Глупава Идея

teodorlozev

New Member
Имам една идея - в тази тема на форума да си слагаме рекламите от google adsens и като влизат хора да цъкат на всички реклами така - взаимно си помагаме ?/? искате ли ?

но незнам как се слага код в форум /?//?/
 
мдам не това е начина само ще му изгори акаунта и на тези които му се вържат на идеята защото може да я е пуснал и в други форуми...

Един съвет от мен пич прегледаи всичките секции ще се няучиш как се изкарват пари без да чиитваш ( по лесно нещо няма от това)
 
Blinky каза:
:)

Кажете му го приятели. Абе тази идея става демоде напоследък. :wink:

google банват наред и хич не ги интересува. така се отървават и прехвърлят всички крап уебмастъри на бидвертайзер и адбрайт
 
Понякога банват и без да е чиитвано аз ви разказах онази история за фирмата с фрии хостинга която правеше по 6 к от адсенс на месец и Г ги сряха защото не им бил достатъчно качествен трафика

( сега продават линкове и взимат повече)
 
Здравейте,
аз като нов във форума също осъждам подобни действия, не мисля, че това е начина на работа!
 
xligon, здрасти и добре дошъл. Мерси за мнението, това наистина не е начина - нито ще станеш по богат нито ще направиш нещо голямо. Не съ чувал за някой забогатял от това да си цъка по рекламките от Гугъл - Google.

П.С: Приятен престой във форума за онлайн бизнес и реклама. :)
 
Blinky каза:
П.С: Приятен престой във форума за онлайн бизнес и реклама. :)
:) надявам се да е така и успех на всички колеги, които си изкарват парите от интернет 8)
 
идеята не е добра най много да ни баннат а и ползата няма да е голяма едвали някой ще цъка като може да го баннат защото е цъкнал на неговото :D ако не се цъка само импресий за къв ху* ?
 

Горе