаваш и краиния ислям. Русия е ислямистка държава.
 
Последно редактирано:
Войната в Сирия всъщност я предизвика САЩ и Англия, по същия начин по който инсценираха Ирак и Афганистан и се оказа че няма оръжия за масово поразяване. Ако си мислиш, че Русия е основното зло значи си с мега замъгленото мислене. Русия не държи никакви чужди територии, освен може би 3-4 автономни републики. Виж държавите на които Кралицата е монарх и сравни.

Англия държи:

Канада
Австралия
Нова Зеландия
Ирландия
Шотландия
и др.

Това са големи държави, не малка република с 200 хил. души население.

Осъзнай се. Хейта може да стопи мозъка. Комуникирам само с американци на daily basis, и много от най-близките ми приятели са ветерани от Ирак. Много от тях напуснаха по тази причина, защото имаха информация защо ги пратиха там!
А Англия, чрез короната си упражняа влияние над изброените от теб държави, но мислиш ли, че те са против? Така, както си ги изброил, тоа са само просперирали държави, като част от просперитета им се дължи и на полезното им взаимодейсствие с английската корона. Никой от тези ти приятели не е напуснал армията, заради иноформацията, защо са го пратили там :) Тук откровено и по русофилски излъга. Там си имат срок на кампанията (2-3 години), след което може да я приключат, а за нова трябва да кандидатстват отново. За да поддържат армията си по-боеспособна, американците държат максимално много хора да минат през такива зони, каото Ирак, за това за да повториш кампанията е нужно да си бил особено полоезен. :) Не се опитвай да ни лъжеш' :) Всички искат да са в Ирак, а не резервисти. Русия не е основното зло. Ислямът е по-голямо зло от нея, но тя го подкрепя с всички сили. Ти би ли завел дацата си да живеят сега в Иран?
 
Последно редактирано:
За разлика от САЩ, които воюват срещу ислямистки, вредни режими, Русия напада славянски народи

Ясно... Еми да ти кажа, нещо ново научавам всеки ден. Не знаех, че Сърбия и Германия са ислямистки и вредни режими. Сигурно и американските индианци, и те са били много вредни хората. Колонизатори индианци. Лоши индианци.

Колкото до Австралия, доколкото знам малко хора са искали да им отнемат оръжията през 1996-та, ама ти си първия човек, който срещам, който си мисли че Монархията гражданите пита.

Със здраве.
 
Ясно... Еми да ти кажа, нещо ново научавам всеки ден. Не знаех, че Сърбия и Германия са ислямистки и вредни режими. Сигурно и американските индианци, и те са били много вредни хората. Колонизатори индианци. Лоши индианци.

Колкото до Австралия, доколкото знам малко хора са искали да им отнемат оръжията през 1996-та, ама ти си първия човек, който срещам, който си мисли че Монархията гражданите пита.

Със здраве.
ХАХАХАХ :) Кога и кои воювал с Германия? Не е бил Хитлер по-лош от някои ислямисти и неправилно ли е било САЩ да спасява СССР? Защото тогава САЩ спасяват Русия от бившия и съюзник, ако не си спомняш... Тогава самите СССР са воювали с нея. Европейските монархии в днешни дни определено имат своята интеграция, за разлика от африкансиките. За това се вписват идеално и в демократичните условия. Не знам американски индианци да емигрират към Русия :) ХАХАХ Иначе, до колкото виждаме, потомците им дори си имат цели държави. Не знам и украинските славяни да са нападали ислямска Русия, но тя отново (след гладомора) се опитва да ги избива. Това, докато събира ислямисти от цял свят.
Похвална е и подкрепата ти за Сърбия, въпреки че нейните сърбомани избиваха и сега избиват етническите българи в Македония. Въобще, всеки един русофил успява да ме убеди, че е загрижем за всеки друг, освен за родината си.

Със здраве...
 

Горе