Гей парада в София

От: Гей парада в София

Темата леко се отклони, но и аз ще се включа.
Имам познати хора с увреждания. Сред тях има такива, които не могат да живеят самостоятелно (не се възприемат като личност и не могат да водят разговор). Те имат нужда от специални грижи, тъй като със стандартните начини трудно ще се постигне някакво развитие за тях. Други, обаче, са само частично увредени най-често в зрение, слух или подвижността. Такива хора трябва да се развиват сред здравите деца. Това ще накара тези в неравностойно положение да се почувстват хора като другите, въпреки неравния си старт, а здравите ще придобият по-реална представа за света около тях и ще се научат на толерантност.

Спор няма, проблемът е, че никой не ги дели. Всички се възприемат с равни възможности. И става тюрлюгювеч - напълно несъвместими комбинации - страшно е.
 
От: Гей парада в София

Teo, това какво общо има с темата? Това, че съществуват едни проблеми не значи, че не съществуват други.
 
От: Гей парада в София

Детенце, на гей парад в София, вее знамето на педалите.
1.jpg
 
От: Гей парада в София

Общото е, както казах и преди - сочите трьнче, а не виждате гредата във вашето око. Говорите за ХИПОТЕТИЧНИ вреди, които щели да се понесат от евентуално осиновените от гей двойките. Аз ви говоря за реално нанасяни в момента вреди на ВСИЧКИ деца.
Борете си се. Успех.
 
От: Гей парада в София

Ако погледнеш какво се случва в САЩ и Западна Европа, точно за отрицателно време можеш да проумееш, че вредите хич не са хипотетични. Пак ти казвам, това, че съществуват едни проблеми, не значи че трябва да се омаловажават други, е*ем ти подхода и логиката. Проблемите, за които ти говориш, са плод и част от същата тази система, която Владимир Буковски е описал в интервюто си за е-вестник.
 
От: Гей парада в София

Teo сега като стана въпрос за тия СОП-чета, проблема не е само в училищата. Тука през два блока в нашия квартал има едно момче на около 7 или най много 8 години - хиперактивно! Значи много е проблемно. До колкото разбрах то ходи на училище, но му е осигурено индивидуално обучение, защото просто е проблемно, и даже майка му идва тука при комшиите и споделя че не може да работи за това защото трябва да ходи на училище със сина си, нямало значение че обучението му е индивидуално. Тука в квартала доста родители се заканиха да съдят неговите родители, за това защото го пускали да играе с децата и после ги наранявал. Имаше няколко случая няколко деца с пукнати глави от това откачено лапе, имаше пострадали не само момченца но и момиченца. Преди 1 месец и половина пред нашия блок пак имаше скандал - едни родители на ударено от него дете, бяха доши да се карат пред блоковете с неговите родители и чувах заплахи за съдилища и полицейска забрана да не приближава квартала, ей такива работи. Подобни скандали от родители на пострадали деца от това откаченото е имало доста пъти в квартала. Много е агресивно и даже и посяга и на по големи чичковци дето могат да му бъдат родители. Смятай го това като порасне голям 30-годишен мъж ... ами то ще стане убиец и половина! Ако до тогава не успеят поне малко да го излекуват де. Знам че е на някакви хапчета, ама те колко помагат...

Такива деца не трябва да ги допускат между другите, защото вредят. Не само в училищата, ами и в кварталите където живеят. Нямат място при нормалните деца! Изолация!

А сега по темата: това дете дето е на снимката, изобщо не осъзнава за какво вее това знаме. Ще го осъзнае като стане на 12-13 години. Педалите използват подобни деца като маша, подръчен инструмент да ги издигат като герои с тия знамена. А нищо чудно и да се въоражават с деца с цел да не ги нападат и бият по време на парада - "не ни бийте виждате че има деца с нас"! Може и с такава цел да ги ползват, нещо като жив щит както в Сирия използваха деца като жив щит пред танковете преди месец, така и тия извратеняци. Изобщо не трябва да доближават деца тия изкривени мозъци, нито да ги докосват с мръсните си ръце, а да не говорим пък за осиновяване! Пълна забрана със закон най малко на 500 м. разстояние от деца!
 
От: От: От: Гей парада в София

По-добре хомо, отколкот никви.
Не вервам детето да стане хомо само щото осиновителите му са такива.

ПС: Па и да стане, на кого му пука. Щом са щастливи с тая си ориентация, кои сме ний че да им даваме наклон баси?!

Детето от малко ще вижда ласки между еднополовите си родители. Това няма начин да не се отрази. Не съм убеден, че детето ще получи възможност само да реши каква ориентация ще има след като още от малко се третира по този начин. Основата на едно израстване е хората, с които общува.

Иначе си прав, че всеки може да бъде какъвто си иска. Но не и да се навира в очите на другия (гей парада).

Добре, имам и друг въпрос: кой им забранява на хомосексуалните да са хомосексуални? И защо имат такова желание да се покажат и да демонстрират ориентацията си?
 
От: От: От: От: Гей парада в София

Добре, имам и друг въпрос: кой им забранява на хомосексуалните да са хомосексуални? И защо имат такова желание да се покажат и да демонстрират ориентацията си?


Защото са болни хора, които страдат от липса на внимание. Това вече го уточнихме.
 
От: Гей парада в София

Това потомствено Милиционерско Комунстическо Говедо ме дразни много повече отколкото всеки Гей или Лесбийка



Дядо Николай направи архонт оръжеен бизнесмен

Пловдивският митрополит Николай направи архонт Петър Манджуков като благодарност за даренията. Днес стана ясно, че пловдивският митрополит дядо Николай е дал почетно звание на оръжейния бизнесмен Петър Манджуков, оповестиха от в. „Дневник”.

....................

Баща му е бивша барета от времето на Тодор Живков. Приятел е бил с бивши шефове на СДВР, както и с шефове от разузнаването като Бриго Аспарухов. Точно това го прави симпатичен на „червения” патриарх Максим. Именно неговото покровителство го изстрелва много скоро високо в църковната йерархия. Спомогнал е и фактът, че отецът е завършил освен Богословския факултет на СУ и Московската духовна академия.

Човекът е автор и на втрещяващи изцепки. Анатемосва наляво и надясно. Не подмина да заклейми Мадона и Елтън Джон. Приписа на певицата, концерта и поклонниците й трагедията в Охридското езеро. Че Елтън Джон заслужава да бъде разкритикуван за твърдението си, че Христос е гей, е повече от ясно. Но точно Николай да го заклеймява, при положение, че за самия него се шушука, че е с особени сексуални предпочитания.

Президентът на фондация „Свети Архангел Михаил" Богдан Кръстев пък разкри, че новият пловдивски владика бил лекуван като младеж в психиатричната
болница на 4-ти километър в София.

===========================

Е такива Безродни Копелета криещи се под булото на "Църквата" трябва да се ПРЕБИВАТ а не Хомосексуалистите повечето от които разбират от дума или намек и стоят надалеч, за разлика от Доказаните Педерасти в БПЦ необяснимо защо наречени "Свещеници"
 
От: От: Гей парада в София

Това потомствено Милиционерско Комунстическо Говедо ме дразни много повече отколкото всеки Гей или Лесбийка



Е такива Безродни Копелета криещи се под булото на "Църквата" трябва да се ПРЕБИВАТ а не Хомосексуалистите повечето от които разбират от дума или намек и стоят надалеч, за разлика от Доказаните Педерасти в БПЦ необяснимо защо наречени "Свещеници"

Така е. Съгласен съм.
 
От: Гей парада в София

Дублирано мнение
 
От: От: Гей парада в София

Niks-e, айде спри се. Ясно е какви са поповете в църквата, иначе щяха да излязат на улиците и да дадат отпор.

Едно много добро интервю с журналиста Максим Шевченко, който съвсем кратко, точно и ясно обяснява за същността на пропагандата на хомосексуализма:

[video=youtube;juuPX4PsvLY]http://www.youtube.com/watch?v=juuPX4PsvLY&feature=player_embedded[/video]
 
От: Гей парада в София

Клипчето е много добро! Реп от мен.

Някой от форума ще ходи ли утре на анти гей парада?
 
От: Гей парада в София

И от мен имаш репутация. Браво на човека който така ясно и точно описва целта на гей парадите.
 
От: Гей парада в София

Развращават ли гей парадите децата?

Ще разгледам пример с две държави, които се приема, че са по-развити от България и имат повече опит в Европа – Норвегия и Полша.

Преди година в Осло (Норвегия – държавата, където се развихри Андерс Брейвик) се е провел гей парад за деца, така да се каже фестивал на децата на хомосексуалисти и на децата хомосексуалисти.

Гей парадът се е провел в рамките на поддържане и продължаване на цялостното изследване на хомосексуалността при децата, за което се смята, че е напълно нормално явление. Това изследване, както и резултатите от него са публикувани в книга. Книгата е достъпна на адрес: gaykids.no

На самия сайт има резюме, което гласи горе-долу следното:

"Деца гейове" (Gay Kids) е книга за хомосексуална любов сред децата и младите хора. Но възрастни, най-вече учители и родители също могат да имат голяма полза от тази книга. По един добър начин в "Деца гейове" (Gay Kids) са представени факти от много години на изследвания в областта на хомосексуалността в Норвегия. Тази книга е първата по рода си. Това е цялостно и обширно описание на живота на младите хора и възрастни, като харесват и обичат хора от същия пол. "Деца гейове" ще положи основата за безопасност, търпимост и уважение между деца и възрастни – независимо от тяхната сексуална ориентация.”

В прикаченото видео са част от песните, които пеят децата гейове или децата на толерантността (също от някои гей паради, известни още като „паради на толерантността”).

Детска пързалка на толерантността

detska-przalka.jpg


Брутална пропаганда сред деца:

[video=youtube;QVjfF7dS94s]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QVjfF7dS94s[/video]
 
От: Гей парада в София

Общото е, както казах и преди - сочите трьнче, а не виждате гредата във вашето око. Говорите за ХИПОТЕТИЧНИ вреди, които щели да се понесат от евентуално осиновените от гей двойките. Аз ви говоря за реално нанасяни в момента вреди на ВСИЧКИ деца.
Борете си се. Успех.

Това твойто малко ми прилича на "над 90 процента от катастрофите се причиняват от трезвени шофьори - значи е по - безопасно да караш пиян".
 
От: От: Гей парада в София

Niks-e, айде спри се. Ясно е какви са поповете в църквата, иначе щяха да излязат на улиците и да дадат отпор.

Едно много добро интервю с журналиста Максим Шевченко, който съвсем кратко, точно и ясно обяснява за същността на пропагандата на хомосексуализма:

[video=youtube;juuPX4PsvLY]http://www.youtube.com/watch?v=juuPX4PsvLY&feature=player_embedded[/video]

Много точно изказване на Максим Шевченко! Дано повече хора да го гледат, и най вече подрастващи.
 
Днес ще има и антипарат организиран от ВМРО и АТАКА. В него ще видим доста нео-нацистки елементи, но все пак всеки е длъжен по един или друг начин да изрази какво мисли. Някой някакво инфо кога почва, от къде ще минат, какво ще представлява и прочие? :D
 

Горе