Глобул прекаляват.

cecipenev

New Member
Не знам от къде да започна, защото съм адски нервен, но ще започна от там, че преди 20 дена отидох в ГЛОБУЛ и си изкарах на мое име една карта, в последствие си изкарах още една при положение, че ми се каза, че лимита ще ми се увеличи двойно, като за две карти. Първия месец той бил 30 лева ( кой я измислил тази простотия ). Тоест следователно трябваше да е 60 лева лимита за двете карти, но уви. 5 Пъти привишавам лимита и отивам да си го плащам, за да ми пуснат телефона. Как се случва сега, че имам 150 лева за плащане за 20 дена, като имате предвид, това че наистина съм говорил тези 150 лева, обаче съм ги платил, за да ми е бил връщан от началото лимита ни, за да мога да говоря. Къде е логиката, аз ходя, вкарвам пари, защото съм превишил лимита, за да ми го върнат отначало, тоест съм си платил това което съм си говорил при тези 5 превишавания, а сега 150 лева трябва да плащам, от къде на къде?
 
От: Глобул прекаляват.

въобще не съм изненадана - те са за антирекламата
аз съм приключила договора с тях в началото на годината ........нямам карта не ползвам услугите им и продължават да ми идват сметки ...
 
От: Глобул прекаляват.

Попринцип на там отиват нещата, въпреки че имам още 11 месеца от договора.
Ебати безхаберието.
 
От: Глобул прекаляват.

нямат равни просто ........никой там не си върши работата и няма на кого да се оплачеш
 
От: Глобул прекаляват.

Плюс това, мамка му, как ще имам 150 лева ( тя е 210, а оператора ми казва, че съм платил 60 лева като лимит ), които изобщо не са 60, а са минимум 150, минимум, та как ще имам сметка 150 лева за плащане, при положение че лимита ми е 30, ако не бях вкарвал пари? Тоест вкарвам пари, за да говоря, после пак ги плащам тези пари ?!?!?!
 
От: Глобул прекаляват.

виж си договора хубаво и ако искаш някой да ти обърне внимание иди там от където се купил картата ...можеш да минеш на друг план ...де да знам аз си реших проблема с тях .........не ползвам услугите им вече.
 
От: Глобул прекаляват.

Точно там ще ходя, именно в сити центъра. Направо съм подивял! Скоро не съм бил така нервен, както сега.
 
От: Глобул прекаляват.

Там където си плащал явно някой не много кадърен не е записал какво си плати или го е оплескал. Ако си пазиш бележките ходи се разправях докато е време че да не ти стане повече сметката:)
 
От: Глобул прекаляват.

Е то остава като ми е спрян телефона да ми стане още по голяма сметката.
Не пазя бележки, факта, че ми е такава сметката, при лимит 30 лева, ясно е че съм вкарвал. То това остава да кажат, че не е така.
 
От: Глобул прекаляват.

Е щом ти е спрян няма проблем ама щом нямаш бележки как ще докажеш какво си плащал и какво не си? Ще падне голям панаир тогава. Аз по принцип не съм имал проблеми с Глобул сигурно щото имам позната в германос и тя ми оправя нещата.:)
 
От: Глобул прекаляват.

И аз имам човек и то на висок пост в глобул, но сега даже няма от къде да му звънна, като и двете са ми спрени. Фарс! Няма какво да доказвам, няма как да говоря над 30 лева, ак оне съм вкарал стотинка отгоре. При сметка 210 лева, значи съм вкарал 210 лева, за да говоря до толкова, тоест не трябва ли да се приспаднат, подяволите.
 
От: Глобул прекаляват.

И двете са ти спряни защото са на една сметка ако не платиш едната спират и другата което е много тъпо. Според мен този/тази на който си платил само ти е пуснал телефона но не е записал че си платил, то е ясно че няма как да ти го пуснат без да си платил. Трябва да ти ги приспаднат щото грешката е тяхна даже и да ти се извинят трябва:)
 
От: Глобул прекаляват.

В случая не мога да продължа да говоря, ако не съм платил лимита, тоест в случая първите два месеца ми казаха, че не мога да си го увеличавам, а само да си го плащам, това което съм изговорил. Тоест трябва да платя 30 лева, ако съм направил 30 лева лимит, за да ми го върнат на 0, за да мога да говоря още. В случая при сметка 210, значи съм платил 210.
 
От: Глобул прекаляват.

Ти къде си проверяваш сметката? Щото ако е с СМС или онлайн може и да не са ти занулили сметката и да ти отчита че имаш да плащаш а всъщност да нямаш.
 
От: Глобул прекаляват.

Ми получих смс, че са ми спряни някакъв вид обаждания, не знам входящи или изходящи се водят. След което се обадих на 123 и оператор и той ми каза, че на днешна дата се занулира сметката и за това ткаа.
 
От: Глобул прекаляват.

Спрени са ти изходящите - т.е ти не можеш да се обаждаш, обаче на теб могат да ти звънят. Глупаво е, ама ми е интересно щом говориш толкова много, на каква тарифа си се записал? Сигурно е оная от 15 лева на месец, щом лимита ти е 30 за първия месец, щото ако беше от 30 да речем, нямаше как да стане т'ва ... Иначе аз съм доволен от Глобул - говоря си, не превишавам лимита, плащам си навреме и всичко е окей... Иначе лимита още другия месец май можеш да си го вдигнеш до 150 лева или нещо такова... Иди и спокойно им обясни на хората, недей им викай, че ще стане още по-голяма паника и най-много още нещо да объркат.
 
От: Глобул прекаляват.

Моко, на едната карта подпосисах 2 годишен договор с такса мисля от 15 или от 20 лева, нещо от този тип. Казаха ми, че каквато и тарифа да избера, винаги първия месец било така, но е било ново. Глупаво е според мен. Надявам се всичко да е точно, в смисъл такъв, че тези пари, които съм плащал до сега да са като депозит, тоест - плащам сметката и си ги издърпвам тези пари, което пак не мога да го разбера, но както и да е. Днес или най-късно утре, ако днес не успея, ще отида и ще говоря с тях, надявам се цивилозовано.
 
От: Глобул прекаляват.

Ми получих смс, че са ми спряни някакъв вид обаждания, не знам входящи или изходящи се водят. След което се обадих на 123 и оператор и той ми каза, че на днешна дата се занулира сметката и за това ткаа.

Не се шашкай още отиди до някой офис на Глобул и питай може да няма проблем мен за миналия месец трябваше да ми я занулят на 25-и аз даже отидох и платих и после гледам 2 дена по късно пак си стои сметката че имам да плащат. Ходих пак до германос да доплащам нещо ако трябва да не ми спрат телефона и ми обясниха че няма проблем нямам нищо да плащам и я занулиха:)
 
От: Глобул прекаляват.

Интересното, че с мтелската ми карта, която имам от 10годино близо, не съм имал един такъв проблем. Там всичко е изчистено, знае се и се прави. Пу, ..
 
От: Глобул прекаляват.

Провери си сметката пак на 123 и като ти пратят СМС ако на края на съобщението след задължения за еди си-кои си период ти пише "-"150или 210лв не знам там колко си доплатил значи всичко ти е точно:)
 
Последно редактирано:

Горе