Гоогле се изложиха

boianx

Member
Здравейте
тва гоогле нещо почнаха да се излагат
преди по 30$ ся с сащите кликове и импресий по 5$ тва е така от 2 седмици някаде кво стана някой друг осетил ли е спад в гооглето
 
Ми рецесията си казва думата...

Четирима от всеки пет американци смятат, че нещата в САЩ вървят на зле, сочи публикувано днес съвместно проучване на вестник "Ню Йорк таймс" и "Си Би Ес Нюз"....

http://dnes.dir.bg/2008/04/04/news2851644.html

е как да кликат по рекламите :( Освен антидепресанти, не знам какво друго би ги заинтересувало...

Лоша работа, особенно като повечето посещения са ми от там...
 
Най-лошото е че не си признават че са в рецесия, но не се заблуждавайте че европа са много по добре, с това високо евро има много голямо забавяне в Е. икономика и скоро се надявам тренда да се обърне гайс. Иначе от няколко дена при нас трафика много скочи :), явно има пипаж по алгоритъма :)
 
бгто е отвратително от 2-3 седмици насам

Импресии на страница Кликвания: CTR на страница eCPM на страница Приходи AdSense за съдържание 264 3 1,14% 0,09 US$ 0,02 US$
 
и аз усещам стабилен спад. Увеличавам трафика постоянно а парите едвам мърдат и даже леко надолу.

мда, определено има голям спад. по-странното е, че идва летния сезон и рекламиращите доста се увеличиха, което трябва да покачи и цената на клик, а става точно обратното ...
 
Това масово ли е или само за началото на този месец? Не работя с рекламките на Гугъл, но знам че си има и периоди. Ако се задържи така, определено са згрибали.:)

Shmitkata, баце и такъв продук се намираше някъде из мрежата, и мисля че беше пак някаква хербалка.:) Абе Всеки май е на загуба от кофти икономиката им. И аз днес разбрах с какво съм се лишил заради това.:)
 
бгто е отвратително от 2-3 седмици насам

Импресии на страница Кликвания: CTR на страница eCPM на страница Приходи AdSense за съдържание 264 3 1,14% 0,09 US$ 0,02 US$

на един от сайтовете ми забелязах същата закономерност:
Приходи в цента = брой кликове - 1
 
по мои наблюдения от началото на Март тръгна надолу ...
съгласен съм
аз преди по 500$ на месец не мардах ся едвам 100$ стигам сас сащите г/д кликове и посещаемост...

AdSense за съдържание
Импресий 17 469
Кликове 46
Цена : 1.26$
ко е тфа НЕзнаМ
 

Горе