Гледате ли ВИП Брадър 2018?

Мои колеги, големи фенове на поредицата, също не бяха много впечатлени. Някакви отзиви за Хищника? Или Хотел Трансилвания 3?
Хотелът за мен е най-слабата част. Преди седмица свалих 3те части и ги изгледах една след друга - последната има най-малко смях (пак има , но просто предните 2 бяха уникално добри шегите).
 
Хотелът за мен е най-слабата част. Преди седмица свалих 3те части и ги изгледах една след друга - последната има най-малко смях (пак има , но просто предните 2 бяха уникално добри шегите).
За жалост, аз лично не очаквах да е по-добър от 1цата или 2ката, но се надявах поне да е приближено до тях. Не съм случвал скоро на поредица, в която след 3тата част да става кой знае колко, сравнявайки ги с 1вата или 2рата. Може би филмите, които имат 3та част и е на нивото на предишните две са малко. Едни от тях са Междузвездни войни, Умирай трудно, Терминатор, Гол пищов, Без изход. Ако реши някой да ме допълва, но за жалост по-нататъшните продължения някак не стават по-добри, а напротив. А не е като да нямат вече силно начало, един вид въведение или идея какво да се очаква. Или може би феновете на предишните части очакват същото ниво или да се мине, и от там да идва цялото това разочарование. :)
 
4К HDR брадъри :) ебати кефа :) ще мога под ореха на село да си пия ракията и да се разцепя от качество. Не злорадствам - но Замунда на село е една кръчма просто :)

По-късно този месец очакваме Apple да представи нови версии и на друга част от своите продукти като таблети и компютри, но не е изключено компанията да ни поднесе и някоя изненада. Докато чакаме, в бета версията на iOS 12.1 бяха открити интересни детайли за очакваните таблети, а освен това източници на 9to5mac се включиха с допълнителна информация за тазгодишните варианти на iPad Pro.

Според сайта двата таблета с различен размер на екрана ще се предлагат във варианти само с Wi-Fi и с LTE възможности. Информацията разкрива, че новите модели ще предложат дисплеи, които покриват почти цялата предна част и подобно на iPhone няма да имат Home бутон. За разлика от смартфона няма да са оборудвани с изрязан дисплей, но въпреки това ще разчитат на системата за лицево разпознаване Face ID, която ще може да работи във вертикална и хоризонтална ориентация на устройството.

Другата интересна особеност на таблетите ще е поддръжката за извеждане на 4K HDR към външни дисплеи през USB-C порт. Очакваме още нова версия на Apple Pencil, която ще се сдвоява с таблета, когато е близо до него, както това става със слушалките AirPods. Таблетите ще включват и нов магнитен конектор върху задния панел за свързване на аксесоари.

Източник: 9to5mac
 
https://voyo.bg/product/films/17945-bronsan

През 1974-та година, 19-годишният Майкъл Питърсън решава, че иска да се прослави, като измайстори собственоръчно направена пушка. Решава да ограби пощенската служба. Набързо е арестуван и задържан зад решетките. Първоначално е осъден на седем години, но в последствие излежава тридесет и четири, тридесет, от които в строг тъмничен режим. През това време Майкъл Питърсън започва да представя себе си като Чарлз Бронсън – най-бруталният зад решетките.

Идеален е за психопати - ако ги има тука :)
 
Да, да те бият с празна половин литрова бутилка от минерална вода е много страшно. :D:D
 
Нямам думи за този сезон. С всеки следващ става по-зле...Кога най-накрая ще го спрат?
Когато хората спрат да гледат глупости и си използват времето за по-важни неща, които ще им помогнат в бъдеще, демек - Никога. Ама щом им харесва, нека си го гледат. Всеки има право на избор.
 
Когато гледам някакви гейове, някакви контеси, жадни за слава палячовци и някакви морални инвалиди ме избива на агресия, злоба (не от завист) и ми идва да строша на гея кокалите. Но, иначе гледах първия сезон, беше уникален, а след това се радвам, че не съм гледал нито един. Повече ми харесва да гледам някой замислен и грабващ вниманието филм с повечко пуканки и след това заспивам с усмивка.
 
Ваня как го подгони като мечка стръвница - бая кютек отнесе клетия Кулагинчо и накрая , хем го биха , хем го изгониха :D

Аз така и не разбрах защо му правиха толкова реверанси. Навремето, в първи сезон Найден и Гроши ги изгониха за по една счупена чаша, а тоя потроши цялата къща и се държа като типичен педал, и кво? Зрителите щели да решават. Само затова, че залепи лепенка на обектива на камерата по правилник се гони безапелационно. Българска му работа... Правилата важат само, когато не пречат на сеира.
 
Аз така и не разбрах защо му правиха толкова реверанси. Навремето, в първи сезон Найден и Гроши ги изгониха за по една счупена чаша, а тоя потроши цялата къща и се държа като типичен педал, и кво? Зрителите щели да решават. Само затова, че залепи лепенка на обектива на камерата по правилник се гони безапелационно. Българска му работа... Правилата важат само, когато не пречат на сеира.
Никакви зрители не са решавали.....човека си тръгна сам , като избяга през оная врата , а после се върна??? Върна се защото са му казали ,че ще му дадат парите по договор само ако го изгонят уж с зрителски вот в Понеделник на лайв. Цялото шоу е една манипулация , само те си решават кой да спечели , не някакви хора с смс-и....
 
Никакви зрители не са решавали.....човека си тръгна сам , като избяга през оная врата , а после се върна??? Върна се защото са му казали ,че ще му дадат парите по договор само ако го изгонят уж с зрителски вот в Понеделник на лайв. Цялото шоу е една манипулация , само те си решават кой да спечели , не някакви хора с смс-и....
Това го знае всяко хлапе. ;)
 

Горе