Гениално хрумване за място на кафе машина

От: Гениално хрумване за място на кафе машина

че вкусно ще е... :D
 
Какъв беше оня филм - "Чарли и шоколадовата фабрика". :)

По някога няма значение как изглежда от страни, важното е да има бизнес навсякъде, пък било и то леко неприятно - клиентът е длъжен да се приспособява към условията. Малко ми е чудно как ХЕИ не са взели някакви мерки. Друго си е да рекетираш магазинчета и бутки, вместо да санкционираш такива явни нередностти по центъра на родната ни столица. Пародията и тук е пълна. :)
 
От: Гениално хрумване за място на кафе машина

Поради големия интерес към събитието, съм добавил още материали в първия пост ...
 
От: Гениално хрумване за място на кафе машина

А вместо сутрешен вестник, кенефна лирика... :)
 
От: Гениално хрумване за място на кафе машина

Този е иноватор вие не разбирате, той е на принципа "Think out of the box!". :wink: Въпреки, че май доста е излязъл от кутията. :wink:
 
От: От: Гениално хрумване за място на кафе машина

Този е иноватор вие не разбирате, той е на принципа "Think out of the box!". :wink: Въпреки, че май доста е излязъл от кутията. :wink:
Кой? Защо? Къде? Кога? Какво?
 
От: От: Гениално хрумване за място на кафе машина

Кой? Защо? Къде? Кога? Какво?

От известно време нещо съм ти трън в очичките, а? :DТърсиш панаир ама съм гад и няма да ти направя кефа. Не се мъчи! :wink:
 
От: От: От: Гениално хрумване за място на кафе машина

От известно време нещо съм ти трън в очичките, а? :DТърсиш панаир ама съм гад и няма да ти направя кефа. Не се мъчи! :wink:
Нещото си се притеснил ми се струва. Сигурно си поел доза кафе от прословутата тоалетна.
 
От: От: От: Гениално хрумване за място на кафе машина

Нещото си се притеснил ми се струва. Сигурно си поел доза кафе от прословутата тоалетна.

Умрел съм от страх ще знаеш. Знам ти репертоара не си ми интересен. Аз бях първият клиент, ти не знаеше ли? :lol: Проблем ли има нещо?
 
От: От: От: От: Гениално хрумване за място на кафе машина

Умрел съм от страх ще знаеш. Знам ти репертоара не си ми интересен. Аз бях първият клиент, ти не знаеше ли? :lol: Проблем ли има нещо?
Съвсем се обърка. Явно не ти се отразява добре горещото време.
 
От: Гениално хрумване за място на кафе машина

Казах, че няма да ти се връзвам обаче те съжалих, че отдавна ме дебнеш и ти пуснах едно мнение аванта да си избиеш комплексите. Ама щом не искаш...:wink: Изтърва примоцията...
 
От: От: Гениално хрумване за място на кафе машина

Казах, че няма да ти се връзвам обаче те съжалих, че отдавна ме дебнеш и ти пуснах едно мнение аванта да си избиеш комплексите. Ама щом не искаш...:wink: Изтърва примоцията...
Въобще не те дебна, а те попитах какво имаш предвид под това:
"Този е иноватор вие не разбирате, той е на принципа "Think out of the box!". :wink: Въпреки, че май доста е излязъл от кутията. :wink:"
 
От: От: Гениално хрумване за място на кафе машина

Въобще не те дебна, а те попитах какво имаш предвид под това:
"Този е иноватор вие не разбирате, той е на принципа "Think out of the box!". :wink: Въпреки, че май доста е излязъл от кутията. :wink:"

Аз бях останал с друго впечатлението от предишни теми, ама карай...

Мисля, че си го схванал, защото не си прост човек, но се бъзиках, че собственика на кафе машината го играе иноватор и се опитва да мисли нестандартно обаче се е олял в мисленето.

Сложил я е там заради текучеството народ. Нищо, че е до тоалетната пак ще има будали, които ще му правят оборот.
 
Re: От: От: Гениално хрумване за място на кафе машина

Сложил я е там заради текучеството народ. Нищо, че е до тоалетната пак ще има будали, които ще му правят оборот.
Викаш бате, като онлайн бизнес, важното е трафик да тече. :)

Малко му куца конверсията, но това е заради типа трафик, който минава от там и мястото, към което се насочва. Едно е важно тук да се запомни - Бизнесът не спи. :)
 
От: Re: От: От: Гениално хрумване за място на кафе машина

Малко му куца конверсията, но това е заради типа трафик, който минава от там и мястото, към което се насочва.
И конверсията съм заснел в първия пост.
 
От: Re: От: От: Гениално хрумване за място на кафе машина

Викаш бате, като онлайн бизнес, важното е трафик да тече. :)

Малко му куца конверсията, но това е заради типа трафик, който минава от там и мястото, към което се насочва. Едно е важно тук да се запомни - Бизнесът не спи. :)

Имам приятел който се занимава с такива кафе машини у наше село и по негови думи прави оборот между 50-200 лв./ден от кафе машина в зависимост от трафика(колко е вярно не знам). Щом я е сложил там явно има далавера въпреки нетаргетираният трафик. :wink:
 
От: Гениално хрумване за място на кафе машина

да пуснат автомат за бира там - хем си пиеш, хем си пикаеш
 
От: Гениално хрумване за място на кафе машина

@testwiki т.е. филтриране на бирата? :D
Щом там стои машината може би осигурява добри пари с тази геолокация ... :p
 
От: Гениално хрумване за място на кафе машина

Тука да се възползвам от лафа за кафетата и да пусна един линк към готините кафе машини, които продава един приятел. :)
Впрочем не съм виждал никъде автомати за бира - сигурно пияниците ще ги разбиват. :))
 

Горе