Гледате ли бокс?

Кой мач очаквате най-много?

  • Уайлдър срещу Ортиз

    Votes: 5 45.5%
  • Джошуа срещу Паркър

    Votes: 6 54.5%

  • Общо гласове
    11
Ако внимателно проследим формата и на двамата в момента, нищо чудно мача до последно да бъде равен.

Ще видим. Надявам се, че Уайлдър няма да излезе въздух под налягане и ще прегази Ортиз, за да засили още повече интереса към двубоя с Джошуа. Но прогнозата ми си остава същата - Ортиз по точки.
 
Фюри-то тренира яко, сега го гледах - търчи по пътя с някакво огромно дърво на рамо :D

Очаквам тази година да направи 1-2 разгряващи мача и 2019 трябва да има пак Циганския крал в действие :mad:
 
Фюри-то тренира яко, сега го гледах - търчи по пътя с някакво огромно дърво на рамо :D

Очаквам тази година да направи 1-2 разгряващи мача и 2019 трябва да има пак Циганския крал в действие :mad:
Фюри е добър, няма спор. Просто не мога да го взема на сериозно на 100%, защото трябваше да си изиграе реванша с Кличко... Но естествено почна да говори тези глупости с депресията, почна да употребява кокаин...По този начин искаше да прикрие, че е използвал допинг. За това и го наказаха за 1 година, че и повече. Играе от дистаснция, има добър ляв, обаче не го виждам изобщо с боксьори като Джошуа и Уайлдър... Твърде експлозивни са за него. Иначе дано е сериозен и се върне, ще стане все повече интересно.
 
Отлична победа за Уайлдър! Заслужи голямо уважение от хората, които все повтаряха, че се биел със слабаци и бил само хайп. Разчиташе на това Ортиз да се измори и тогава да му нанесе удари. Спазваше много добра дистанция! Ортиз бе свален на земята за пръв път в 5-тия рунд, мисля, че мача можеше да свърши тогава, но гонга удари точно, когато Ортиз стана от пода... Брадичката на Уайлдър е доста добра, не падна! Ортиз му нанесе много хубави удари. Изобщо се справи впечатляващо, нокаутира човека, който никой не искаше да играе с него, който не беше свалян до сега... Ако и Джошуа се справи с Паркър, няма какво да се чака. Уайлдър срещу Джошуа през Август-Септември. Трябва да се определи кой е най-добрия, кралят трябва да е само един.
 
Отлична победа за Уайлдър! Заслужи голямо уважение от хората, които все повтаряха, че се биел със слабаци и бил само хайп. Разчиташе на това Ортиз да се измори и тогава да му нанесе удари. Спазваше много добра дистанция! Ортиз бе свален на земята за пръв път в 5-тия рунд, мисля, че мача можеше да свърши тогава, но гонга удари точно, когато Ортиз стана от пода... Брадичката на Уайлдър е доста добра, не падна! Ортиз му нанесе много хубави удари. Изобщо се справи впечатляващо, нокаутира човека, който никой не искаше да играе с него, който не беше свалян до сега... Ако и Джошуа се справи с Паркър, няма какво да се чака. Уайлдър срещу Джошуа през Август-Септември. Трябва да се определи кой е най-добрия, кралят трябва да е само един.

Победа, но далеч от отлична. Доста пердах изяде, в даден момент си помислих, че ще загуби. Срещу Джералд Уошингтън излезе със сходна тактика. Справи се с предизвикателството, но показа, че е уязвим. Все пак, по-важното е, че успя да запише победа срещу добър боксьор, и то с нокаут!
 
Победа, но далеч от отлична. Доста пердах изяде, в даден момент си помислих, че ще загуби. Срещу Джералд Уошингтън излезе със сходна тактика. Справи се с предизвикателството, но показа, че е уязвим. Все пак, по-важното е, че успя да запише победа срещу добър боксьор, и то с нокаут!
Не бих казал доста пердах. Ортиз го хвана само в 7-мия рунд. Дори не го свали. Да, доста добри удари му вкара, и аз в този момент си мислех, че ще спрат мача, но просто Уайлдър съумя да се съвземе от този момент. Максимум бих дал 2-3 рунда да е спечелил по точки Ортиз, другите водеше Уайлдър. Така е, противника му беше добър, победи с нокаут, не беше на земята. Дано Джошуа и промоутъра му се съгласят най-накрая на този мач, да забравят за момент парите... Уайлдър взима по-малко пари от мачовете, но определено смятам, че неговите мачове са по-впечатляващи от на Джошуа. За мен те двамата са за сега най-добрите, който победи ще заеме 1-во място.
 
Гледах само репортаж и видях, че Бионсето пак е вкарал в употреба вятърните мелници :D
 
Гледах само репортаж и видях, че Бионсето пак е вкарал в употреба вятърните мелници :D
Стилът прави боя. :) Изчистиха му се ударите в сравнение с преди 3-4 години. Стана ми гадно за Ортиз... :( Когато Уайлдър го прати на земята и се обърна към камерите изглеждаше тъжен и просто не знаеше какво става, до сега не му се бе случвало. Дано се завърне! Страхотен боксьор! Малко останаха такива.
 
Стилът прави боя. :) Изчистиха му се ударите в сравнение с преди 3-4 години. Стана ми гадно за Ортиз... :( Когато Уайлдър го прати на земята и се обърна към камерите изглеждаше тъжен и просто не знаеше какво става, до сега не му се бе случвало. Дано се завърне! Страхотен боксьор! Малко останаха такива.

Уайлдър е слаб боксьор, но голям боец. Използва умно силните си страни, с които достига желаните резултати. Ще е интересно да го видим срещу два различни стила в лицето на Джошуа и Фюри. Виждам, че и Джарел Милър му се навива, който напоследък поднася изненади.
 
Уайлдър е слаб боксьор, но голям боец. Използва умно силните си страни, с които достига желаните резултати. Ще е интересно да го видим срещу два различни стила в лицето на Джошуа и Фюри. Виждам, че и Джарел Милър му се навива, който напоследък поднася изненади.
Милър не е нищо сериозно. Уайлдър, Джошуа, Фюри, Паркър ще го победят. Първите 2-ма дори с нокаут. Дебелака си играе само с торби, бавен е, има някакви удари отблизо, които само слаби боксьори ще му позволят да ги удря.
 
Милър не е нищо сериозно. Уайлдър, Джошуа, Фюри, Паркър ще го победят. Първите 2-ма дори с нокаут. Дебелака си играе само с торби, бавен е, има някакви удари отблизо, които само слаби боксьори ще му позволят да ги удря.

Милър, в 20-тия си мач, се би с боксьор, който игра с Уайлдър в 38-мия му мач. И го победи по не по-малко впечатляващ начин. Характерното за Милър е, че обезкуражава съперниците си с неспиращо вървене напред, последвано от обезценяване на атаките им. Последните му мачове не са никак лоши и определено върви в правилната посока. Дали ще победи някои от шампионите, едва ли, но в бокса никога нищо не е сигурно.
 
И днес отиде рижака в ряхата. Да видим какви ще са последствията.
Бионсето показа добра игра спрямо предишните му мачове. Мое мнение е, че е по-добре така. Ако Ортиз беше спечелил нямаше да има интрига. Сега бога на вятърните мелници има да плямпа та ще ги побърка.

Любим боксьор нямам, харесвам опредлеопр мачове.
ММейуедър--Джуда
ХХолифийлд-Бой1-2(май и 3-ти мач имаше)
Холифийлд-Голота
Гати-Робинсон 1-2
Мейуедър--майдана1
Търман-Гарсия

И още от листата-Моралес, Матиис, Гамбоа, Брадли, Моусли, Портър, Търман,
От по-старите Гати, Тапия, Т. Морисън, О. McCall(може би грешно го пиша), Н. Бен и прочие.

Някой да е забелязал, че Търман вече не е в листата на Boxrec. Преди беше номер в категорията си, но вече са го махнали. Дали е сгазил лука лукс с нещо забранено?!?
 
За Търман не знам, ама Канело е дал положителна допинг проба. Казва, че било от месото..
 
За Търман не знам, ама Канело е дал положителна допинг проба. Казва, че било от месото..
Стига ве, месото!?! Те на Белмекен с държавна субсидия знаят какво ядат, пак камоли боксьор за десетки милиони.
 
И днес отиде рижака в ряхата. Да видим какви ще са последствията.
Бионсето показа добра игра спрямо предишните му мачове. Мое мнение е, че е по-добре така. Ако Ортиз беше спечелил нямаше да има интрига. Сега бога на вятърните мелници има да плямпа та ще ги побърка.

Любим боксьор нямам, харесвам опредлеопр мачове.
ММейуедър--Джуда
ХХолифийлд-Бой1-2(май и 3-ти мач имаше)
Холифийлд-Голота
Гати-Робинсон 1-2
Мейуедър--майдана1
Търман-Гарсия

И още от листата-Моралес, Матиис, Гамбоа, Брадли, Моусли, Портър, Търман,
От по-старите Гати, Тапия, Т. Морисън, О. McCall(може би грешно го пиша), Н. Бен и прочие.

Някой да е забелязал, че Търман вече не е в листата на Boxrec. Преди беше номер в категорията си, но вече са го махнали. Дали е сгазил лука лукс с нещо забранено?!?

Майдана във втория мач с Флойд какъв десен прав му вкара, не е истина, едно към едно с нокаута на Маркес срещу Пакиао. Направо не знам Флойд как оцеля, явно си има здрава брадичка копелето.
 
Майдана във втория мач с Флойд какъв десен прав му вкара, не е истина, едно към едно с нокаута на Маркес срещу Пакиао. Направо не знам Флойд как оцеля, явно си има здрава брадичка копелето.
Много яко направено! https://vk.com/video-75733573_456239865
 
9 от 10 боксьори падат директно в нокаут след това. Флойд си има брадичка.
 
Всеки си има силни страни/качества, истината е да се възползват по най-добрия начин.
Мейуедър-Майдана 2 беше слаб мач, сравнение с първия. Разликата беше една точка и един съдия и Чино можеше да вземе мача.

Забравих да спомена Херн-Хаглер-Дюран-Робинсон. Като за първите двама казват, че техният мач е мачът на века.
 
Според вас кой мач беше по-добър - Джошуа - Кличко или Уайлдър - Ортиз? За мен и двата мача са велики... Кличко и Ортиз тестваха двамата шампиони в тежката. Трудно ми е да избера.. Мачовете доста си приличаха.. Младост срещу опит. Кличко свали Джошуа, Ортиз не можа да свали Уайлдър, но определено го разкати... 7-мия рунд можеше да е фатален. И Джошуа, и Уайлдър се съвзеха и нокаутираха съперниците си. От една страна Кличко до момента беше побеждаван няколко пъти, много пъти беше на земята, но се съвзе и 10 години беше непобедим. След това Фюри го победи.2 години беше извън ринга.. Ортиз не беше свалян на земята, непобеден и гладен за успех. Уайлдър се справи с него макар не особено лесно..
 
Според вас кой мач беше по-добър - Джошуа - Кличко или Уайлдър - Ортиз? За мен и двата мача са велики... Кличко и Ортиз тестваха двамата шампиони в тежката. Трудно ми е да избера.. Мачовете доста си приличаха.. Младост срещу опит. Кличко свали Джошуа, Ортиз не можа да свали Уайлдър, но определено го разкати... 7-мия рунд можеше да е фатален. И Джошуа, и Уайлдър се съвзеха и нокаутираха съперниците си. От една страна Кличко до момента беше побеждаван няколко пъти, много пъти беше на земята, но се съвзе и 10 години беше непобедим. След това Фюри го победи.2 години беше извън ринга.. Ортиз не беше свалян на земята, непобеден и гладен за успех. Уайлдър се справи с него макар не особено лесно..

Джошуа срещу Кличко е мачът на века. Влад и сега може да измете пода с шампионите. Пък Уайлдър нека си разправя, че Кличко бил свършен. Само като се сетя как би нашия. Кличко е класи над Ортиз и няма място за сравнение. Кой може да се похвали с победи над Хей, Поветкин, Пулев и други в най-добрите им години?
 

Горе