Гей парада в София

От: Гей парада в София

Тези паради са най-добре за управляващите, защото по този начин гнева в обществото се излива върху хомосексуалните а не върху грешките на управляващите. Хомосексуалните вместо да правят такива паради е по-добре да си създадат собствена партия и тя да се бори за техните права. Нямам нищо против хомосексуалните хора, но според мен е по-добре да се организира събитие, като карнавала в Рио което да обединява всички в държавата. Този парад разделя народа на две. По тази логика може и да организираме парад и на собствениците на Ауди и парад на нас хетеросексуалните .
 
Re: От: Гей парада в София

Има ли смисъл от този парад изобщо?

Да, има. Някой трябва да ни натрие в лицето, че различните са дескриминирани, което не знам дали е точно така, защото аз не съм видял такова нещо. :)
 
От: Re: Гей парада в София

.jpg

Е тва ми идва малко в повече!
 
От: Гей парада в София

кучетата си лаят, парадът си върви... българи от старо време разтягат локуми :D
 
От: Re: От: Re: Гей парада в София

Това май не е от парада. ;) С такъв президент, очаквайте неочакваното. :)

Това е от Празника на розата в Казанлък.
Но не знам защо ви учудва?!?
 
От: Re: От: Re: Гей парада в София

Това май не е от парада. ;) С такъв президент, очаквайте неочакваното. :)

Ама чакай сега Румене, то надали президента е виновен - бог знае откъде, от кого и от кога е тази снимка, може и да е извадена от контекст. ( вероятно разбра защо ти развам Румен :lol: )
 
8203100r.jpg


Някой да е попадал в подобна ситуация? :) Не, че нещо, но аз лично не го разбрах..... ;)
 
От: Re: От: Re: Гей парада в София

Не като си влезеш в фейса.... :)

Нямам ФБ от близо година вече, не мога да кажа. А и преди си спомням, че такива дето прекаляваха с подобни постове съм ги блоквал :D
 
От: Гей парада в София

Тц-тц-тц... Преполовихте цяла страница, а още никой не е пльоснал вица за лорда и иконома на нея - засрамете се!
 
От: Гей парада в София

И айде като толкова го иска нандито:

Какъв е този шум на улицата, Джон?
- Гей парад, сър.
- И какво искат?
- Еднополова любов, сър.
- И кой им забранява, Джон?
- Никой, сър.
- Тогава защо крещят?
- Педераси, сър. . .
 
От: Гей парада в София

Какъв е този шум във форума, Джон?
- Хомофобска тема, сър.
- И какво искат?
- Отнемане правата на гейовете и най-вече правото им на брак и отглеждане на деца, сър.
- И имат ли шанс да го постигнат, Джон?
- Не, сър - няма как да спрат естествения ход на историята.
- Тогава защо крещят и се палят толкова?
- Балкански нрави, сър. Мъжете на балканите се чувстват мъже, само когато тропат по масата и налагат своето мнение. :)
 
От: Гей парада в София

Син на мутра се прибира вкъщи след училище.
-Тате , а пък днес едно момче в училище ме нарече педераст.
-Ами набий го, сине.
-Не мога, тате... страшно е сладък.
 

Горе