Продава се: Готов онлайн магазин за хранителни добавки

izarkov

Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
RELEF.bg - oнлайн магазин за хранителни добавки

Здравейте,

Продавам онлайн магазин за хранителни добавки - www.relef.bg . Домейн името е идеално за такъв тип сайт и бизнес. Сайта е стартирант през м. януари 2012г. Изработен е на платформата opencart, изцяло е с уникален дизайн и функционалност. Google PR 1, направена е оптимизация на сайта. В сайта има качени около 500 продукта на водещите марки на хранителни добавки. Към сайта има направени: facebook страница, скайп и регистрации в каталожни сайтове. Със сайта ще предоставя всички банери и рекламни материали които са правени. За продължаването на работата по сайта е необходимо само да обновите цените и продкутите в сайта. Сайта не генерира в момента приходи, тъй като е спрян от известно време за продажда. Когато работеше имаше средно по 2 поръчки на ден. Стара Цена: 2500лв. НОВА ЦЕНА: 1100лв.

Можете да изпращате вашите коментари, въпроси и предложения на [email protected]

Снимки към сайта:
Screen Shot 2013-12-20 at 1.00.41 PM.jpgScreen Shot 2013-12-20 at 1.00.24 PM.jpgScreen Shot 2013-12-20 at 1.06.10 PM.jpgScreen Shot 2013-12-20 at 1.01.16 PM.jpgScreen Shot 2013-12-20 at 1.00.06 PM.jpg
 
Последно редактирано:
От: Готов онлайн магазин за хранителни добавки

Хора какво толкова се срамувате да слагате линк към сайта...
 
От: Готов онлайн магазин за хранителни добавки

Срамуваме? Как пък го измисли това, който се интересува сериозно от такъв тип сайт, ще получи всичката информация. Другото което е че аз не продавам домейна, а сайта, така че не искам да се вижда тука домейна...
 
От: Готов онлайн магазин за хранителни добавки

Здравей колега,
Имам един съвет към теб, но първо успех с продажбата!
както и отлична оптимизация. Пускам го в продажба Сайта се продава без домейна на който е в момента.
.
Защо не го продадеш с домейна? Така оптимизацията отива на кино.. и който го купи трябва да почне от НУЛА.. помислих върху това! Хората купуват работещ сайт, а не сайт, който те първя трябва да се оптимизира.
Текстовете са лесни да се напишат.. плащаш и получаваш, но ако твърдиш, че има отлична оптимизация помисли за продажба с домейна иначе според мен няма смисъл.

Успех :)
 
От: Готов онлайн магазин за хранителни добавки

Благодаря много за съвета, но желанието ми е да си запазя домейна. По самия сайт е хврълен труд и пари, сайта може да се използва не само за хранителни добавки, може и за друг тип стоки.
 
От: Готов онлайн магазин за хранителни добавки

Ами да ама ти като махнеш сегашното съдържание тия линкове не сочат само към главният домейн ами към подстраници и какво ще стане с тях - redirect?
 
От: Готов онлайн магазин за хранителни добавки

Стига сте го дъвкали, според мен човека говори за on page оптимизация, не за линкове. Щом не продава домейна, едва ли говори за off page seo.

A иначе можеше скрийн да сложиш от магазина да се види homepage/ sliders / catalog view, etc
 
От: Готов онлайн магазин за хранителни добавки

Без домейна според мен, сделката няма тази сила.
Имам интерес, но в комплект с домейна, прати ми цена на ЛС за сайта и домейна. Ако ме устройва цената може да си стиснем ръцете.
 
От: Готов онлайн магазин за хранителни добавки

Сайта все още се продава, щом имате интерес в комплект с домейна, може да се договорим. Ще получите банери, реклами, всичко каквото е правено с това име + още един домейн.
 
RELEF.bg - oнлайн магазин за хранителни добавки

Добавени са снимки към сайта и допълнителна информация.
 
От: Готов онлайн магазин за хранителни добавки

Здравейте, имам интерес. Моля свържете се с мен на ЛС.
 
От: Готов онлайн магазин за хранителни добавки

Здравей колега,
Имам един съвет към теб, но първо успех с продажбата!

Защо не го продадеш с домейна? Така оптимизацията отива на кино.. и който го купи трябва да почне от НУЛА.. помислих върху това! Хората купуват работещ сайт, а не сайт, който те първя трябва да се оптимизира.
Текстовете са лесни да се напишат.. плащаш и получаваш, но ако твърдиш, че има отлична оптимизация помисли за продажба с домейна иначе според мен няма смисъл.

Успех :)

Домейна в началото може да бъде насочен към новият домейн с неговите подстраници и така Гуугъл ще индексира и новите страници
 
RELEF.bg - oнлайн магазин за хранителни добавки

Здравейте,

Тъй като получавам много запитвания от хора, които се интересуват само и единствено от цената на сайта, ще напиша цена: 2500лв. , която включва: двата домейна + сайта с всички материали правени за реклама към него + фейсбук страница. В първия пост съм описал подробно.

Нека да ми пишат хора, които сериозно се интересуват, да си купят сайт и да работят, не такива които само питат и искат да си купят сайт без пари за 300лв. и без нищо да правят да им изкарва по 2000лв. на месец.
 
Последно редактирано:
От: Готов онлайн магазин за хранителни добавки

Аз имам няколко въпроса, ако желаеш може да отговориш на ЛС:
1. Регистрацията на домейна със защитен статус ли е и ако не дали са проверени потенциални заплахи?
2. Какви са отношенията с доставчиците на стоката (договори, устни, приятели...) и дали се работи на същите (подобни) условия, като останалите (иначе е трудно конкурирането)?
3. Все пак някакви продажби има ли и колко или просто е готов за рекламиране и управление?

Интересувам се за мой близък, който се занимава с тази сфера от доста години, при интерес от негова страна ще ви свържа.
Поздрави!
 
RELEF.bg - oнлайн магазин за хранителни добавки

Изпратен е отговори на въпросите на лично съобщение.
 
От: Готов онлайн магазин за хранителни добавки

Интересуват ме същите въпроси, ако може и на мен ЛС. А и законни ли са тези сайтове или се ползва някаква "дупка" в закона?
 

Горе