Готов писан сайт за фирма за климатици

От: Готов писан сайт за фирма за климатици

не искам някой малоумник да продава за 100 лв. това, което съм направил само защото си го е взел "хитро" под наем.

Спокойно, няма такава вероятност
кой ще купи това? :D
 
От: Готов писан сайт за фирма за климатици

Ще си напиша и аз мнението:

Всички ти казаха, че цената е крайно висока и неприемвлива. За тези пари може да се намери сайт с приходи, готов и разбратен. Можеш да не харесваш open-source приложенията, но за ниско бюджетни решения ( и не само), са добри. За да получа едно портфолио от фирмата която e свързана със предлаганият сайт се изисква сума от порядъка на 115 лв. Има решения от 5-30$ с psd файл.

Кода на предлагата страница не е валидиран - 78 Errors, 51 warning(s) , нещо което става все по-важно.
Не си показал снимки и от панела за администрация.

Сега има и няколко и някой добри неща:
- страницата е семпла но за представяне, на някоя малка фирма,според мен изглежда добре.
- зарежда се бързо, не е претрупана с излишна информация.

Просто цената на която е предлагаш е нереална.
 
От: Готов писан сайт за фирма за климатици

Ще си напиша и аз мнението:

Всички ти казаха, че цената е крайно висока и неприемвлива. За тези пари може да се намери сайт с приходи, готов и разбратен. Можеш да не харесваш open-source приложенията, но за ниско бюджетни решения ( и не само), са добри. За да получа едно портфолио от фирмата която e свързана със предлаганият сайт се изисква сума от порядъка на 115 лв. Има решения от 5-30$ с psd файл.

Кода на предлагата страница не е валидиран - 78 Errors, 51 warning(s) , нещо което става все по-важно.
Не си показал снимки и от панела за администрация.

Сега има и няколко и някой добри неща:
- страницата е семпла но за представяне, на някоя малка фирма,според мен изглежда добре.
- зарежда се бързо, не е претрупана с излишна информация.

Просто цената на която е предлагаш е нереална.

Блaгодаря за градивната критика! Особено след всичко до тук!

За мен лично и за клиентите, които съм имал до сега основна пречка с опенсорс системите винаги е била сложността на администрацията. Те всички искат да си го правят сами, но и в сложна администрация.
Знам за безбройните им възможности, страхотните теми и плъгини - и аз ползвам на много места такива системи, но понякога просто НЕ СТАВА с опенсорс.

Административната част може да се види тук:
http://www.vaiabg.com/admin/
demo/demo

Цената може да се обсъжда, нали за това е цена.
За валидацията и грешките знам - могат да се оправят.
 
От: Готов писан сайт за фирма за климатици

Трябва доста "комари" да са те ухапали, че да пуснеш в началото на 2013г. такъв сайт за 1800 лв?!!? И то във форум с уебмастери, дизайнери и кодери. Не виждам с какво твоя писан сайт е по-добър от някой направен с Джумла. Нали се сещаш, че ако трябва нещо да се добави като функционалност, че пак тебе трябва да търсят или да се плати доста сериозна сума на някой друг. Докато CMS имат хиляди приложения и доста по-богата функционалност.

Ако продължаваш да се инатиш и да си мислиш, че като си "написал" сайта сам от нулата и това веднагически го прави по-ценен - то просто се сещам накъде ще се развие темата.

P.S. Разваляте ми удоволствието от форума, като избързвате с веселите петъчни теми. Не в четвъртък бе хора :D
 
От: Готов писан сайт за фирма за климатици

Блaгодаря за градивната критика! Особено след всичко до тук!

За мен лично и за клиентите, които съм имал до сега основна пречка с опенсорс системите винаги е била сложността на администрацията. Те всички искат да си го правят сами, но и в сложна администрация.
Знам за безбройните им възможности, страхотните теми и плъгини - и аз ползвам на много места такива системи, но понякога просто НЕ СТАВА с опенсорс.

Административната част може да се види тук:
http://www.vaiabg.com/admin/
demo/demo

Цената може да се обсъжда, нали за това е цена.
За валидацията и грешките знам - могат да се оправят.

Искаш ли да ти кажа, каква е причината, цената която търсиш да е абсурдна:

1во - Дизайна и Администрацията съвсем отговорно заявявам, че са за началото на 21 век, работил съм с доста кодери и дизайнери и мога да ти покажа за какъв дизайн и администрация говорим в проектите, които са правени за мен.
2ро - Продаваш къстъм сорс и дизайн, по проект за друг човек, не го изграждаш конкретно за мен, за да ми искаш 1800 лева, ако аз ти дам задание и ти искам конкретни неща, да кажем че тогава може да ми искаш 1800 лева, но не за това, което предлагаш!
3то - Joomla-та е до такава степен универсален продукт, че ще свърши работа както за сайт за публичен дом, така и за сайт за климатици.
4то - Прегледах всички изработени от вас проекти в сайта ви и смело мога да заявя, че са от началото на 21 век - http://www.pacombg.com/home/index.php?page=sait-za-hotel&mcat=3 - това е икономичен план за 850 лева ли???

П.П

Стана ми малко гузно, но неискам да прозвучи като хранилка към автора на темата, просто ми е ясно, че с добро няма да ме разбере, затова като нестава с добро, трябва с поне малко лошо...
 

Горе