Годината на плъха

Fishy

New Member
Навлизаме в годината на плъха (според китайския календар). Според братята китайци плъха е символ на бизнес успехите и доброто материално положение. Пожелавам на всички нас това да е така :wink:
 
Fishy каза:
Навлизаме в годината на плъха (според китайския календар). Според братята китайци плъха е символ на бизнес успехите и доброто материално положение. Пожелавам на всички нас това да е така :wink:

Дай боже ;)
 
Раждайте си децата плъхове, че като пораснат да успеят в бизнеса :twisted:
 
Хехехе аз имам две тарантули у нас и като си играя с тях доста ме лазят :) Даже едната като избяга и цели 10 месеца лази из апартамента...явно за това му е скочила цената толкова....
 
Tsanko каза:
Хехехе аз имам две тарантули у нас и като си играя с тях доста ме лазят :) Даже едната като избяга и цели 10 месеца лази из апартамента...явно за това му е скочила цената толкова....
дай едната насам беееееееееееееееееееееее :lol:
 
Аааа иди си купи..аз да не съм ги намерил на улицата я :p Ако развъдя(което е много трудно и не очаквайте да е скоро) обещавам по един паяк подарък на всеки желаещ :) Иначе ето малко снимки да се радвате..А иначе след време планувам да си взема още една малка :lol:

 
Е туй чудовище ако те гризне какво става :roll: Не те ли хапят :|
 
Хехехе за сега са ми се разминавали разговори с такива високопоставени хора за моя радост. Специално тези 2 тарантули са едни от най-спокойните и малко отровни видове. Не са ме хапали и незнам какво е но някои казват, че е като ухапване от пчела. Иначе от отровата специално на тези двата неможе да се умре...само боли, подува се и т.н. :twisted: Иначе има и в които се получават такива неща случаи http://www.tcnj.edu/~hofmann/humor/Misc/spider/spider.htm и http://www.emedicinehealth.com/images/4453/4453-4474-10729-42552.jpg(ЛИНКОВЕТЕ НЕ СА ЗА ХОРА СЪС СЛАБИ СЪРЦА)
 
Blinky каза:
Те са на пари. :) Ако те полази - значи скоро ще има кешовица. Това мисля че повечето го знаят. :lol:

ако те полази паяк значи ще получиш вест -новина
а щом чакате вести за кешовина значи са и на пари
 
ауу това е направо ужасно ... за 15 дена няма да имаш ръка...
 
Мдамм..точно заради тези снимки вече 2 седмици се чудя дали да си взема една много яка, но и много бърза, агресивна и отровня тарантулка.
 
Бате, внимавай с тези животинки. Доста стряскащо показно ни даде за отровата на някой представители от този вид. Направо се чудя какви са следващите фази от разрастването на отровата по ръката на бедният човечец. :roll:
 
BRAIN_PAIN каза:
Раждайте си децата плъхове, че като пораснат да успеят в бизнеса :twisted:

Аз за това съм си направил едно, да има на старини кой да ме гледа от към финансии. :lol: Лятото трябва да се излюпи :wink:
 
Pin2 каза:
Аз за това съм си направил едно, да има на старини кой да ме гледа от към финансии. :lol: Лятото трябва да се излюпи :wink:
Честито..да ти е живо и здраво и да те радва всеки ден :D
 

Горе