Готови ли сте за ново СЕО състезание?

bgkulinar

Well-Known Member
И да не сте готови, ще дадем началото от 1 октомври. Наградният фонд ще е над 5 бамбини/хилки/хилядарки. Всеки, който прецени, че няма възможност да участва със собствен домейн и хосинтг, ще бъде подпомогнат от дирекция Социално подпомагане към фирмата на организаторите.

Приемаме всякакви съвети, но вероятно няма да им обърнем внимание, защото почти всичко вече е почти готово.

Срещу солидна сума в евро давам и ключовата дума предварително.
 
От: Готови ли сте за ново СЕО състезание?

bgkulinar, приемате ли плащане за ключовата дума не в евра, а в бамбини ?
/ Ест. шегичка /
Кога ще я обявите по принцип думата ?
 
От: Готови ли сте за ново СЕО състезание?

А от 1-ви октомври в 12 часа до кога ще е записването, или изобщо кога ще е записването ?
 
От: Готови ли сте за ново СЕО състезание?

А от 1-ви октомври в 12 часа до кога ще е записването, или изобщо кога ще е записването ?
Вероятно до третия месец от началото ще е записването, но не сме решили окончателно.
 
От: Готови ли сте за ново СЕО състезание?

Браво за състезанието! Дано този път думата наистина бъде интересна :)
 
От: Готови ли сте за ново СЕО състезание?

Крайната оценка се дава за класиране в Гугъл или и в другите търсачки? Иначе проявявам интерес и ми е любопитно да се запозная по-подробно с условията (някаква начална такса, ако има такава, линкове до спонсорите и там каквото трябва).
 
От: От: Готови ли сте за ново СЕО състезание?

Крайната оценка се дава за класиране в Гугъл или и в другите търсачки? Иначе проявявам интерес и ми е любопитно да се запозная по-подробно с условията (някаква начална такса, ако има такава, линкове до спонсорите и там каквото трябва).
рано е още спи спокойно ще 9 дни :)
 
От: От: Готови ли сте за ново СЕО състезание?

чети БЕ.............

А ти четеш ли какво питам?!

Къде ще бъде обявена думата? Не кога ще бъде! Не да я обявят в webmaster форума и след 1 час тука ...
 
От: От: От: Готови ли сте за ново СЕО състезание?

А ти четеш ли какво питам?!

Къде ще бъде обявена думата? Не кога ще бъде! Не да я обявят в webmaster форума и след 1 час тука ...
правилно :)
 
От: Готови ли сте за ново СЕО състезание?

Много е важно думата да се научи едновремено от всички участници, защото поне до колкото ми е известно (такива наблюдения имам) първата поява на дадена дума в даден сайт за дълго го държи високо в SERP-а за нея.
 
От: От: Готови ли сте за ново СЕО състезание?

Къде ще бъде обявена думата? Не кога ще бъде! Не да я обявят в webmaster форума и след 1 час тука ...
Първо ще бъде обявена на нашия сайт, след което ще бъде пусната тук и в webmasterbg, може и други форуми да оспамим :).

Много е важно думата да се научи едновремено от всички участници, защото поне до колкото ми е известно (такива наблюдения имам) първата поява на дадена дума в даден сайт за дълго го държи високо в SERP-а за нея.
Нямам такива наблюдения. Най-дълго се задържат сайтовете с много и качествени линкове.
 
От: Готови ли сте за ново СЕО състезание?

Хайде и тук да пусна и тук за да не забравите за началото на състезанието може да
прочетете тук http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=11638
Ще информираме всички добавили ни в този скайп за състезанието и за ключовата дума. Думата ще бъде обявена първо в скайпа и нашият сайт и след това в двата форума.
 
От: Готови ли сте за ново СЕО състезание?

Ако може съвет към организаторите: като определите думата преди да я обявите най-добре регистрирайте някои домейни с нея (поне тези с по популярните тлд-та). Тоест да останат неизползвани по време на състезанието. Така според мен началото поне ще бъде доста по-равностойно за всички ;)

п.с. очаквам предложения за "партньорство" преди или след старта, бих помогнал с няколко стотин линкчета :mrgreen:
 
От: От: Готови ли сте за ново СЕО състезание?

Ако може съвет към организаторите: като определите думата преди да я обявите най-добре регистрирайте някои домейни с нея (поне тези с по популярните тлд-та). Тоест да останат неизползвани по време на състезанието. Така според мен началото поне ще бъде доста по-равностойно за всички ;)
Ъфкорс, че така ша направим, ама после ще завъртим търговия с тях:p
 

Горе