Глобул прекаляват.

От: Глобул прекаляват.

Към 21/06, 13:00 Вие имате текуща сметка 2.70лв. и задължения за периода 20/05-19/06/2009 145.79 лв. Е как става сега първо тази работа с текущата сметка? Вчера на 123, операторката ми обеснява, че ми е спрян телефона, защото е излезнала новата сметка, тоест от нулирането няма как да съм направил и стотинка, а има 2.70. Друго, нито минус има при задълженията, нито нищо. Доста интересно и пак се нервирах!
 
От: Глобул прекаляват.

Текущата сметка са ти парите които си навъртял отгоре през периода и имаш да плащаш, а тези които са ти след задължения за периода 20/05-19/06/2009 са ти доплатените обаче що няма минус пред 145.79 лв е интересно. По сериозния проблем щеше да е ако те са ти текущата сметка :) Най добре питай да ти обяснят каква е работата ама без да се нервираш, че да не те гледаме по новините :D
 
От: Глобул прекаляват.

http://svejo.net/home/link_summary/294138-GLOBUL-prekalqvat-?feature=6

Ясно ми е че текущата сметка, че е за парите, които съм навъртял, но кога ги навъртях, при положение, че ми е била спряна веднага сметката при излизането на старата, тоест края на стария месец.
 
От: Глобул прекаляват.

Отиди най-добре в офис на глобул да се разберете. Стават и грешки дано да ти обърнат внимание и да нямаш проблеми. Аз досега от както съм на глобул не съм имал проблем или надписани сметки.

Преди бях на мтел 1 месец не бях в БГ и като се върнах гледам сметка от 250лв. че ми вадиха и разпечатки че съм говорил, платих си ги и си закрих сметката. сега мисля че няма подобни надписвания но преди поне на мен редовно ми ги правеха и затова се отказах от тях.
 
От: Глобул прекаляват.

Ако си имал роуминг, то е ясно, защо. Когато си под роуминг, нямаш лимит :)
 
От: Глобул прекаляват.

Нямах роуминг и картата я бях оставил в БГ и имах сметка най-много 50лв. преди да тръгна. Ама не е важно аз си ги платих културно-да влачат:D
 
От: Глобул прекаляват.

Аз съм плащам културно не само на оператори, така, че вече няма такъв вариант :)
 

Горе