Гладен гуглю :D

uni-web

Well-Known Member
Не бях поглеждал до сега скоро резултатите по месец в адсенса.

Имам предвид тези в които се показва и това което ти е взето, но преди малко погледнах и паднах.

googleadsens.png

Оказва се, че гуглю ме муфтят с цели около 10 евро. Това е при малък приход интересно колко ли е при някой акаунт който прави хиляди. :wink:
 
От: Гладен гуглю :D

Това не е ли някаква статистика спрямо преден период ? Ти мислиш че изкарваш да речем 20 евро от кликове и гоогле ти взима 10 ли ?
 
От: Гладен гуглю :D

Това не е ли някаква статистика спрямо преден период ? Ти мислиш че изкарваш да речем 20 евро от кликове и гоогле ти взима 10 ли ?

Това, си е статистика за последните 30 дни на най-популярните канали. Не мисля то си пише :) една сметка с елката показва, че си е точно така.
Иначе не знам как по друг начин да го разбирам, за мен си е странно щото на тази сума си е някъде около 30-40% цакане. Все-пак нека и други колеги да споделят мнението си, но за мен е доста странно. :)
 
Аз нещо не мога да схвана? Тази снимка показва спечеленото, а червеното с колко е по-малко от предния месец. Какви 10 евро ти взима?
 
От: Re: Гладен гуглю :D

Аз нещо не мога да схвана? Тази снимка показва спечеленото, а червеното с колко е по-малко от предния месец. Какви 10 евро ти взима?

А аз си мислех, че са отдържани суми за нереални кликове или нещо от рода. :)
 
Re: От: Re: Гладен гуглю :D

А аз си мислех, че са отдържани суми за нереални кликове или нещо от рода. :)

Не, това ти е на база предния период. Иначе за удържани кликове, при мен примерно има по 1-2 евра и то за доста по-големи суми. Тези кликове се връщат в акаунта на рекламодателя после, не отиват в Гугъл.
 

Горе