Продава се: Готов конфигуриран интернет магазин подходящ за детски стоки

nikolov42

Active Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Колеги,

Спретнах този лицеприятен интернет магазин с ясната идея да демонстрирам, какво мога да създам в тази насока.
Магазина е демонстративен, зареден с демо продукти, колкото да се тества и проследи работния процес на системата и стъпките на завършване на самата поръчка.
В много кратък срок, може да бъде мигриран-преместен на желан хостинг с желан домейн.
Продуктовата насоченост може да бъде подменена при желание.
Магазина е изграден на базата на една от водещите системи в бранша – PrestaShop
Чисто нов е, буквално на няколко дни. Не е разработван.
Инсталиран, конфигуриран, настроен и извършва коректна поръчка.
С приятна визия и достатъчна функционалност.
Системата е богата на функционалности и търпи надграждане и доконфигуриране.

Почти съм убеден, че някой някъде има нужда от подобен на този магазин, за да развие или обогати своя бизнес.
Помествам тази тема точно в „предприемач“, предвид това, че форума е посещаем и от лица, които нямат нужните умения и немогат да си изработят сами подобна система за интернет търговия.
С удоволствие бих обсъдил варианти за придобиване и ценови предложения на всеки желаещ да притежава този или подобен магазин.
Разбран човек съм и смятам, че при явно изразено желание бихме постигнали консенсус.
Оставам на разположение, ако има въпроси.
Поздрави и успешен бизнес.
Н.Николов
 
Ти остави това. Тагнах те днес по въпрос за Престата. Действай, ако те устройва и можеш да се справиш.

Такива "готови" сайтове се продават трудно. Не го ли разбра вече? Или сабя на кръст или...

Поздрави!
 
Ти остави това. Тагнах те днес по въпрос за Престата. Действай, ако те устройва и можеш да се справиш.

Такива "готови" сайтове се продават трудно. Не го ли разбра вече? Или сабя на кръст или...

Поздрави!
Благодаря колега, опитах да помогна на колегата.
Дали ще е от полза, сам ще си реши. Темата
Що се отнася до констатацията ти: "Такива "готови" сайтове се продават трудно", нека сам да си реша, какво и как да правя. Ако няма да преча на някой де. На мен не ми тежи да се упражнявам. С всеки новосъздаден проект експериментирам и научавам нови неща, усъвършенствам знанията си и се обогатявам. Дали ще го купи някой и ще го ползва ми е все тая.
Аз си го правя защото мога. Демонстрирам какво мога да създам, настроя, конфигурирам, визуалзирам и предлагам. Разбирасе. това което правя не е за всеки и не на всяка цена държа и се надявам, някой да го придобие.
Всеки има право сам да преценява.
Поздрави и хубава вечер.
 
Благодаря колега, опитах да помогна на колегата.
Дали ще е от полза, сам ще си реши. Темата
Що се отнася до констатацията ти: "Такива "готови" сайтове се продават трудно", нека сам да си реша, какво и как да правя. Ако няма да преча на някой де. На мен не ми тежи да се упражнявам. С всеки новосъздаден проект експериментирам и научавам нови неща, усъвършенствам знанията си и се обогатявам. Дали ще го купи някой и ще го ползва ми е все тая.
Аз си го правя защото мога. Демонстрирам какво мога да създам, настроя, конфигурирам, визуалзирам и предлагам. Разбирасе. това което правя не е за всеки и не на всяка цена държа и се надявам, някой да го придобие.
Всеки има право сам да преценява.
Поздрави и хубава вечер.
Далеч не ти се бъркам колега, просто се пошегувах леко, No offens ;).
 
Далеч не ти се бъркам колега, просто се пошегувах леко, No offens ;).
Няма проблем, форум е и всеки има право да пише каквото си иска, но ми е странно, като за шега.
Бъди здрав и успех!
Поздрави
 
Няма проблем, форум е и всеки има право да пише каквото си иска, но ми е странно, като за шега.
Бъди здрав и успех!
Поздрави
Шегата беше да те "побутна" малко и да прецениш дали да нагласиш магазина или да дадеш наставления как да го направи. Иначе за продажбата на сайтове бях сериозен. Предполагам сам си се уверил колко трудно се продава нов сайт, тъй като всеки си има специфични нужди, виждания и изисквания.

Както сам каза - форум е и всеки изказва мнение. Иначе сайтовете ти изглеждат много добре направени. Responsive и интуитивни откъм UX/UI. Успехи и хубава вечер :)
 

Горе