Годишни данъци комисионни от афилейт - като физическо лице

По късно ще направя скрийншот къде се влиза и къде се кликва.
Да благодаря ако направиш скрийншот но аз го направих c помощта на счетоводител платих ги.

Имам да ви попитам друго нещо Какво е това (сума, погасила задължението)
 
Последно редактирано:
190 лв подадох декларация и ги платих вчера с ПИК код от профила със помощта счетоводител за комисионната от сайта 1900лв други доходи нямам и ги платих пак от сайта ми казаха ако превишавeте годишните си приходи 5000 лв. Тогава дължите 10% върху данъците и защо сега имам задължения.

Това е от афф...УИН.с имейл изпратено... Освен това доходите, които представляват необлагаем доход по смисъла на чл. 13, ал. 1, т. 20 и т. 21 ЗДДФЛ, се посочват в справката по чл. 73, ал. 1 ЗДДФЛ от предприятията - платци на тези доходи, само в случаите, когато годишният размер на съответния доход, изплатен на физическо лице, превишава 5000 лв. Следователно посочването на тези доходи в справката е обвързано с годишния размер на дохода, изплатен на едно физическо лице.“
Като физическо лице единствено трябва да си заплатите данък печалба 10%, освен това няма друг данък.


Някой може ли да ми помогне и ми обясни ??това??
 
Последно редактирано:
Е нали си ги платил ? Какво да кажат хората вече ? ... Плащаш 10% и нямаш ядове ...
Прочети тези,

Това е от афф...УИН.с имейл изпратено... Освен това доходите, които представляват необлагаем доход по смисъла на чл. 13, ал. 1, т. 20 и т. 21 ЗДДФЛ, се посочват в справката по чл. 73, ал. 1 ЗДДФЛ от предприятията - платци на тези доходи, само в случаите, когато годишният размер на съответния доход, изплатен на физическо лице, превишава 5000 лв. Следователно посочването на тези доходи в справката е обвързано с годишния размер на дохода, изплатен на едно физическо лице.“
Като физическо лице единствено трябва да си заплатите данък печалба 10%, освен това няма друг данък. За 1900 лв плащам данък само това са годишните ми доходи други нямам 190 лева 0.77 стотинки погасила пише. Защо тогава там пиши Ако превишаваш 5000 лв месечната размер като платена на едно физическо лице.
Тези неща аз не съм измислил от очи летни казаха това преди да сключа да го с тях значи Правилата не важат кой спазва правилата аз казвам те да спазват ще намерят някаква причина и ще те излизат
 
Последно редактирано:
Нали си ги платил вече тия 10% ? Няма кво да те тревожи вече .



На 19.03.2021 в Данъчно-осигурителна сметка на задължено лице Стоян Иванов постъпиха суми, наредени на 19.03.2021, които може да проверите в справките, предоставяни от НАП като електронни услуги, достъпни с КЕП или с ПИК.

Внимание!
Справката за задълженията показва размера на дължимата лихва към момента на извършване на справката и/или нареждане на плащането.
При плащане на просрочени задължения, лихва за закъснение се дължи към датата, на която плащането постъпва по банковата сметка на НАП.
За погасяване на цялата дължима сума по задължението, вкл. пълния размер на лихвата следва да наредите сума, достатъчна за погасяване на дължимата лихва до датата на постъпване на плащането Ви в НАП. За изчисляване на точния размер на лихвата може да използвате лихвения калкулатор на НАП.

Датата, на която плащането ще постъпи по сметка на НАП може да варира в зависимост от избрания начин на плащане. За повече информация се обръщайте към избрания от Вас доставчик на платежни услуги.
Получихме някакви пари от комисионните и сега обратно Ще ги вземат от данъчното​
 
На 19.03.2021 в Данъчно-осигурителна сметка на задължено лице Стоян Иванов постъпиха суми, наредени на 19.03.2021, които може да проверите в справките, предоставяни от НАП като електронни услуги, достъпни с КЕП или с ПИК.

Внимание!
Справката за задълженията показва размера на дължимата лихва към момента на извършване на справката и/или нареждане на плащането.
При плащане на просрочени задължения, лихва за закъснение се дължи към датата, на която плащането постъпва по банковата сметка на НАП.
За погасяване на цялата дължима сума по задължението, вкл. пълния размер на лихвата следва да наредите сума, достатъчна за погасяване на дължимата лихва до датата на постъпване на плащането Ви в НАП. За изчисляване на точния размер на лихвата може да използвате лихвения калкулатор на НАП.

Датата, на която плащането ще постъпи по сметка на НАП може да варира в зависимост от избрания начин на плащане. За повече информация се обръщайте към избрания от Вас доставчик на платежни услуги.
Получихме някакви пари от комисионните и сега обратно Ще ги вземат от данъчното
 
Нали си плащал на счетоводител да ти попълни декларацията и нареди плащането на дължимите данъци?
Питай го него дали има нещо, което е пропуснато да се плати, всичко наред ли е и каквото като цяло те интересува. Едва ли ще откаже да помогне.
 

Горе