Гей парада в София

От: Гей парада в София

@nandibandi или имаш момиче или все още нямаш дете ..

Последно, наистина: Нямам деца, така е. Нямам и ''момиче'' ако визираш интимна приятелка. :) Не ме влече и да имам, но пък знае ли човек. ;)

Edit: Чак сега зацепих какво ме питаш - русичка съм малко:)

Нямам деца и си мечтая за момиченце ако някога имам, но защото са по-гальовни и кротки и можеш повече да ги киприш - не за друго. НО ако имам син някога, за мен ще бъде най-важно да е жив и здрав, а не с кой и по какъв начин прави секс.
 
Последно редактирано:
От: От: От: Гей парада в София

Това изобщо не доказва педофилските наклонности на когото и да е - само кьор-фишеци мяташ.
Да, това че на ЛГТБ фест преди гей парада преди няколко години са гледали педофилски филм е кьор-фишек. Добре.
 
От: От: От: Гей парада в София

Напускам ви - не плачете много, въпреки че без единствения ви опонент, темата ви е обречена да си умре мирно и тихо.
Знам че си добричка и затова ги защитаваш, ама остави ги да се защитават сами,,, могат да се кълчат по паради, а тука мълчат като бити пидераси,,,
 
От: Гей парада в София

На много места на Запад има семейно подоходно облагане - затова ако си семейство плащаш по-малко, ако имаш дете, още по-малко, ако имаш пък две деца още по-малко. Т.е. намаляват ти облагаемия доход ако си с деца и колкото повече толкова повече ти намалят облагаеми доход.

На много места (ако не се лъжа и в България е така) може да направиш завещание, но ако не си пряк наследник има данък наследство.

Промените не са само в един закон, а в много повече.


Както и да е. Има много по-сериозни проблеми.

Примерно за мен педер@сите дето си форсират моторите или колите посред нощите са много по-голям проблем. Ама никой не се възмущава от това.
 
От: Гей парада в София

На много места на Запад има семейно подоходно облагане - затова ако си семейство плащаш по-малко, ако имаш дете, още по-малко, ако имаш пък две деца още по-малко. Т.е. намаляват ти облагаемия доход ако си с деца и колкото повече толкова повече ти намалят облагаеми доход.

На много места (ако не се лъжа и в България е така) може да направиш завещание, но ако не си пряк наследник има данък наследство.

Промените не са само в един закон, а в много повече.


Както и да е. Има много по-сериозни проблеми.

Примерно за мен педер@сите дето си форсират моторите или колите посред нощите са много по-голям проблем. Ама никой не се възмущава от това.

Дам искаш са напрайш на интиресен, нешо друго сакаш ли
 
От: Гей парада в София

Много са свестни, много са интелигентни, абеее как да не им дадеш на такива хора деца да гледат! Да оставим настрани факта, че улицата е заприличала на сметище. Защото са много свестни, не се и съмнявам, че после са минали отново за да си почистят свинщината.

11050754_10206038317850746_1644167219450298773_n.jpg
 
От: Гей парада в София

Какъв е този шум, Джеймс?
- Гей парад, милорд!
- И какво искат?
- Еднополова любов, милорд!
- Някой забранява ли им?
- ...Не, милорд!
- Е, тогава защо вдигат този шум?
- Еми, педерасти, милорд!
 
От: Гей парада в София

Съжалявам, но наистина не трябва да им се дават да гледат деца.
Това дете после ще го съксват от подигравки....ще бъде с две майки или с две бащи. Как ще се чуства то, някой мисли ли? А снимката отгоре наистина показва що за хора са наистина повечето от тях. Може и да има свестни, но не съм ги срещал. Как ще го гледат това дете, как би понесло факта, че двама мъже или жени са заедно.....ми че то после не може да се ожени даже, приятели не може да си завърже заради обществото ни...на кой му дойде тази идея пак не разбрах...
 
От: Гей парада в София

Имаше един филм за гей семейства в Дания или Норвегия не си спомням.Та там момче с 2ма бащи гей някъде на 15-16 години не знаеше,че можело да има семейства от мъж и жена.

Нека се обичат, да си крият моркова колкото искат, но да осиновяват деца е ужасно.
 
От: Гей парада в София

11699007_999824316737044_1689415851442409767_o.jpg

Ся се чудя тази снимка от парада в София ли е или е от празника на розата в Казанлък.
П.С. човека с телефона да не е убхиролса ..
 
От: Гей парада в София

Един президент никога не би позволил подобна волност на непознат. Да не говорим за мъж. Това си е гавра с президентската институция. Повърнах малко.
 
От: От: Гей парада в София

Много са свестни, много са интелигентни, абеее как да не им дадеш на такива хора деца да гледат! Да оставим настрани факта, че улицата е заприличала на сметище. Защото са много свестни, не се и съмнявам, че после са минали отново за да си почистят свинщината.

11050754_10206038317850746_1644167219450298773_n.jpg
Имам един приятел, лекар в Германия. Та той ми е споделял случаи на хомосексуалисти потърсили помощ. Сексуалните им практики включват завирането на всякакви предмети, а хитът било че си пъхали стъклени тръби в анусите и после пускали живи мишки. Сериозно, не си измислям. Това вероятно нанди-то ще го възприеме, като връх на артистичността.
 
Re: От: От: Гей парада в София

Имам един приятел, лекар в Германия. Та той ми е споделял случаи на хомосексуалисти потърсили помощ. Сексуалните им практики включват завирането на всякакви предмети, а хитът било че си пъхали стъклени тръби в анусите и после пускали живи мишки. Сериозно, не си измислям. Това вероятно нанди-то ще го възприеме, като връх на артистичността.

И на мен ми звучи доста артистично. :) Не знам каква точно е идеята на подобни, но и хетеросексуалните си имат някакви такива "крайни" точни. Хахахха.... :)
 
От: Гей парада в София

СмЕтам, че е време нЕкой отново да постне вица за иконома Джеймс и лорда.:lol::D
 
От: От: Гей парада в София

Първо, никой не те кара насила да ги харесваш. Никой не може да накара на сила някого да харесва, когото и да е.

Обаче за децата ще спорим люто. Защо двойка хомосексуални да е по-лошо семейство от двойка пропадняци, дето се напиват, пребиват и тормозят детето?
Много от хомосексуалните са интелигентни хора и дори артистични натури - това ще обогати едно дете интелектуално много повече, от двама хетеро простаци, които го учат да псува, та да заблявлява комшиите, като се съберат да пият пърцуца.

Family research council са ги изследвали и са показали какво е влиянието

Compared with children raised by their married biological parents ("intact biological family," or IBF), children of homosexual parents (LM and GF):

Are much more likely to have received welfare growing up (IBF 17%; LM 69%; GF 57%)
Have lower educational attainment (IBF 3.19; LM 2.39; GF 2.64)
Report less safety and security in their family of origin (IBF 4.13; LM 3.12; GF 3.25)
Report more ongoing "negative impact" from their family of origin (IBF 2.30; LM 3.13; GF 2.90)
Are more likely to suffer from depression (IBF 1.83; LM 2.20; 2.18)
Have been arrested more often (IBF 1.18; LM 1.68; GF 1.75)
If they are female, have had more sexual partners-both male (IBF 2.79; LM 4.02; GF 5.92) and female (IBF 0.22; LM 1.04; GF 1.47)

Significant for lesbian mothers (LM) with & without controls

Compared to children from intact biological families (IBF), children of lesbian mothers:

Are more likely to be currently cohabiting (IBF 9%; LM 24%)
Are almost 4 times more likely to be currently on public assistance (IBF 10%; LM 38%)
Are barely half as likely to be currently employed full-time (IBF 49%; LM 26%)
Are more than 3 times more likely to be unemployed (IBF 8%; LM 28%)
Are nearly 4 times more likely to identify as something other than entirely heterosexual (Identifies as entirely heterosexual: IBF 90%; LM 61%)
Are 3 times as likely to have had an affair while married or cohabiting (IBF 13%; LM 40%)
Are an astonishing 11 times more likely to have been "touched sexually by a parent or other adult caregiver" in childhood (but not necessarily by the homosexual parent; IBF 2%; LM 23%)
Are nearly 4 times as likely to have been "physically forced" to have sex against their will (at some time in their life, not necessarily in childhood; IBF 8%; LM 31%)
Are more likely to have "attachment" problems related to the ability to depend on others (IBF 2.82; LM 3.43)
Use marijuana more frequently (IBF 1.32; LM 1.84)
Smoke more frequently (IBF 1.79; LM 2.76)
Watch TV for long periods more frequently (IBF 3.01; LM 3.70)
Have more often pled guilty to a non-minor offense (IBF 1.10; LM 1.36)


http://www.frc.org/issuebrief/homosexual-parent-study-summary-of-findings
 
От: От: Гей парада в София

Първо, никой не те кара насила да ги харесваш. Никой не може да накара на сила някого да харесва, когото и да е.

Обаче за децата ще спорим люто. Защо двойка хомосексуални да е по-лошо семейство от двойка пропадняци, дето се напиват, пребиват и тормозят детето?
Много от хомосексуалните са интелигентни хора и дори артистични натури - това ще обогати едно дете интелектуално много повече, от двама хетеро простаци, които го учат да псува, та да заблявлява комшиите, като се съберат да пият пърцуца.

Няма пряка връзка между интелекта и това какъв човек си. Може да си адски интелигентен и пълен боклук като човек, и да си тъп като пън и да си добър човек. Вица за вече го постнах и колкто и да е неприятно за някой е чиста истина.
Когато някой ден имаш дете ще разбереш, че мястото му не е в хомо дружинка

Никой не им забранява да си барат топките и да крият моркова, тоест прайда е безсмислен. Искат нормален живот, ами те го имат и сега. С поведението си провокират негативизъм.

Ако имам колега гей и по цял ден слушам как бил дискриминиран без това да е така защото реално никой не ги дискриминира, в края на работната седмица вероятно ще го пребия като куче не защото е гей, а защото ми е писнало да ми вие на умряло за това.
 
От: Гей парада в София

СмЕтам, че е време нЕкой отново да постне вица за иконома Джеймс и лорда.:lol::D
Аргументите ти са като смешките - нЕма ги.
 
От: Гей парада в София

Доста е глупаво това с парада според мен.
Сами го правят така, че хората да не ги харесват.
Нали искат да са като "нормалните" хора, да няма дискриминация.
Аз не знам да има "хетеро-парад" или "прайд"...
 

Горе