Графични творби

От: Графични творби

Ето и Пежото. :)

CECoLH6WoAAM4pD.jpg:large


Next > BMW ///M6 E63 G-Power / 2010
 
От: Графични творби

Тук има някои новости, които реших да пооправя в публикуването на колите ще са вече на нов подиум :)

CE7AZAoWAAEqXZP.jpg:large
 
От: Графични творби

Последното от мен
CHRDslXUMAAlXKp.jpg:large
 
Последно редактирано:
От: Графични творби

Което съм обещал него правя :) Скоро ще има и за двата ми фена, които си дадоха заявката. :) Само малко търпение :)
 
От: Графични творби

Здравейте, скоро не съм пускал нищо, защото бях много зает и не ми оставяше много време. Пускам две графики сега :)

Това е един от автомобилите на Тодор Славов, който загина при катастрофа. Направих графиката в негова чест. Ще пусна по-нататък и другите му автомобили,
COoTWYpWcAACozP.jpg:large
 
От: Графични творби

Още една подобрена графика:


Toyota - Tundra / 2012

Стар вид:
attachment.php


Нов вид:

COoW4z1VEAEt3jt.jpg:large
 
От: Графични творби

Проекта го създадох пожелание на един от моите фенове :)

sapa84 - дано да ти харесва :)


CQmDECCUYAEOc2a.jpg:large
 
От: Графични творби

По - желание на: 2fast4you :)

CSF9pitUAAEtBj-.jpg:large
 
Последно редактирано:
От: От: Графични творби

Ставаш все по-добър, браво!

Браво и от мен. Продължавай да си пълниш темата с нови и нови неща. :)


Благодаря Ви, че ме подкрепяте :) Ще пълня :)

Ето едно видео, което правих на скоро :)
[video=youtube_share;DS9SVY0wNGw]https://youtu.be/DS9SVY0wNGw[/video]
 
От: Графични творби

Готини са нещата :) Ако ти дам реферална снимка, можеш ли да нарисуваш едно нещо ? :)
Имам въпрос - на колко си? Ако си пълнолетен, защо не се пробиеш във гейм индустрия като ще измисляш свой модели на автомобили, футуристични подобни на Блейдрънер и петия елемент.
Мисля че арт художник на Халф лайф 2 беше Българин.
 
От: От: Графични творби

Готини са нещата :) Ако ти дам реферална снимка, можеш ли да нарисуваш едно нещо ? :)
Имам въпрос - на колко си? Ако си пълнолетен, защо не се пробиеш във гейм индустрия като ще измисляш свой модели на автомобили, футуристични подобни на Блейдрънер и петия елемент.
Мисля че арт художник на Халф лайф 2 беше Българин.

Не си крия годините :) 87 набор съм, догодина на 27 март правя 29 години. :) Имам планове за нещо подобно,но ми се иска да навляза в 3Д сферата, защото там нещата ще са още по-добри и качествени. :) Работя по този въпрос :) Ако имам късмет може да се пробвам за SINCars, която е проектирана от България. Познавам неговия основател, но искам да науча първо 3Д Макс или Солид, а те не са много лесни програми. :) Аз съм голям фен на NFS :) Когато пробвах новото Hot Pursuit ми се взе акъла... супер реално е :) Да не говоря за новия Most Wanted .... не че съм фен на игрите, но ми прави кеф да виждам как е създадено всичко :) За снимката - може, но само да не е човешки образ, че там ми е още трудно... дай да видя за какво става дума :)
 
Последно редактирано:

Горе