Гледай на живо семинара нa webawards.bg

От: Гледай на живо семинара нa webawards.bg

тоя с дънките и смачканата фанелка ли беше резервния вариант за човека които ще мърмори..
На Женския пазар говорят по-културно и прилично.
6 мин се изтърпява (ако беше поне читав сайунда можете поне 10 мин.. на сео конференцията беше доста по-добре)
 
От: Гледай на живо семинара нa webawards.bg

не се заяждам...
после пуснах пак малко за 5 мин и имаше един друг дего го издържах и него 5 минути
който преаз 4 изречения и казваше "Това си го преведете вие"
и само това.. и той говорише като на женския пазар

което си беше сама истина си беше, както и да го кривим - случи се
 
От: Гледай на живо семинара нa webawards.bg

тъй като изгледах няколко видеота на семинарите на Гугъл тия дни, може би затова тия ми се струват сега толкова гнусни и пародиини.


аз обаче не бих излязал където и да е без грам подготовка за водене на лекции и каквото и да е и да дрънкам "Ааа.. Ъъъ,,, тука едни гадни рабути", а другия
"Тия са от Течи.. ъъ.. Техи... абе Techie си го преведете сами"
 
От: Гледай на живо семинара нa webawards.bg

radev го направи интересно за гледане
сега и тези дето са нямали намерение ще го гледат :)
 
От: Гледай на живо семинара нa webawards.bg

В интерес на истината Начката (май так му беше прякора) от Аламинут направи много добро шоу. За съжаление нямаше нищо общо със сайта им, но развведри обстановката за 10 минути.

Днес от 10 са представянията на 2-та половина от номинираните сайтове, а от 15 часа е втората част на семинара.
 
От: Гледай на живо семинара нa webawards.bg

хахаах
добре си сипнал
можеше и по-добре

аз казах че това е много долнопробно ама не ми вярвахте

проблема на простолюдието е, че щом има камери и прожектори и си мисли, че ся ше дойде Господ на земята.
А тия дето са ръсили по 30 бона за swf файл понеже и те са много ВИП (нали са под прожектора и пред камерата) и после само дават визитките и милионите идват.

а щом изсипани дизайнери по шалвари дрънкаха, може би фирмите нямат кой по-приличен човек да пратят да спами той..

стига толкоз, че не ми се плаща за тва без тва..
 
От: Гледай на живо семинара нa webawards.bg

Ще има ли някъде качени отделни клипчета с представянето на всеки един проект и отделно с дискусията накрая?
Както примерно беше със SEO конференцията?
 
От: Гледай на живо семинара нa webawards.bg

Да, на адреса, на който се излъчваше, ще има линкове към отделните представяния/лекции. Просто е доста работа и си требе време.
 

Горе