Гей парада в София

От: Гей парада в София

USAF разкарай тая свастика! Показваш абсолютна липса на добър вкус, дупките в образованието и общата ти култура - настрана.
 
От: Гей парада в София

USAF разкарай тая свастика! Показваш абсолютна липса на добър вкус, дупките в образованието и общата ти култура - настрана.

Ще я разкарам, а съм писал че е само временно в знак на протест. Довечера след 00:00 h като удари 1 Юли веднага я махам.

А гей парада не показва ли липса на добър вкус с тия палячовци дето се гиздят като евтини улични курви, с цел да им се обърне внимание ? Аз културата си я имам, ама тия дето днеска правят манифестация дали имат култура щом така се навират в очите на хората ? Ако те имат култура и вкус за което говориш - те няма да правят паради, и да се правят на чучули и да се бият в гърдите "ние сме обратни", а ще спазват морал сред обществото, и такива партита ще правят не в центъра на София, а на места където никой няма да ги вижда. Пазят ги полиция - имат политически чадър!

В последните 10 години в почти всички европейски развити бели държави, масово взеха властта в парламентите хомосексуалисти, една от първите държави беше Холандия. Във Европарламента също има депутати хомосексуалисти. От там идват подстрекателите на тези гей-паради, които им дават права повече от нас хетеросексуалните, както и политическата протекция.

Мой прител който завърши екология във Франция каза, че ако там обидиш гей или лесбийка: първия път те глобяват 20 000 EUR. Втория път глобата е доста по тлъста, и третия път директно влизаш в затвора, като присъдата за обида на хомосексуалист е от 3 до 5 години затвор.

От тук нататък какво повече да говорим, то е ясно че те имат повече права от нас. Накрая ние може да се превърнем в малцинство за тях, и да започнат да ни дискриминират. В западните развити страни все повече хомосексуалисти вземат високи длъжности като работодатели и директори на корпорации, което не е изключено след време да започнат да дискриминират хетеросексуалните при кандидастване за работа. Същото ще искат да наложат и тука ей тези дето днес манифестират, та белким станем поевропейчени.

Не искам да се повтярам - нищо против сексуалните предпочитания, но да не се навират зорлен в очите на хората, за това сложих свастиката. Щом като не разбират от добро... Щом като не искат мира - на им секира!
 
От: Гей парада в София

- Какъв е този шум на улицата, Баримор?
- Гей парад, сър.
- И какво искат?
- Еднополова любов, сър.
- И кой им забранява, Баримор?
- Никой, сър.
- Тогава защо викат и крещят?
- Педерасти, сър...
 
От: Гей парада в София

USAF, нещото което описваш може да се нарече само и единствено хомофашизъм и хетерофобия.

USAF разкарай тая свастика! Показваш абсолютна липса на добър вкус, дупките в образованието и общата ти култура - настрана.
Тео, пиши по темата, не се включвай с реплики все едно ни лук ял, ни лук мирисал.
 
От: Гей парада в София

Маскарадът, който правят и на мен не ми харесва, но в крайна сметка има толкова много други работи, които също не ми харесват, че просто не си струва да обръщам чак толкова внимание. Пак казвам, там сигурно ще присъстват не повече от 40-50 човека гейове, официалните лица като посланици и други подобни ще са още толкова. Ще има поне 100-200 полицаи и най-малко 400-500 ултраси с винкели и павета за хвърляне. Не си заслужава да се отделя такова внимание на този парад. Да бяха 10 000 души, да го коментираме толкова, ама те не са. Според мен това означава, че или гейовете са много по-малко, отколкото си мислим, че са или самото мнозинство от тях не подкрепя подобни паради, което е по-вероятно обяснение.

Не ми е известно някъде по света да има хомо партия или нещо от тоя род. Верно, че има такива политици, даже кмета на Берлин май беше такъв, но в крайна сметка хората не са го избрали, за да ги клати, а за да върши полезна работа по управлението на града.
 
От: Гей парада в София

Какво да пиша? То стана ясно от всичо дотук, че хомо темата е поредния ноу-хау за влизане в политиката, независимо от коя страна на дьгата си. И след като целите и на едните и на другите са политически, това е поредната напълно безсмислена тема.
Вещиците дето ги горите са поредните гнуснокафеви политически похвати, за популярност, нямащи нищо общо с реалността.
По нашему казано, правите си трафик.
 
От: Гей парада в София

Тест, на какъв език да ти обясня, че не е проблемът, че някакви си сбърканяци ще се кълчат на движеща се платформа. Или, че кака Софка ще ходи да им пее песента си от Евровизия. Проблемът е, че това малцинство има изключително голяма политическа подкрепа и съвсем скоро ще инициира законодателни промени, които ще засегнат всеки нормален гражданин на тази държава, че и неродените.

Тео, животът е политика, не знам какво очакваш. Борбата на тези сбърканяци е политическа. Иначе, не знам кое няма общо с реалността? Кое по-точно, с коя реалност? Кой рекламирам, какъв трафик си правя? Много ми е интересно защо хомофилите прескачате и не коментирате всичко, което не ви е удобно. Жалко, че не осъзнаваш, че нещото което ти е болка на теб в училища е нещото, против което пиша в темата. Част от един проблем са, просто малцинството е различно, принципите на дискриминация спрямо мнозинството са същите.
 
От: От: Гей парада в София

Не искам да се повтярам - нищо против сексуалните предпочитания, но да не се навират зорлен в очите на хората, за това сложих свастиката. Щом като не разбират от добро... Щом като не искат мира - на им секира!

Свастиката не дразни педалите - дразни нас.

Фашистката свастика само ще накара доста хора да не прочетат какво изобщо пишеш
 
От: Гей парада в София

USAF протестирай както си искаш, за мен е абсурдно афиширането на, и парадирането с нацистки символ.
 
Последно редактирано:
От: Гей парада в София

USAF протестирай както си искаш, за мен е абсурдно афиширането на, и парадирането с нацистки символ. При първа възможност ти давам червено.

абсолютно, единствено за червеното ще се въздържа за момента, защото смятам, че това е просто кофти преценка и много лош вкус
 
От: Гей парада в София

Айде стига сте се хващали за някакъв аватар. Виждал съм хора със сърпове и чукове във форума, но не сте протестирали. Какъвто аватар иска, такъв ще си слага, проблемът си е негов. Всеки има право на лош (или добър) вкус.
 
От: Гей парада в София

Точно в момента минават пред нас. Има повече полиция, отколкото гейове.... а колко са гейове от полицията не знам... :)
Много шум дигат да ги еа.
 
От: Гей парада в София

Пусни им дет метъл :-o
 
От: Гей парада в София

Тест, на какъв език да ти обясня, че не е проблемът, че някакви си сбърканяци ще се кълчат на движеща се платформа. Или, че кака Софка ще ходи да им пее песента си от Евровизия. Проблемът е, че това малцинство има изключително голяма политическа подкрепа и съвсем скоро ще инициира законодателни промени, които ще засегнат всеки нормален гражданин на тази държава, че и неродените.

Тео, животът е политика, не знам какво очакваш. Борбата на тези сбърканяци е политическа. Иначе, не знам кое няма общо с реалността? Кое по-точно, с коя реалност? Кой рекламирам, какъв трафик си правя? Много ми е интересно защо хомофилите прескачате и не коментирате всичко, което не ви е удобно. Жалко, че не осъзнаваш, че нещото което ти е болка на теб в училища е нещото, против което пиша в темата. Част от един проблем са, просто малцинството е различно, принципите на дискриминация спрямо мнозинството са същите.

Ред, тогава се бори с подкрепящите политици, с ЕС и УСА подлогите, бори се извьн тази проява, защото тя компрометира идеите и целите ти
 
От: Гей парада в София

...да ги еа.


тихо бе - ще те чуят

после и полицаите не могат те отърват докат не ги онодиш сиките
 
От: Гей парада в София

Проблемът е, че цените на лекарствата у нас са няколко пъти по-високи, отколкото в по-богатите европейски държави; хората умират защото организацията в болниците ни е сбъркана; строим магистрали, докато милиони хора нямат какво да ядат и носят дрехи за 50 ст., купени от втора употреба; бизнесът се доубива с безумни закони; партии си създават собствени съдилища, които да отсъждат винаги в тяхна полза...

Това са ни истинските проблеми, а не шепа откачалки, за които има тема от вече 8 страници. Като имат такава политическа подкрепа защо не си направят партия, с която да влязат в парламента? Най-елементарното, ако наистина имаха чак такава политическа подкрепа вече щяха да са прокарали закон за еднополови женитби. По отношение на децата, законово никой не може да ги спре да имат. Азис си плати на сурогатна майка, която роди дъщеря му и вече дълги години си я гледа. Никой копче не може да му каже. По отношение на осиновяването, не вярвам някога да им разрешат, поне не и в България.

Относно вижданията за това кое е нормално и кое не е, преди 500 години най-великите учени са били твърдо убедени, че Земята е плоска и Слънцето се върти около нея. Галилей е изгорял на кладата, защото е имал различна теза. Преди 100-150 години все още са изгаряли жени на клади, защото са мислели, че са вещици и повечето хора са смятали това за нормално наказание. Историята е пълна с подобни безумия, за които всички са били убедени, че са редни, затова крайностите са вредни, глупави и опасни.
 
От: Гей парада в София

Пусни им дет метъл :-o

Не бех подготвен :). И то за 5 мин се изнизаха. Нямаше да успеят да се накефят :).
А и голям камион с колони се влачеше... толко шум не мога да организирам. Изобщо... номера е само джангър да се дига... в буквалния и в преносния смисъл. Утре хората ще се питат:
Гей парад кво? Кога? И т.н.
 
От: Гей парада в София

Пак ви казвам, това че съществува един проблем, не значи че не съществува друг. Темата се поизчерпа.
 
От: Гей парада в София

Уорлик - това гнусно, отвратително същество в шествието ли е? Доколкото си спомням го чакаше с нетърпение ! Може да му излезе късмета, кой знае...
 
От: Гей парада в София

Според вас случайно ли е, че се събират и навъртат около паметника на червената армия?

4967209648_ea0d67a30c.jpg
 

Горе