Глобална Интернет бизнес възможност с нулев риск

adi

Well-Known Member
За тези които искат да започнат или да разширят онлайн бизнеса си препорачвам SFI (Strong Future International) - http://www.sfimg.com

* SFI ~ Легитимна и доходна бизнес възможност

* SFI ~ Солиден афилиейт маркетинг

* SFI ~ Афилией програма № 1 в интернет

Всичко необходимо е осигурено безплатно - обучение , поддръжка , сайтове, продукти и т.н. Комисионни от продажби до 30, 60 , 80 % зависи от ранга . Необходимо е само един компютър с интернет връзка. Нулев риск !

Без да преувеличавам мога да кажа че тайните за правене на пари онлайн са разбулени в тази програма.
Е мисля , че за сега това е достатъчно .
Надявам се че събудих интереса Ви.

Ако искате вижте малко по-вече SFI тук https://www.sfimg.com/Reference/AboutSFI.sfi
/не е линк за регистрация /
 
Последно редактирано:
arsenal кво хмкъш :) нещо не отговаря това което adelina е написала с твоя подпис май :) хайде разберете се , че да почвам с нулевия риск
 
За нейната немога нищо да кажа защото не съм я пробвал, а за моита смея да твърдя че най-яката с която съм работил, най-важното:
1. да са коректни с плащанията
2. да имат добра конверсия
3. да има богат избор от продукти които да промоутваш :)

За моята всичко това е така иначе каката да каже дали има експириънс с нейната :wink:
 
Можете се регистрирате и да проверите сами без никакви задължения и риск , както ви казах totally FREE

И още нещо щом можете да продавате продукти , можете да се издигате в ранг и да печелите без това да Ви струва нищо.

Ако решите че не сте попаднали на точното място просто се отпишете и никой няма да Ви пита защо.

Между другото и на мен в началото ми се стори съмнително . Ама сега съм доволна че съм член на тази програма.

Може и да съм ви кака , но мисля , че вие сте по опитни в онлайн бизнеса от мен.

Регистрирайте се и вижте сами и после или ще си смените подписите или ще ме линчувате.
Естествено че няма да ми вярвате след като не ме познавате . Не обичам тези които казват "Вервайте ми "
 
Аз ощекогато adelina се появи и спомена за тази програма я помолих да ми прати линк и се регистрирах. Не съм я погледнал все още както трябва, но ако трябва да съм честен с тези постоянни мейли, които ми пращат малко се дразня. Иначе видях, че има и продажба на продукти за отслабване, които може и да заинтересуват някой от вас. Другото странно, което ми стана в тази програма е че ми прекъчиха 13 рефа без дори аз да съм ги поканил :) Утре може би ще намеря време да я разгледам обстойно и ще пиша :)
 
Тъкмо се канех да питам Tsanko за мнение , но той ме изпревари
Tова не са твои лични реферали , а хара регистрирали се след теб /downline/.

Pазгледай внимателно и ще разбереш как можеш да печелиш и от тях
Има доста за четене ама няма да е загубено време. това със сигурност го гарантирам. Никой не знае всичко нали !
Ако не искаш да получаваш писмата им има опция да ги изключиш
 
Herr mateev май ме провокира.
Тази програма ми отвори очите.
Разбрах колко много нeща не зная за онлайн бизнеса.
Всеки път когато се логна има нещо ново а аз лично обичам да научавам нови неща .Das geffalt mir !
И още нещо , мисля , че човек може да си позволи лукса да прави нещо за удоволствие , едва когато има достатъчно пари .

Жалко че няма такива български програми.
 
www.sfimg.com

как да се регистрирам. влезнах в сайта и първото, на което се спрях е:
login
e-mail or username
password

може ли да ми дадеш реферал за регистрация? пиши ми едно ЛС.
 
От: Глобална Интернет бизнес възможност с нулев риск

Geffalt не се пише така питай Жорката, иначе лошо няма за MLM програма

Малко допълнително разяснение -SFI не е MLM програма според мен
- Тя е типична афилиейт програма и то която плаща - легитимна със адрес , телефон , седалище , офис - вижте снимкете тук https://www.sfimg.com/PhotoAlbum/images.sfi.

- Прилича на проверените афилиейт програми споменати в този форум , но е доста индивидуална. Вижте тук сравнение с останалите програми
https://www.sfimg.com/ReviewSIM/SFIComparisonChart.pdf

-Има богата гама от ресурси в помощ на членовете на програмата, няма фри хостинг и готови сайтове
- плаща се процент при продажба на продукт само ако ти продадеш продукт / членовете на програмата са независими един от друг- всеки работи за себе си
- има обаче пасивна печалба - печели се от продажбите на всички записали се в програмата след теб няма значение дали от твоя реферал линк или не - стига да продадеш лично определено количество / за някои продукти е достатъчна и една продажба само да имаш на месец /, т. е . получаваш нещо като "девидент" от продажбите на останалите членове

- настоящ магазин на програмата- tripleclicks . com


-
 
Последно редактирано:
От: Глобална Интернет бизнес възможност с нулев риск

Аз съм малко чешит и не обичам да правя нещо за пари, ако то не ми носи удоволствие. Та затова искам да питам adelina кое ти доставя удоволствие при тази програма?

специален подробен отговор / сори на английски е/
==

 
Последно редактирано:
От: Глобална Интернет бизнес възможност с нулев риск

да уе , как се регва , или нарочно са скрили регистрацията или е супер НЕ user friendly . Аделина , прати ако обичаш един реф линк на ЛС. Благодаря!
 
От: От: Глобална Интернет бизнес възможност с нулев риск

да уе , как се регва , или нарочно са скрили регистрацията или е супер НЕ user friendly . Аделина , прати ако обичаш един реф линк на ЛС. Благодаря!

имаш лс

Ще отбележа още веднъж обаче , че само за регистрация нищо не се плаща , трябва човек да има желание за работа за да има резултат , но тъй като е фри всеки може са се регистрира и нищо да не прави след това . Вероятно това е проблем за някои афилиейт програми , но за sfi mg не е защото никой не е изгонен , всеки е добре дошъл!
Още нещо на пръв поглед мембер сайта е тромав , но после се свиква и всичко се намира лесно , а и те постоянно го ъпдейтват.
 
А аз да допълня млм не е нещо лощо просто метод за директна дистрибуция ползван от много големи фирми Хербалайф струва над два милярда долара на борсата ( в нета някои скамове се представят за такива и това съсздава лошо име на млмто)
 
От: Re: Глобална Интернет бизнес възможност с нулев риск

А аз да допълня млм не е нещо лощо просто метод за директна дистрибуция ползван от много големи фирми Хербалайф струва над два милярда долара на борсата ( в нета някои скамове се представят за такива и това съсздава лошо име на млмто)

Не казвам че МЛМ е лошо / освен ако не плащат /, а просто че тази програма не може да се класифицира като чисто такъв тип афилиейт маркетинг - по скоро е pay per sale
 
От: Глобална Интернет бизнес възможност с нулев риск

Нещо немога да схвана по какъв начин се печелят пари от този сайт. Смисъл някой може ли да каже с 2 3 думи какво трябва да се прави за да се спечелят пари.

Поздрави!
 

Горе