Гледате ли бокс?

Кой мач очаквате най-много?

  • Уайлдър срещу Ортиз

    Votes: 5 45.5%
  • Джошуа срещу Паркър

    Votes: 6 54.5%

  • Общо гласове
    11
Аз спирам да мрънкам, потвърдиха, че съм над 18 :D

event.png
 
въпроса е принципен да не се плаща
 
Хич не е добър. От 23 мача - 22 победи (21 с нокаут) и 1 загуба (от дюнерджията). Отделно, че е там всякакъв си шампион. :D
 
Шанса на нашия е да успее да пласира хубав удар в началото, тоя е със стъклена брадичка, ще му омекнат краката. Пулев няма силен удар, ама за сметка на това има дебела българска кратуна, носи на бой. Шегата на страна, имаме шансове, въпреки всичко....
 
Вероятно малко преди 12.
Не му е слаб удара на Пулев, просто рядко влиза както трябва.
Аз също мисля, че има шанс, но много зависи как ще тръгне мача.
 
Последно редактирано:
Пулев не носи на бой. При всяка по-здрава тупалка в главата се панира и е извън играта за няколко секунди минимум.
Хем не е особено техничен, хем е страхлив.
 
По какво преценяваш, че са му големи шансовете, ама наистина?
По това, че е стигнал до бой с него? В смисъл, всеки ли пускат да се бие със световния шампион? :)
А и гледал съм го на носи на бой от другите, но не е по-подготвен. Големи шансове има защото е надъхан, тренира постоянно и злоба някаква, не знам от къде. Скоро не съм го гледал да се бие, за което вече не ми е ясно да го съпоставя, но това горе долу ме кара да мисля, че има шансове, големи. ;)
 
В тежката категория има трима-четирима на върха.

Всички останали са няколко класи под тях - няма плавна градация/стълбичка.
И току пуснат някой като нашия за храна на лъвовете.
 
В тежката категория има трима-четирима на върха.

Всички останали са няколко класи под тях - няма плавна градация/стълбичка.
И току пуснат някой като нашия за храна на лъвовете.
Според мен така трябва да открият днешния мач. И си прав, това чувство, така изписано някак го усетиш при Кличко. :)
 
В тежката категория има трима-четирима на върха.

Всички останали са няколко класи под тях - няма плавна градация/стълбичка.
И току пуснат някой като нашия за храна на лъвовете.
Някой път стават и грешки :) Кюфтето го пропуснаха по предния път :)
 
Шанса на нашия е да успее да пласира хубав удар в началото, тоя е със стъклена брадичка, ще му омекнат краката. Пулев няма силен удар, ама за сметка на това има дебела българска кратуна, носи на бой. Шегата на страна, имаме шансове, въпреки всичко....

И аз така мисля. Ако успее да нанесе силен десен прав в началото, има шанс. Дано!
 
Ебем ти принципите.

Иначе Пулев няма никакъв шанс, разбира се.
ти с оригинален виндоус ли караш?
 

Горе