Герберката наглост няма граници!

От: Герберката наглост няма граници!

Someone needs to ban these stupid cunts.
Тия теми са възможно най-неползотворните за форума.
 
От: Герберката наглост няма граници!

Тия теми са възможно най-неползотворните за форума.

Не пречи някой да прави жълти стинки обаче ...
 
От: Герберката наглост няма граници!

Каузата си е кауза , ама сиренето е с пари ... дори и в Първомай :D
Предлагам вместо уни да пуска всяка седмица малоумни теми от сайта си , просто да има една тема - "дари клик в адсенсе за уни" ;)
 
От: Герберката наглост няма граници!

Каузата си е кауза , ама сиренето е с пари ... дори и в Първомай :D
Предлагам вместо уни да пуска всяка седмица малоумни теми от сайта си , просто да има една тема - "дари клик в адсенсе за уни" ;)

Има няколко от мен, само и само да го видя, че е спрял с този спам по линия атака и политически теми ...
 
От: Герберката наглост няма граници!

Кое и е неоползотворното? Ако бяха обидили герберка, дали щяхте да сте така благосклонии, па на оня гробар отгоре и на другите да си гледат работата. Много яд събирате, че бойко си отива вече, по-спокойно. Народа се събуди Лъва не спи вече, разсънва се и скоро ще удари и то със страшна сила.
Тия теми са възможно най-неползотворните за форума.
 
От: Герберката наглост няма граници!

Ти кво се притесняваш бе имаш да ти плащат от 16 милиарда дълг.
Каузата си е кауза , ама сиренето е с пари ... дори и в Първомай :D
Предлагам вместо уни да пуска всяка седмица малоумни теми от сайта си , просто да има една тема - "дари клик в адсенсе за уни" ;)
 
От: Герберката наглост няма граници!

Ебахте мамата на темата после темата им виновна освен тест никой друг не коментира видеото. Може ли да сте толкова ограничени. Някой ще нарича майка на две деца руска курва и тея веднага чуят ли нещо за Русия веднага ей за това мразя да пиша вече полезни теми в форума, щото е пълно с герберски тролове и хора мразещи Русия, затова спря да пише и страна и много други свестни съфорумци.
 
От: Герберката наглост няма граници!

Какви са приликите и разликите между преждането с власт и преяждането с половин кило фъстъци?!.. :lol::lol::lol:

Тролската немощ достига нови висоти. Вече се обсъжда , кои колко фъстици яде и колко бил дебел и се прави връзка с политика.... лош материал.
 
От: Герберката наглост няма граници!

Тролската немощ достига нови висоти. Вече се обсъжда , кои колко фъстици яде и колко бил дебел и се прави връзка с политика.... лош материал.

Бърни, точно аз не съм трол и от месеци избягвам да коментирам политиески теми. Просто като видях това лакомо нещо, си направих асоциациите ;) Тая отнесе и Дебелян по лакомия. Кое е тролското в случая?
 
От: Герберката наглост няма граници!

Бърни, точно аз не съм трол и от месеци избягвам да коментирам политиески теми. Просто като видях това лакомо нещо, си направих асоциациите ;) Тая отнесе и Дебелян по лакомия. Кое е тролското в случая?

Ти не ядеш ли фъстъци ? Фото модел ли си ? Какво ми дреме дали някой е дебел , дали яде фъстъци или дюнери ? Това ли е политическата тематика вече - кой е по-дебел и по-красив ?
По тролско от това здраве му кажи. А да не слагам снимки на свиня Пеевска, че е леко смешно да я сравняваш с който и да е в парламента.
 
От: Герберката наглост няма граници!

Герберската простотия няма край!
Главния простак в една пародия на интервю с една пародия на журналист


[video=youtube;f8xkJ3mMLvo]https://www.youtube.com/watch?v=f8xkJ3mMLvo[/video]




[video=youtube;4dp4HUEaYzU]https://www.youtube.com/watch?v=4dp4HUEaYzU[/video]
 
От: От: Герберката наглост няма граници!

[video=youtube;Y2XqOlElURo]https://www.youtube.com/watch?v=Y2XqOlElURo[/video]

ЛИЛИ, ЛИЛИ С ДЕБЕЛАТА ШИЯ, МОЖЕ ДА ГЛЪТНЕ НАПРЕКО ФИЛИЯ! :clap:

:lol::beer::clap:

Не било половин кило фъстъци, а 480 гр.(без шлюпките) :lol::lol::lol:
 
От: Герберката наглост няма граници!

Е не може всеки като бялата златка по френски премиум хотели с шанпанско и хайвер ...
 

Горе