Генезис на "Българския Капиталист-Цървул" и необходимостта от Ликвидирането му

От: Генезис на "Българския Капиталист-Цървул" и необходимостта от Ликвидирането му

Просто ти дадох безплатна идея как може да вкараш таланта си в действие и евентуално да изкараш доход!
Стъкмяваш едно форумче konspiracia.com и таргетираш безделничещите индивиди тип Бай Шиле ("В Русия съм! В Русия съм!!!)...

ПС: Ако съм на кеф после може и да предложа как да го монетизираш.
 
От: Генезис на "Българския Капиталист-Цървул" и необходимостта от Ликвидирането му

Просто ти дадох безплатна идея как може да вкараш таланта си в действие и евентуално да изкараш доход!
Стъкмяваш едно форумче konspiracia.com и таргетираш безделничещите индивиди тип Бай Шиле ("В Русия съм! В Русия съм!!!)...

ПС: Ако съм на кеф после може и да предложа как да го монетизираш.

Благодаря за идеята, моят талант отдавна е в действие и генерира доходи.

Въпроса е че освен доходи генерира и ЯЗВИ в системата и чревните субстанции се активизират много бързо за ликвидиране на дразнителя но вместо него накрая ще се окаже че ще унищожат самата система

PS

Ако съм на кеф някой път ще ти разкрия как най-болезнено да отвориш най-големи язви а като за начало и за лека нощ прочети тази "книжка"
 
От: Генезис на "Българския Капиталист-Цървул" и необходимостта от Ликвидирането му

Благодаря за идеята, моят талант отдавна е в действие и генерира доходи.

КАКВИ ДОХОДИ БРЕ? :lol::lol::lol::lol::lol:
ТИ МАЙ СИ ПРЕКАЛИЛ С ЕВТИНАТА БИРА ТАЯ ВЕЧЕР ?
с твоите мижави парички месечно... да ти кажа ... не ти е толкова ценен таланта
я вземи полегни и се завий дане настинеш...

талахта му генерирал доходи ПХАХАХАХАХХАХАХАХХАХА
я кажи за какви соходи иде реч :) или ти е срамотно да споделиш а :)
щом ходиш на интервюта за рабортаза по 500 лева?
не е толкова ценен тоя твоя талант да си вечната опозиция и да ти е виновен света за неуспехите :)
или съм у грИешка :)
 
От: Генезис на "Българския Капиталист-Цървул" и необходимостта от Ликвидирането му

Скоро очаквам първия милион :p

На интервю за работа за 500 лева мога да отида единствено и само за да се ИЗГАВРЯ с този така наречен работодател който е пуснал обявата както съм го и правил но без предварително да съм знаел за какво заплащане става въпрос

Доходите ми са над хиляда лева на месец и без да излизам от нас и скоро няма да секнат а и да секнат има кой да зареди резервоара

PS

Ти за мен не се притеснявай аз и да настина ще се оправя виж за твоята "Настинка" оправия няма..... има де ама само в гробищата:arrow:
 
От: Генезис на "Българския Капиталист-Цървул" и необходимостта от Ликвидирането му

евалата - ши ходя да лягам да са пазя !
 
Понеже споменахте Финландия, мога да кажа че има една основна разлика между БГ и Финландия - хората тук не се оплакват 24/7. Трудно е да си с бизнес, трудно е да пробиеш и е трудно да се задържиш. И аз сега прохождам на 21 със собствена фирма във Финландия и се нагледах на много неща, но за разлика от БГ тук НИКОЙ НИКОГА не се оплаква за неща, за които сам си е виновен. В БГ не ми изнасяше - вместо да мрънкам по форумите за пост-комунистите (независимо дали съм прав за тях) си взех парцалките и се хвърлих в Финландия без да познавам нито 1 човек тук. Сега блъскам като животно, с никой не се съобразявам и честно казано гледам сеира в БГ, който даже се опитва да ме дръпне обратно (КЗП и т.н.) и ми е много смешнош.

НЕ МЕ ИНТЕРЕСУВА КОЙ ЩЕ УПРАВЛЯВА БЪЛГАРИЯ И НИКОГА ТОВА НЕ ТРЯБВА ДА ИНТЕРЕСУВА ХОРА, КОИТО ЗНАЯТ КАКВО ИСКАТ ОТ ЖИВОТА.

Една мисъл оставам за размисъл : " За да успееш трябва да можеш да пожертваш това, което си днес в името на това, което ще бъдеш утре. "
 
От: Re: Генезис на "Българския Капиталист-Цървул" и необходимостта от Ликвидирането м

В БГ не ми изнасяше - вместо да мрънкам по форумите за пост-комунистите (независимо дали съм прав за тях) си взех парцалките и се хвърлих в Финландия без да познавам нито 1 човек тук. Сега блъскам като животно, с никой не се съобразявам и честно казано гледам сеира в БГ, който даже се опитва да ме дръпне обратно (КЗП и т.н.) и ми е много смешнош.

Това е най-лесното да се спасиш далеч от тази бивша "държава" България и от управляващите я колонизатори и да твърдиш че си станал бял човек.

Именно това беше идеята на комунистическите изроди след 89 година който е неудобен и искаше промяна беше привикван в МВР даваше му се международен паспорт и се предупреждаваше да напусне КОЛОНИЯТА заедно със семейството защото за него живот тук няма.

Така тук останаха назначените демократи и набедените десиденти всичките от котилото на БКП.

Ти това няма как да го знаеш но питай татко и батко или сам се ограмоти има Гугъл

Това че си напуснал Колонията вместо да се бориш за ЛИКВИДИРАНЕТО и не те прави човек а ЕМИГРАНТ , надявам се осъзнаваш разликата

Не че имам нещо против емигрантите но някой който е избрал да избяга от проблема вместо да се бори за разрешаването му не може да дава нито оценка нито акъл.

А що се отнася да "мрънкането" ако това да говориш ИСТИНАТА означава да мрънкаш и да си хейтър то аз съм БАШ ХЕЙТЪР и ще бъда такъв докато остане и последния ИДИОТ който да работи за 300 лева и да плаща данъци на Колонизаторите
 
Последно редактирано:
От: Re: Генезис на "Българския Капиталист-Цървул" и необходимостта от Ликвидирането м

Това че си напуснал Колонията вместо да се бориш за ЛИКВИДИРАНЕТО и не те прави човек а ЕМИГРАНТ ,


:) хаха за кое да се бори ? да ти пикая на държавата? тя заслужава ли да се борим за нея?
а той за ко да се бори ДА МУ ХАКАТ ГЛОБИ ?! ДА ГО НАТИСКАТ НАДОЛУ
НЕ СТИГА ЧЕ ГИ ХРАНТУТИ - АМИ И ДА МРЕ ЗА ТЯХ ЛИ ?
би ги у задницитевсеки да бяга кой накъдето види и да не се връща насам
 
От: Re: Генезис на "Българския Капиталист-Цървул" и необходимостта от Ликвидирането м

Прочетох мненията и съм съгласен с голяма част от написаното, но защо ли ми заприлича на изявление на Б.Б. по-голямата част от написаното ?! Стига с това - БКП/БСП е виновно за всичко... Виновни сме си ние, всеки мрънкач и т.н. Да и аз мрънкам и се оплаквам, но чак да търся причина извън мен е смешно.
"Ако мама, татко, батко, кака, стринка, вуйчо... бяха еди си какви аз щях да съм..." - като не са какво от това, не си човек с възможности и амбиции ли ?
"Ама за всичко са виновни монополите, бесепарите, мутрите и т.н." - къв беше лафа - на крива ракета и космоса й е крив, ако опитваш нещо няколко пъти и не става, проблема ще си е лично в теб, а не в някой друг
"Управляващите, бизнесмените са тъпи" - да ама не... едва ли един тъпак може да се задържи толкова дълго на високо равнище ако няма някакъв потенциял


П.С. Познавам и знам доста хора, които не са нито мутри, нито някой стой зад тях. Тръгнали са от нищото, рискували са и са успели, но са предложили нещо иновативно, нещо от което пазара се е нуждаел и са стискали зъби колкото и да е опирал ножа в кокала... Стига с тва мрънкане, всеки го умее
 

Горе