Готови ли сте за BLACK FRIDAY / Черният Петък 28.11.2014

Ако бяха валидни офертите от миналите черни петъци - ОК, но в случай, че не са - не виждам проблем да се направи нещо ново, както и автора на темата не е влизал от 10+ дни, за да промени заглавието.
То и модераторите могат де. Да има някъде да се пише/чете просто, без значение къде. :)
 
@¦•••SHERIFA•••¦ остай го тия черния петък. Я кажи какво правим със стеам акаунт който сме заключили с тъпия им мобилен апп и нямаме вече достъп до тоя телефон?
 
Нова SIM карта със същия номер от мобил. оператор по възможност (или като единствена възможност). И никога добавяне на Phone Number в Steam (освен, ако няма да се Trade-ва, тогава е задължителен / справка). Упътване.

Ако нищо не помага, трябва Ticket с Proof of Purchase/Ownership (още в първия отговор, а не да чакаш reply от тях след 3 седмици да ти напишат „Дайте ни PoPs, че тогава да видим…“) с вписване, че си загубил SIM картата, не можеш да я възстановиш, нито извадиш нова със същия номер, и да ти го премахнат phone number-а ръчно от акаунта + да деактивират Steam Guard (с предварително предоставени PoPs в първия твой отговор, покупки от стари игри, дето си имал, съгласно инструкциите обаче от PoP/Ownership page). До 2-4 седмици някъде ще си готов. Гледай да е преди BF (да не се бърка с „Battlefield“, а „Шаран Friday“) Sales, че по това време с десетки хиляди им стават tickets и чакането се удължава с още дни.

Отговарянето им е сравнително ултра бавно между 1 до 4 седмици per answer (без да добавяш нови и нови отговори към същият билет, иначе отиваш най-отзад в queue списъкът с tickets за отговаряне от тяхна страна.

Chaotic Black Five-day store experience driving consumers online, says US/UK research…
 
Последно редактирано:
  • Like
Реакции: Sky
Утре ли е черният петък? Явно всеки петък е черен във вашия сайт. :D

2 от 2 поста за този сайт. Няма смисъл да говориш от трето лице. ;)
 
В такива моменти съжалявам, че няма репутация.
 
В такива моменти съжалявам, че няма репутация.
Много хора съжаляваме. Камъчета в градината на @Blinky
 
Викаш – всяка година се ловиш на въдицата за шараните. Добре (т.е. не е добре). Сега нали знаеш, че ПОНЕ 30 дни преди 24.11.2017 трябва цените да НЕ са били на промоция, а на редовна цена. Т.е. ДО 24-25.10.2017 ЗАДЪЛЖИТЕЛНО трябва да са вдигнали цените 20-40-100%, за да има „келепир“ за шаранчетата като теб и доста други. Дори може още след 10.10 плавно да вдигат цените. Така, че ПРАВЕТЕ СИ Screenshots на набелязаните продукти, че и G. Cache няма да е годен за проверка навярно дори. Стават все по-изобретателни (въдичарите).


Edit: Fixed няколко думи в края.
 
Последно редактирано:
@¦•••SHERIFA•••¦ всички, които пазаруват от Черни петъци са шарани за теб, така ли? Ебахти якото е да слагаш общи знаменатели на всички! Само ти ли се мислиш за пъстърва аз не мога да разбера?! Преди 3 години от Black Friday в Техномаркет в гр. Варна си купих 40 инча FULL HD телевизор Toshiba за 539 лв, който ми служи безпроблемно и до днес. Така, че вместо да се правиш на най-умния тук, вземи слез на Земята,. Нито си най-умния, нито си най-красивия, нито най-хитрия. Това, че дадено нещо на теб не ти харесва и го заклеймяваш, не означава, че на другите не им харесва. Далеч не си единствения, който сравнява офертите, преди да се гмурне, повярвай ми! Цената е нищо. Съотношението цена-качество-отношение е всичко в търговията. Така, че няма да е лошо да спреш да ни "отваряш очите", защото на много от нас очите ни са далеч по-отворени от твоите!
 
Викаш – всяка година се ловиш на въдицата за шараните. Добре (т.е. не е добре). Сега нали знаеш, че ПОНЕ 30 дни преди 24.11.2017 трябва цените да НЕ са били на промоция, а на редовна цена. Т.е. ДО 24-25.10.2017 ЗАДЪЛЖИТЕЛНО трябва да са вдигнали цените 20-40-100%, за да има „келепир“ за шаранчетата като теб и доста други. Дори може още след 10.10 плавно да вдигат цените. Така, че ПРАВЕТЕ СИ Screenshots на набелязаните продукти, че и G. Cache няма да е годен за проверка навярно дори. Стават все по-изобретателни (въдичарите).


Edit: Fixed няколко думи в края.
Умно момче си, но много яко във филма :/
 
Умно момче си, но много яко във филма :/
Бате, няколко мои приятели във фейса са ги хващали с доста "промо" цена, гледайки успоредно 2-3 сайта. Така, че и е така и не е така. Ето какво мисля - ако следиш даден продукт в няколко сайта и цената ти идва малко извън границата на комфорта, на Черния петък ако го видиш на намаление и все още е това намаление е реално спрямо другите сайтове и самия (стара цена), от който гледаш, то реално си ти и наистина имаш далавера. Но представи си, че някой влиза гледа промо цена, вика си супер, такова ми трябваше така или иначе, а в същото време не си е направил труда да провери на други места, където винаги е държало по-ниска цена или и там са го намалили....то не ти е много промо в крайна сметка. Така, че има ситуация и ситуация. Ето, в случая на @xainov - човекът си е дебнал този телевизор, знае му реалната пазарна цена на повечето места и бум, идва му с някакъв не малък % намален в дадения сайт. Прави си една проверка и става ясно, че наистина специално за този продукт има промо. Не си спомням конкретно за кои магазини ставаше дума, но мои познати бяха изловили едни, които не им бяха много промо цените на професионални фотоапарати (любители фотографи са), а гледаха два сайта успоредно - единият в кампанията, другия с регулярните си цени. Така че и така и така....а и нали глобиха някои от миналите години един за подвеждащата кампания Черен петък. :)
 
@¦•••SHERIFA•••¦ всички, които пазаруват от Черни петъци са шарани за теб, така ли? Ебахти якото е да слагаш общи знаменатели на всички! Само ти ли се мислиш за пъстърва аз не мога да разбера?! Преди 3 години от Black Friday в Техномаркет в гр. Варна си купих 40 инча FULL HD телевизор Toshiba за 539 лв, който ми служи безпроблемно и до днес. Така, че вместо да се правиш на най-умния тук, вземи слез на Земята,. Нито си най-умния, нито си най-красивия, нито най-хитрия. Това, че дадено нещо на теб не ти харесва и го заклеймяваш, не означава, че на другите не им харесва. Далеч не си единствения, който сравнява офертите, преди да се гмурне, повярвай ми! Цената е нищо. Съотношението цена-качество-отношение е всичко в търговията. Така, че няма да е лошо да спреш да ни "отваряш очите", защото на много от нас очите ни са далеч по-отворени от твоите!

Стотинкаджията какво си тръгнал да нападаш SHERIFA? С "отворените" ти очи ходи си гледай HD телевизора и дори не си мисли да коментираш във форума, след като за пореден път се видя какъв си мишкар с онази тема за логото.
 
  • Like
Реакции: Sky
Стотинкаджията какво си тръгнал да нападаш SHERIFA? С "отворените" ти очи ходи си гледай HD телевизора и дори не си мисли да коментираш във форума, след като за пореден път се видя какъв си мишкар с онази тема за логото.
Моля, без лични нападки. Друга е темата тук.... ;)
 
Бате, няколко мои приятели във фейса са ги хващали с доста "промо" цена, гледайки успоредно 2-3 сайта. Така, че и е така и не е така. Ето какво мисля - ако следиш даден продукт в няколко сайта и цената ти идва малко извън границата на комфорта, на Черния петък ако го видиш на намаление и все още е това намаление е реално спрямо другите сайтове и самия (стара цена), от който гледаш, то реално си ти и наистина имаш далавера. Но представи си, че някой влиза гледа промо цена, вика си супер, такова ми трябваше така или иначе, а в същото време не си е направил труда да провери на други места, където винаги е държало по-ниска цена или и там са го намалили....то не ти е много промо в крайна сметка. Така, че има ситуация и ситуация. Ето, в случая на @xainov - човекът си е дебнал този телевизор, знае му реалната пазарна цена на повечето места и бум, идва му с някакъв не малък % намален в дадения сайт. Прави си една проверка и става ясно, че наистина специално за този продукт има промо. Не си спомням конкретно за кои магазини ставаше дума, но мои познати бяха изловили едни, които не им бяха много промо цените на професионални фотоапарати (любители фотографи са), а гледаха два сайта успоредно - единият в кампанията, другия с регулярните си цени. Така че и така и така....а и нали глобиха някои от миналите години един за подвеждащата кампания Черен петък. :)
Говоря по принцип.
 
И аз много обичам "черните петъци". За тази година съм се наточил на няколко неща - преносим хард 5Tb, кабели mmcx за слушалки тапи (единият кабел трябва да е жълт!!!), един буукрийдър от Amazon, електрическа отверка Bosch с няколко адаптера (+ отварачка за вино), електрожен, дремел... Имам и още маркирани стоки, които дебна, но зависи какви промоции ще хвана. Имам трактор на цените за една година назад, така че няма как да ме подлъжат с намаленията. Амазоните последните 2 години избиха рибата, въпреки че изкараха още по-добри промоции непосредствено след Коледа - към 26 декември. Да видим тая година как ще се представят.
 
Да не забравяме, че сме от един отбор:)
 
Един ком купих от неймчипа преди няколко години, май това беше като се замисля
 

Горе