Гледате ли бокс?

Кой мач очаквате най-много?

  • Уайлдър срещу Ортиз

    Votes: 5 45.5%
  • Джошуа срещу Паркър

    Votes: 6 54.5%

  • Общо гласове
    11
Джошуа срещу Кличко е мачът на века. Влад и сега може да измете пода с шампионите. Пък Уайлдър нека си разправя, че Кличко бил свършен. Само като се сетя как би нашия. Кличко е класи над Ортиз и няма място за сравнение. Кой може да се похвали с победи над Хей, Поветкин, Пулев и други в най-добрите им години?
Така е. Той Уайлдър казва, че неговия мач с Ортиз е бил по-добър от този на Джошуа с Кличко, а не че Кличко е свършен. Иначе Кличко си е на години вече, естествено, ако се върне ще има шансове срещу някои боксьори като - Паркър, Браум, Уайт, Бригс, Пулев, и още няколко други, но срещу Джошуа и Уайлдър - не мисля. Но дори и да се върне сега няма да го вземат на сериозно, защото да се биеш срещу по-слаби от теб и хора на възраст не е начинът. Всяко велико нещо си има своя край.
 
Така е. Той Уайлдър казва, че неговия мач с Ортиз е бил по-добър от този на Джошуа с Кличко, а не че Кличко е свършен. Иначе Кличко си е на години вече, естествено, ако се върне ще има шансове срещу някои боксьори като - Паркър, Браум, Уайт, Бригс, Пулев, и още няколко други, но срещу Джошуа и Уайлдър - не мисля. Но дори и да се върне сега няма да го вземат на сериозно, защото да се биеш срещу по-слаби от теб и хора на възраст не е начинът. Всяко велико нещо си има своя край.

Аз не съм съгласен с теб. Кличко ако беше направил реванш с Джошуа можеше и да го бие, нищо не се знае. Уайлдър и сега ще падне от Кличко. Нека не забравяме колко мача изигра Кличко и как ги спечели. Надиграваше съперниците си тактически и ги биеше. Уайлдър не е от умните в спорта, така че Кличко няма да има проблеми да го бие. Дори да бъде по точки.
 
Аз не съм съгласен с теб. Кличко ако беше направил реванш с Джошуа можеше и да го бие, нищо не се знае. Уайлдър и сега ще падне от Кличко. Нека не забравяме колко мача изигра Кличко и как ги спечели. Надиграваше съперниците си тактически и ги биеше. Уайлдър не е от умните в спорта, така че Кличко няма да има проблеми да го бие. Дори да бъде по точки.
За мен мачът им беше почти равен, и двамата можеха да спечелят. Дойде онзи ъперкът и всичко свърши. Както се казва един удар в тежка категория и може да промени мача рязко. Ако имаше реванш дали щеше да го бие не знам, Джошуа щеше да си види грешките, да свали кг и да почне в началото с бързина и сила да прави опити да го свали в първите рундове, защото когато влезеш на Кличко той не може да издържи на ударите. Майстор е в дистанция, няма спор. Уайлдър сега няма как да падне от него. Прекалено подвижен, бърз и силен е. 12 рунда абсурд да изкара с него. Уайлдър не играе повечето пъти умно, защото иска да достави удоволствие на публиката - нокаут. Момента, в който удари противника си и го зашемети се хвърля в него и удря, докато го свали, за това повечето му казват мелница. Всеки си има мнение, за това е и темата.
 
Преди години се бих с един бакшиш в студенски град, честно казано не помня кой победи :)
 
Така е. Той Уайлдър казва, че неговия мач с Ортиз е бил по-добър от този на Джошуа с Кличко, а не че Кличко е свършен. Иначе Кличко си е на години вече, естествено, ако се върне ще има шансове срещу някои боксьори като - Паркър, Браум, Уайт, Бригс, Пулев, и още няколко други, но срещу Джошуа и Уайлдър - не мисля. Но дори и да се върне сега няма да го вземат на сериозно, защото да се биеш срещу по-слаби от теб и хора на възраст не е начинът. Всяко велико нещо си има своя край.

Пусни си пресконференцията след мача, защото точно това казва, че Кличко бил вече победен и прочие. Какво се хвали с рекорда си, когато не е срещал и наполовина на съпротивата, която е срещал Кличко. Ако в кариерата си нямаш загуба, значи не си се бил с правилните хора. И не говоря само за него, а генерално. Но то сега е едно голямо пазене, така че не съм изненадан от малоумната му логика.
 
За мен мачът им беше почти равен, и двамата можеха да спечелят. Дойде онзи ъперкът и всичко свърши. Както се казва един удар в тежка категория и може да промени мача рязко. Ако имаше реванш дали щеше да го бие не знам, Джошуа щеше да си види грешките, да свали кг и да почне в началото с бързина и сила да прави опити да го свали в първите рундове, защото когато влезеш на Кличко той не може да издържи на ударите. Майстор е в дистанция, няма спор. Уайлдър сега няма как да падне от него. Прекалено подвижен, бърз и силен е. 12 рунда абсурд да изкара с него. Уайлдър не играе повечето пъти умно, защото иска да достави удоволствие на публиката - нокаут. Момента, в който удари противника си и го зашемети се хвърля в него и удря, докато го свали, за това повечето му казват мелница. Всеки си има мнение, за това е и темата.

Както казва Ленъкс Люис: "Боксът е въпрос на факти. Хората са по мненията. Затова боксьорите се качват на ринга, за да проверят дали мненията отговарят на фактите."
 
Пусни си пресконференцията след мача, защото точно това казва, че Кличко бил вече победен и прочие. Какво се хвали с рекорда си, когато не е срещал и наполовина на съпротивата, която е срещал Кличко. Ако в кариерата си нямаш загуба, значи не си се бил с правилните хора. И не говоря само за него, а генерално. Но то сега е едно голямо пазене, така че не съм изненадан от малоумната му логика.
Ако отвориш рекорда на Кличко в boxrec, ще видиш, че и той в първите си 40 мача не е играл с някой добър... А и не само неговия рекорд, а и на други боксьори. Като цяло бих казал, че Кличко да има макс 15-20 сериозни имена, с които е играл, но това е нормално, защото има 69 мача, и е играл с тях на по-късен етап. То като цяло в неговата ера нямаше особено добри боксьори... Не хейтя никого, знам какво изисква за да достигнеш до нивото на такива боксьори... Просто понякога освен да гледаме впечатляващия нокаут трябва да гледаме и на кого го прилага.
 
Ако отвориш рекорда на Кличко в boxrec, ще видиш, че и той в първите си 40 мача не е играл с някой добър... А и не само неговия рекорд, а и на други боксьори. Като цяло бих казал, че Кличко да има макс 15-20 сериозни имена, с които е играл, но това е нормално, защото има 69 мача, и е играл с тях на по-късен етап. То като цяло в неговата ера нямаше особено добри боксьори... Не хейтя никого, знам какво изисква за да достигнеш до нивото на такива боксьори... Просто понякога освен да гледаме впечатляващия нокаут трябва да гледаме и на кого го прилага.

Добри боксьори винаги е имало и винаги ще има, но поради идеализиране на хора от изминали епохи, се наблюдава сериозно омаловажаване на боксьорите в наши дни. Джордж Форман, считан за нарицателно за огромен преди, сега би бил точно обратното. За добро или лошо, тежката категория еволюира.
 
Джошуа срещу Кличко е мачът на века. Влад и сега може да измете пода с шампионите. Пък Уайлдър нека си разправя, че Кличко бил свършен. Само като се сетя как би нашия. Кличко е класи над Ортиз и няма място за сравнение. Кой може да се похвали с победи над Хей, Поветкин, Пулев и други в най-добрите им години?
Влад не е свършен, но определено не е това, което беше и тези и двамата ще могат да го преодолеят.
 
Кличко Брадърс направиха най-слабата тежка категория. Какви Джошуа какви Кличко!!! Само един мач ще дам за пример Форман-Морисън. Първия яде бой като никой друг и не мръдна, другия не спря да удря 12 рунда и не си почина за секунда. Джошуа издъхна след една серия, а украйнеца след един удар не беше на себе си!!!
90' имаше боксьори!!! И това е!

 
Последно редактирано:
Джошуа срещу Кличко е мачът на века. Влад и сега може да измете пода с шампионите. Пък Уайлдър нека си разправя, че Кличко бил свършен. Само като се сетя как би нашия. Кличко е класи над Ортиз и няма място за сравнение. Кой може да се похвали с победи над Хей, Поветкин, Пулев и други в най-добрите им години?
Тоя пост е вицът на седмицата. Добре че вече е почти неделя.

След пенсионирането на Витали, в тежката категория няма силни играчи - само сбирщина гиганти със средно ниво на координация и технически умения. Хей можеше да доминира ако не беше се потрошил и не беше толкоз дребен.
 
Тоя пост е вицът на седмицата. Добре че вече е почти неделя.

Киселякът, изглежда, смята Мейуедър срещу Макгрегър за мачът на века.
 
Последно редактирано:
Хей можеше да доминира ако не беше се потрошил и не беше толкоз дребен.

И баба ако беше мъжка, щеше да има дръжка.

Кличко Брадърс направиха най-слабата тежка категория. Какви Джошуа какви Кличко!!! Само един мач ще дам за пример Форман-Морисън. Първия яде бой като никой друг и не мръдна, другия не спря да удря 12 рунда и не си почина за секунда. Джошуа издъхна след една серия, а украйнеца след един удар не беше на себе си!!!
90' имаше боксьори!!! И това е!


Един удар викаш? Що не кажеш, че направо сам падна?

nintchdbpict0003203408942.jpg
 
Последно редактирано:
Следващият мач на Кубрат Пулев щял да бъде в Чикаго. За съжаление, отново не очаквам сносен опонент.
 
Направи грешка, че не игра с Милър. Смятам, че щеше да го победи и щеше да се издигне, защото дебелия го мислят за добър.. .
 
Кубрат си знае да плува само из средните слоеве и да не се заиграва с големите акули. Да набие там още някой дебел негър-аматьор преди пенсия и тва ще е.

Брат му стои несравнимо по-добре на ринга, ама вече няма шансове за кой знае каква про кариера.
 
Кубрат ще стигне поне още веднъж до голям мач, ама след като го набият там, вече ще поприключи.
 
Гласят нов съперник за Уайлдър, а именно Дилиън Уайт. Какво ли не прави Хърн за да вземе повече пари и в същото време да предпази "златната крава" Джошуа :D Повярвал си е Уайт доста. Отне му 6 рунда за да нокаутира човек, който е дошъл да си вземе парите само.Никакъв гард, никакво движение на главата показа Браун. Най-смешното е, че в мрежата навсякъде се пише - "Уайт ще убие Уайлдър", "Нивото на Лукас Браун е същото като на Луис Ортиз"... Това би го казал някой, който си няма на идея от този спорт.. Уайлдър бил го избягвал, защото му даваха 5 милиона да се бие с Уайт, а той избра да вземе 2-3 милиона за да се бие с Ортиз. Защо ли? Защото щеше да нокаутира Уайт и никой нямаше да го вземе насериозно, щяха да говорят, че е слаб и т.н. Избра Ортиз, защото той беше най-избягвания, най-страшния в очите на много хора.. Нокаутира го и него и отново оправдания... Не разбирам защо толкова много хейт към Уайлдър? Лошо ли е да искаш да се биеш с най-силните, да нокаутираш всеки пред себе си, да говориш каквото мислиш?
 
С този Лукас Браун съм си писал в Twitter, когато бях активен в тамошното бокс общество и редовно се меншвах с разни боксьори и треньори. Изглежда като пич, но като боксьор е слаба работа.
 
С този Лукас Браун съм си писал в Twitter, когато бях активен в тамошното бокс общество и редовно се меншвах с разни боксьори и треньори. Изглежда като пич, но като боксьор е слаба работа.
И аз преди съм, не е лош човек, но вече няма смисъл да се боксира... Единствено с Джошуа не съм си писал, иначе имах късмета да си пиша с Уайлдър, Паркър, Браун, а Джарел Милър дори ме напсува :D Щото в един коментар бях написал, че Джошуа ще го бие лесно. :D Което си е така, но всеки си има своето его, разбира се.
 

Горе