Господари на ефира се осраха тотално

От: Господари на ефира се осраха тотално

За пари говориш само ти. Аз просто твърдя, че си лъжец и представих доказателства.
 
От: От: Господари на ефира се осраха тотално

Аз не видях доказателства.
@bgtifo
Когато пишеш лъжи по адрес на други хора, това те прави чисто и просто лъжец. Едно е да предполагаш, че някой е еди какъв си, друго е да го твърдиш в прав текст, както направи ти. Цитирам те: "Ти разбира се ги нападаш, защото симпатизираш на БСП. " Ти си просто един лъжец. Това е думата и мога да го кажа като факт, а не като предположение. Една лъжа повторена 100 пъти не става истина.
На много места във форума съм писал коя партия подкрепям. Никъде не съм писал, че това е БСП. Освен това има публична анкета с въпрос за кого ще гласувате на изборите и там също съм отбелязал избора ми. Това означава, че ти преди малко си излъгал по мой адрес, тъй като не си съгласен с предишните ми мнения по темата и в безсилието си да измислиш някакви аргументи просто си решил да излъжеш. Защо си мислиш, че когато лъжеш по адрес на някого той ще седи отстрани и ще ти ръкопляска?
 
От: Господари на ефира се осраха тотално

Не очаквам и не искам да ми ръкопляскаш просто изказвам обосновано предположение, което ти можеше да обориш като кажеш аз съм за еди коя си партия. Караш ме сега да ровя по темите, за да видя къде си писал ама ми омръзна, пък и не съм длъжен да преравям целия форум за да разбера. Намерих ето това:

Цитирам: БСП имат най-ошлайфани кадри обаче над тая партия тежи такова тежко минало на ужасни провали, което не мисля, че някога може да им бъде простено.

Ошлайфани кадри, в какъв смисъл ошлайфани обаче?
 
От: Господари на ефира се осраха тотално

Няма никакъв проблем да се изказват предположения, но това е нещо различно: "Ти разбира се ги нападаш, защото симпатизираш на БСП."
БСП имат най-ошлайфани кадри обаче над тая партия тежи такова тежко минало на ужасни провали, което не мисля, че някога може да им бъде простено.
Този цитат според теб означава, че симпатизирам на БСП ли? Дори извън контекста няма как да се разбере такова нещо. И какво вадиш такива цитати след като съм писал в прав текст, че симпатизирам на друга партия.
 
От: Господари на ефира се осраха тотално

Ти можеш да си имаш всякакви мнения, но да представяш лъжливи твърдения за други хора като факти е много лошо. Аз не съм длъжен постоянно да пиша едно и също нещо, за да опровергавам лъжите на този или онзи. Темите където съм писал за политическите си предпочитания сега са потънали надолу и като дойдат нови хора и видят тази тема отгоре ще се информират от нея, че потребителят Test е симпатизант на БСП и утре, когато той опита да работи с тях някои от тях може да решат да го прецакат, защото мразят комунисти. Лъжите в такива теми ми бъркат директно в джоба и за да предотвратя това трябва дълго и подробно да обяснявам всеки път, че нямам сестра, само защото на някого са му свършили аргументите в даден спор и е решил да избере лесния път, включвайки лайномета.
 
От: Господари на ефира се осраха тотално

На тази логика аз мога да кажа, че новите потребители могат да видят как Remind пише в темата за "Окупацията на СУ", че съм педераст. Това значи ли, че новите потребители, ще кажат, че е така!

Всеки нов потребител, който влезе в раздел политика може да види как пишеш по повод студентите, протестите и прочие и ще си направи заключението. И десет пъти съм писал, че това е мое лично мнение!
 
От: Господари на ефира се осраха тотално

В темата пишем мнения. Мисля че е очевидно. Това не променя факта, че в едно от твоите мнения си написал лъжа по мой адрес. Когато пишеш лъжи по адрес на някого какво очакваш да стане?
 
От: Господари на ефира се осраха тотално

Хубаво ще го редактирам да видим дали така ще ти хареса повече.

Добре дай тогава да говорим за TV7?

Как може да ми говориш за политическа пропаганда и гледаеми телевизии при условие, че БСП в момента е на власт заради Бареков и TV7 и това го знае всяко хлапе.

Или ще отречеш, че в деня за размисъл Бареков излъчи репортажа с фалшивите бюлетини?

P.S.

Бързам да ти кажа, че не защитавам Боко, но пиша принципно, защото гледам, че нападаш Господари на ефира. Ти разбира се ги нападаш, защото аз мисля, че симпатизираш на БСП.

Всеки човек има право да избира партия, на която да симпатизира, аз нямам проблем с това.

Където има една приказка, с вашите камъни, по вашите глави!
 
От: Господари на ефира се осраха тотално

Сега вече е обикновено мнение.
 
От: Господари на ефира се осраха тотално

Сега ако някой изтрие цялата сюжетна линия ще е още по-добре. :)
 
От: Господари на ефира се осраха тотално

шест саааааааааааааааа....
Хванах те флъжа за първи път , каква е наградата :)

п.п. Дрискотрикса е прозТ и му миришат краката, щото го хапят гъбичките.
Малии, кой те пусна тебе в политическата секция с тез 'бели' чорапи :lol:
 
От: Господари на ефира се осраха тотално

Много се отплесваме от темата за пропагандата, тоя тифо много безполезен е във този форум, винаги отклонява темите, борец срещу комунизма :lol: Бори социализма и Бай Тошо с форумни аватари, евала.
 
От: Господари на ефира се осраха тотално

http://gospodari.com/?go=video&p=detail&videoId=8927


ВИжте как се прави Гербаджийска пропаганда. Хич не ги споменават дори, а споменават всички правителства. Според господари на ефира май ГЕРБ не са управлявали? Май така излиза :lol:
 
От: Господари на ефира се осраха тотално

То цялото предаване беше само положителен PR на Бойко Борисов и плюене по Орешарски. Друго нямаше. 100% политическа пропаганда.
 
Re: От: Господари на ефира се осраха тотално

То цялото предаване беше само положителен PR на Бойко Борисов и плюене по Орешарски. Друго нямаше. 100% политическа пропаганда.

Даже се чудя защо го гледат хората, не им ли стигат новините и другите политически глупости в различноте формати предавания. ;)
 
От: Господари на ефира се осраха тотално

Еми това не е ли нормално за частна медия? Къде е проблема. Я да беше по БНТ това предаване разбирам, ама..
 

Горе