Предлагам: Графичен дизайн и обработка на изображения от WEBSOLUT

От: Графичен дизайн и обработка на изображения от WEBSOLUT

Още няколко, векторизирани, коригирани, редизайн, дизайн в процес на разработка:

9da354fe022a4aef23e243d916b46af1.jpeg
 
От: Графичен дизайн и обработка на изображения от WEBSOLUT

Петък е, сезона на дините в разгара на отпускарските месеци реших да пусна малко прИмоция, ако някой желае може да се възползва само и единствено днес от банери всички размери само за 5 евро на банер, изработка като примера по-долу.
Какво се изисква от вас:
Да посочите размера, предпочитани цветове, да пратите изображения на вашите продукти, какви надписи да има и начин на разположение.
Пускам за сега само 3 Статични банера, ако има интерес и ми остане време ще пусна и още, който желае да пише в темата.

a7ff2b201604765c06890e8fdc4e84e5.jpeg
 
От: Графичен дизайн и обработка на изображения от WEBSOLUT

Ок първия е за теб, когато решиш какъв точно банер ще ти трябва пиши, остават още два.
 
От: Графичен дизайн и обработка на изображения от WEBSOLUT

Ок първия е за теб, когато решиш какъв точно банер ще ти трябва пиши, остават още два.

Един и за мен тогава. Малко по-късно ще ти пиша.
 
От: Графичен дизайн и обработка на изображения от WEBSOLUT

За мен?????
 
От: Графичен дизайн и обработка на изображения от WEBSOLUT

И за теб последния, пратете инфо за банерите на лични, размер, текст, изображения....
 
От: Графичен дизайн и обработка на изображения от WEBSOLUT

Да видим кой е най-сериозен, единия колега не може да измисли какво точно иска и от другите нямам уточнение, хайде колеги, че приготвям багажа за морето:)
 
От: Графичен дизайн и обработка на изображения от WEBSOLUT

Да видим кой е най-сериозен, единия колега не може да измисли какво точно иска и от другите нямам уточнение, хайде колеги, че приготвям багажа за морето:)

Еми видяхме примоция, хвана ни неподготвени :D
 
От: Графичен дизайн и обработка на изображения от WEBSOLUT

Да видим кой е най-сериозен, единия колега не може да измисли какво точно иска и от другите нямам уточнение, хайде колеги, че приготвям багажа за морето:)

Tоку-що ти пуснах съобщение :) Сори не бях на компа за известно време.
 
От: Графичен дизайн и обработка на изображения от WEBSOLUT

@RealMoney банера ти е готов пратил съм ти го на лични, остават двама.

Пито, платено. Харесва ми банера! :)
 

Горе