Гледате ли бокс?

Кой мач очаквате най-много?

  • Уайлдър срещу Ортиз

    Votes: 5 45.5%
  • Джошуа срещу Паркър

    Votes: 6 54.5%

  • Общо гласове
    11
То това най-вероятно е малоумно регулаторно изискване, пука им на DAZN и на съпорта им на колко години си...
 
Абе тоя мач по коя телевизия ще се излъчва ? Някой знае ли къде можем да го гледаме ?
 
То това най-вероятно е малоумно регулаторно изискване, пука им на DAZN и на съпорта им на колко години си...
Лошо няма, въпреки че регулаторното изискване явно отпада срещу 3лв. :D

Според тях:
Do I need to Age verify if I watch restricted content outside Germany, Austria or Switzerland?
Currently age verification and youth protection PIN are not supported outside Germany, Austria and Switzerland. You will not be able to age verify or watch restricted content. When trying to attempt watching restricted content, you will receive an error message on your screen.
We are working on it and soon you will be able to Age verify and watch restricted content during your holiday in Europe as well!

Затуй питах дали като си платиш 3-те кинта всичко зарежда и може да се гледа.
 
Ами аз се регнах, платих с БГ карта и не ме е питало подобно нещо.
Супер, сега пробвах с VPN с BG IP, явно го засича и ми вади грешка.
We are facing an unexpected issue and our techs are working hard to fix it. Please, come back later.
А коато пуснете самия евент, вече има ли картина от мача?

В случая при мене линка е: https://www.dazn.com/en-DE/home/ee03nho0ga767j8ncuv6oszpt
Но ми вади съобщението за Age verification, баси бозата :)
 
Супер, сега пробвах с VPN с BG IP, явно го засича и ми вади грешка.

А коато пуснете самия евент, вече има ли картина от мача?

В случая при мене линка е: https://www.dazn.com/en-DE/home/ee03nho0ga767j8ncuv6oszpt
Но ми вади съобщението за Age verification, баси бозата :)
Screenshot_1.png

Ако не си в БГ, кажи на някого да ти направи регистрация, плати с карта и ще те пусне. То 2 часа питанки за 3 лева...
 
  • Like
Реакции: Sky
Виж файлът 20542

Ако не си в БГ, кажи на някого да ти направи регистрация, плати с карта и ще те пусне. То 2 часа питанки за 3 лева...
На тебе както в другата тема, май всичко трябва да ти се дообяснява.
ДАЗН отваря версията според локацията ти. Регистрация си направих, в случая безплатна, щото има промоция 1м. фрее, ама дори и да платя ми иска да докажа, че съм над 18 да мога да гледам БОКС, ММА, дори и за КЕЧ, доказването както писах по-горе за граждани от третия свят става само с пращане на ЛК на email.

И 300лв. да дам българския линк, няма как да го отворя.

Пробвах с VPN, aма явно го засича.
 
Ми тогава какво питаш дали мачът е почнал, какво излиза и тн., като си наясно?
Дано до довечера да намериш нещо за без пари, а ако не успееш, дано има чартърен полет до България, за да минеш тънката. Аман от мрънкане.

Ето ти безплатно: http://livetv.sx/bg/eventinfo/1012751_anthony_joshua_kubrat_pulev/
 
Ми тогава какво питаш дали мачът е почнал, какво излиза и тн., като си наясно?
Дано до довечера да намериш нещо за без пари, а ако не успееш, дано има чартърен полет до България, за да минеш тънката. Аман от мрънкане.

Ето ти безплатно: http://livetv.sx/bg/eventinfo/1012751_anthony_joshua_kubrat_pulev/
Кай честно пак ли не го схвана, хахахахха
 
Това за 3лв е страшен кеф. Аз не мисля да си спирам акаунта след този мач. Има още два този месец, а и много готини документалки и предавания има. Сега само трябва да се оправя с женската част, че тя пък иска и финала на Фермата да гледа.
 
youtube са напълни с фейк лайфове :D
Блазе ви на тия с по 3-те кинта, евента вече започна.
 
какво представлява този евент?
 
Е баш мача ще е към полунощ бг време.
В Ютуб освен фейк, друго няма да намерите, в редит търсете стриймове
 
защо в редит този не ви ли тръгва?
 
какво представлява този евент?

Цяла вечер боксови мачове, в различни категории, като кулминацията е последният мач Джошуа - Пулев
 
да в момента върви някав мач
 
Върви си стрийма, леко насича,
в реди още не съм влизал, тия мачове от по-леките категории не ги гледам
 

Горе