Генератори на doorway страници?

Wizard

New Member
Попаднах на един линк:

x.googlerank.com

Та, въпроса ми е някой има ли опит с такива скриптове за генериране на doorway страници? Има ли полза от тях? Дайте някои друг съвет/мнение по темата...
 
Бате аз ти Гарантирам нямаш нужда от такъв скрип за да излезеш на първа страница в Google (даже е по вероятно ако го ползваш въобще да не излезеш) Аз съм много по доволен като резултат от white SEO и SPAM FREE OPTIMIZATION PROCESS
Но ти си знаеш.....................

Ние преди 2 години пробвахме да ползвахме един подобен софтуер (Скъпата му версия генерираше цял мини нет :)) но без особен успех...... В случая зависи изцяло от теб какво ще генерираш прекалено агрсивни страници биха довели до бан а с недостат тъчно агресивни няма да имаш желания резултат + това дори и да успееш да оцелиш готини съотношения, търсачките непрекъснато си променят алгоритама и в един момент това кето ти е вършело работа може да се окаже СЕО спам

ПС Да добавя spam free optimized sites с качествен и обновяващ се контент са много по устоичиви на Google dance. Дори и да поизпаднат след няколко седмици до няколколко месеца (или на следващия Google dance) се завръщат на топ позиции...............

Както казаха Oilman и Webguerrilla по SEO RockStars най доброто което може да направите за един блек сео саит ако искате да го ползвате дълго време да е да го изчисите и да преминете към white SEO
 
Съдласен съм, и си е така. Уникалния текст е много ценен от търсачките от създаването на мини нет с неясен текст (направен само за пред ботовете). Пък ако попадне някой посетител и види че използваш такива техники ще напусне сайта ти веднага. Аз лично не го правя, но седя на даденият сайт от любопитство и за това че няма да го видия пак на това място в листинга на търсачката.

Да coolice, спомням си където аднахме такова чудо към 3-пайдж сайт, и нишо ама нищо. Нито PR мръдна нито повече трафик дойде.

Wizard, ако искаш да си направиш малък gateway би било по добре да си имаш някаква бройка саитове с unique content всеки ( клювите думи не повече от 3-5 в текста) и да си ги навържеш един към друг. Ако те интересува как
Кликни Тук
.

А всъщност какво се опитваш да направиш? Нещо Black или White SEO?
Иначе ние не препоръчваме Black SEO техниките ама никак.

Виж White SEO техниката е Ок - може да се радваш на натурално създадено бебче без да те е шубе кога търсачката ще те банне. Даже с този Bold текст е идеален за целта на оптимизирането (но без прекаляване разбира се).

Чао за сега...............
-----------------------------------------------------------------
Internet Affiliate Marketing
 
Първо благодаря много за подробните и изчерпателни отговори :wink:

Еми целта ми е да изляза на първи позиции за множество отделни paysite-ове (т.е. keyword-a да е име на paysite). Такива, за които конкуренцията не е много голяма. Но понеже search volume-a за тези keyword-ове не е особено голям, за целта трябва да съм оптимизиран за 100+ различни paysite-а.
 
Това е добра идея, както го мислиш. Мда, конкуренцията е малка. Еми ако имаш остарял домейн и пооптимизираш сайта - скоро може и да си там. Аз си мисля че unique content ще свърши работа, а другото което забелязах е че повечето от първите позиции нямат линк директория което е голяма грешка.

Но имай предвид че paysite-а ще е над теб в повечето случай, освен ако не го минеш с времето, а съм сигурен че при тях оптимизацияте е на заден план, при тях конверсията е с предимство. което е добре за теб. Предполагам че сайта ти, ще е нещо като Review Site за дадените сайтове?!

Определено Ще ти трябва дълъг пейдж за да обхванеш всичките 100+ keyword-а :arrow: или над 100 страници всяка с описание за даденият paysite.

Успехи за вбъдеще, Wizard. :D
-----------------------------------------------------------------
Internet Affiliate Marketing
 
Идеята ми е по-скоро не да правя един сайт с много подстраници, а цял network с малки сайтчета с по 1-2 страници. Лошото е че да се напише unique content за 100 различни keyworda/сайта не е лесна работа :p

Дали пък PPC няма да свърши по-добра работа в случая? (т.е. да направя кампании за всеки paysite/keyword)
 
Владо (Fking) прави PPC Advertising на неговите adult саитове и каза че е доволен. Може да пробваш. Това което мога да те посъветвам отначало тръгни с малък бид и в последствие го качваи и ВИНАГИ слагаи дневен бюджет.

Ние когато стартирахме PPC то ни беше основния източник на трафик..... сега е част от комнбинираната ни стратегия за search engine marketing :) но още си имаме и саитове които са само на ppc и дават добър резултат :)
 

Горе