Грешка при wordpress

stan4o12

Member
Здравейте, имам следният проблем.
При включването на някой плъгини, които преди това съм инсталирал ми се появява следната грешка -

Fatal error
: Allowed memory size of 33554432 bytes exhausted (tried to allocate 491520 bytes) in /home/novabge/public_html/wp-admin/menu.php on line 224

или

Fatal error: Allowed memory size of 33554432 bytes exhausted (tried to allocate 608384 bytes) in /home/novabge/public_html/wp-admin/includes/admin.php on line 40

Същите съм ги включвал на други инсталации, без проблемии не мога да си обясня къде е проблема ?Дайте някакъв съвет.
 
създваш си го от празен файл може да пробваш първо това от втората посочена като линк тема

В wp-config.php добави следния ред:
Код:
define(’WP_MEMORY_LIMIT’, ’64M’);
 
създваш си го от празен файл може да пробваш първо това от втората посочена като линк тема
В онова ми мнение имаше грешка в кавичките (забравих за клавиатурната подредба като го писах. Трябва да е така:
define('WP_MEMORY_LIMIT', '64M');
 
От: Re: Грешка при wordpress

В онова ми мнение имаше грешка в кавичките (забравих за клавиатурната подредба като го писах. Трябва да е така:
define('WP_MEMORY_LIMIT', '64M');

Прочетох и направих всичко както сте го написали, но пак същата грешка и реших да пиша на ICN.BG За проблема.
Решиха ми проблема за 2 минути.Ето какво ми върнаха:

Здравейте,
Благодаря, че се свързахте с ICN.bg.
Моля предоставете ми домейн име за да мога да направя нужните промени.
Можете и Вие да ги направите като добавите следните редове в php.ini
файла Ви:
upload_max_filesize = 20M
max_execution_time = 120
max_input_time = 120
memory_limit = 64M

За да може да се отрази за всички файлове и директории е необходимо да

въведете следните редове във вашия .htaccess файл.
<IfModule mod_env.c>
SetEnv PHPRC /home/user/php.ini
</IfModule>
Където на мястото на /home/user/php.ini трябва да опишете пълния път до
php.ini файла.

Благодаря ви за съветите.
 

Горе