Гледате ли сериали през свободното време?

От: Re: Гледате ли сериали през свободното време?

Това е основен проблем. Да работиш ли, да се забавляваш ли, да спортуваш ли, туризъм ли... времето не стига за нищо, какво остава за гледане на сериали....

То затова сезоните са с малко епизоди за да може повече хора да наваксват ако са изпуснали. Повечето сериали са по около 42 до 45 минути и лесно се изглежда един сезон ако сериала е интересен пък ако не e по-добре е да се престане да се следи и да не се хаби време.
 
От: От: Гледате ли сериали през свободното време?

Гледах преди двадесетина години.Сега не.
 
От: От: От: Гледате ли сериали през свободното време?

„Горещ вятър“ и "12-те стола"?

То направо до ''На всеки километър'' ще стигнем ако почнем да връщаме лентата. :D:lol::D

edit: започнах Better call Saul, наистина е малко муден в първите серии, но пък си се усеща почерка на Винс Гилиган - ще се догледа. :)
 
От: Гледате ли сериали през свободното време?

Billions е също много добър сериал само 1 сезон има за сега. Препоръчвам го на всички предприемачи.
 
От: Гледате ли сериали през свободното време?

Billions е също много добър сериал само 1 сезон има за сега. Препоръчвам го на всички предприемачи.

Гледах първия епизод, но ми се стори малко наивняшки и се отказах. То, верно, че от първия епизод трудно се добива пристрастеност, но пък усетя ли малко типична американска бозавост - зарязвам. :)
Същото ми се случи и с weinword pines, макар че съм почитател на М.Найт Шаямалан.
 
От: Гледате ли сериали през свободното време?

Гледах първия епизод, но ми се стори малко наивняшки и се отказах. То, верно, че от първия епизод трудно се добива пристрастеност, но пък усетя ли малко типична американска бозавост - зарязвам. :)
Същото ми се случи и с weinword pines, макар че съм почитател на М.Найт Шаямалан.
Мен лично много ме нахъса сериала. Със сигурност нищо няма да научиш за wall street. Ама тези двама егоистични мачовци "биещи" се един друг окъпани в злато и пари, истинска касапница. Много е забавно, даже се чувствам виновен, че толкова много ми хареса.
 
От: Гледате ли сериали през свободното време?

Здравейте. Да, аз обичам да гледам сериали в свободното си време, а двата ми любими сериала са Дневниците на Вампира и Чък. Гледал съм ги по няколко пъти, но това не ми пречи да ги гледам отново и отново, дори в момента гледам Чък, когато имам свободно време. Гледам също и Менталист, той лично доста ми допада.
 
От: Гледате ли сериали през свободното време?

Много. Миналата година ми се бяха събрали около 14-15 неща, които следях в пика на сезона. Половината от тях много слаби, но пък си е краста да довършиш историята. Малко си останаха добрите, но със сигурност ще се радвам на новите сезони на How to Get Away with Murder, Elementary, Sense8, Game of Thrones, Black Sails... Mr. Robot първия сезон почна зашеметяващо добре, после доста загуби инерция... Сега съм взела първите две серии на втори, да видим как е. Айде да идва вече новия ТВ сезон :-o
 
От: Гледате ли сериали през свободното време?

Доста, един от хубавите е - patron del mal за пабло ескобар само в арена го има
 
От: Гледате ли сериали през свободното време?

Sense 8 също беше направен много добре и имаше доста добър замисъл, въпреки че братята (сори, вече сестрите) Уашовски малко се поувлякоха с гей тематиката.

How to Get Away with Murder също е на дневен ред и ще го прегледам, защото чух добри отзиви за него и от сестра ми. Той ще е след като приключа Better Call Saul. Наистина е доста муден, обаче и то не като действие, а като сюжет. Първи сезон страда от остра липса на сценарий. Дано във втори нещата се пооправят.
 

Горе