Гробарчета: Парламентът гласува ТРЕТИЯ ПОЛ! С вота на ГЕРБ, РБ и ДПС! Вече може закон

От: Гробарчета: Парламентът гласува ТРЕТИЯ ПОЛ! С вота на ГЕРБ, РБ и ДПС! Вече може з

Аз да питам това със смяна на пола нали ужким е индивидуален акт дали ще ти резнат патката и ще ти трансформират останала част или ще станеш shemale, та като цяло това си става не от днес а от години и не в ЕС, САЩ ами по целият свят и в повечето случаи незаконно.
 
От: Гробарчета: Парламентът гласува ТРЕТИЯ ПОЛ! С вота на ГЕРБ, РБ и ДПС! Вече може з

Дано някой ден детето ти да си резне пишока и да ти се покаже с .... да видиш какво е балък. От такива като вас сме на това положение!!!
И кое му е лошото, ти като не искаш, не си сменяй пола, кой те кара.

Бахти идиота с затвореното мислене, а уж предприемач щял да става. Такива като теб, трябва да се пращат в Северна Корея, да се надупват на диктатора.
 
От: Гробарчета: Парламентът гласува ТРЕТИЯ ПОЛ! С вота на ГЕРБ, РБ и ДПС! Вече може з

И като става го одобряваш ли?
Аз да питам това със смяна на пола нали ужким е индивидуален акт дали ще ти резнат патката и ще ти трансформират останала част или ще станеш shemale, та като цяло това си става не от днес а от години и не в ЕС, САЩ ами по целият свят и в повечето случаи незаконно.
 
От: Гробарчета: Парламентът гласува ТРЕТИЯ ПОЛ! С вота на ГЕРБ, РБ и ДПС! Вече може з

Това ли е най-важното нещо, което трябва да се обсъжда? Хора от дни гледам едни и същи теми на началната страница и нищо ново и полезно. Не ме интересува въобще тоя закон. Който иска да си реже патката, който иска да си я държи. Всеки може да си прави каквото си иска с тялото си. Не ме интересува и не ми пречи. Какво си го слагате толкова на присърце, сякаш живота ви зависи от тоя закон?
 
Re: От: Гробарчета: Парламентът гласува ТРЕТИЯ ПОЛ! С вота на ГЕРБ, РБ и ДПС! Вече мо

Това ли е най-важното нещо, което трябва да се обсъжда? Хора от дни гледам едни и същи теми на началната страница и нищо ново и полезно. Не ме интересува въобще тоя закон. Който иска да си реже патката, който иска да си я държи. Всеки може да си прави каквото иска с тялото си. Не ме интересува и не ми пречи. Какво си го слагате толкова на присърце, сякаш живота ви зависи от тоя закон?

Те добре, че не са започнали това с циците в мола, че щеше да верно падение. :)
 
От: От: Гробарчета: Парламентът гласува ТРЕТИЯ ПОЛ! С вота на ГЕРБ, РБ и ДПС! Вече мо

Това ли е най-важното нещо, което трябва да се обсъжда? Хора от дни гледам едни и същи теми на началната страница и нищо ново и полезно. Не ме интересува въобще тоя закон. Който иска да си реже патката, който иска да си я държи. Всеки може да си прави каквото си иска с тялото си. Не ме интересува и не ми пречи. Какво си го слагате толкова на присърце, сякаш живота ви зависи от тоя закон?
И това е важно, въпреки че темата е пусната....не както трябва.
 
От: Гробарчета: Парламентът гласува ТРЕТИЯ ПОЛ! С вота на ГЕРБ, РБ и ДПС! Вече може з

И като става го одобряваш ли?

Не знам, честно кви неща ми пишеш.

Писах това е нещо, което е индивидуален акт, който се случва от години на ред - какво пак намеси евроценности или нам си какво - всеки има право да прави каквото си поиска с тялото щом така е решил.

Този закон с него или без него нещата ще се случват - не знам какво толкова те ентусиазира да го пускаш ...

Един ден ако решиш, че е по-вървежно си резнеш онази работа какво ти пука има ли няма ли закон? А и като гледам закона дава права на тези хора, не казва ходете си режете патките или си зашивайте нови.
 
От: Re: От: Гробарчета: Парламентът гласува ТРЕТИЯ ПОЛ! С вота на ГЕРБ, РБ и ДПС! Веч

Те добре, че не са започнали това с циците в мола, че щеше да верно падение. :)

Оххх, то да бяха 1 или 2 паденията.
Слави Бинев в комисията по култура
Прокурора по малка нужда в храстите
Михаил Миков и бисерчетата му с мье и кье......

Не беха кебапчета, не беха кюфтета по улиците, айде сега да направим това:
1. Млад Меринджей за химн на държавата
2. Волен Сидеров - президент
3. Безпуатни биуетчита за циганите, че са бедни
 
От: Гробарчета: Парламентът гласува ТРЕТИЯ ПОЛ! С вота на ГЕРБ, РБ и ДПС! Вече може з

Не знам, честно кви неща ми пишеш.

Писах това е нещо, което е индивидуален акт, който се случва от години на ред - какво пак намеси евроценности или нам си какво - всеки има право да прави каквото си поиска с тялото щом така е решил.

Този закон с него или без него нещата ще се случват - не знам какво толкова те ентусиазира да го пускаш ...

Един ден ако решиш, че е по-вървежно си резнеш онази работа какво ти пука има ли няма ли закон? А и като гледам закона дава права на тези хора, не казва ходете си режете патките или си зашивайте нови.
Абе, кой ти говори за промяна на пола? Който иска да си го сменя, кой забранява? Става въпрос за това, че институционално се признава за съществуването на трети пол. Всичко оправихме, че до това стигнахме.
 
От: Гробарчета: Парламентът гласува ТРЕТИЯ ПОЛ! С вота на ГЕРБ, РБ и ДПС! Вече може з

Абе, кой ти говори за промяна на пола? Който иска да си го сменя, кой забранява? Става въпрос за това, че институционално се признава за съществуването на трети пол. Всичко оправихме, че до това стигнахме.

Сега не ми казвай, че сега вече се разбра, че тези от третият пол съществуват - в смисъл чакаме институциите да кажат нещо реално ли е или не, след като е факт от години. Аз нещо драмата не я виждам или къде трябва да е ...
 
От: Гробарчета: Парламентът гласува ТРЕТИЯ ПОЛ! С вота на ГЕРБ, РБ и ДПС! Вече може з

Според Доган - Волен не бил от 3тия пол , а направо си бил женски пол :D
Гледай как извърта закона :D
 
От: Гробарчета: Парламентът гласува ТРЕТИЯ ПОЛ! С вота на ГЕРБ, РБ и ДПС! Вече може з

Ха на ви да си видите еврогейските ценности. :lol:

[video=youtube;fyPf0tCZbrA]https://www.youtube.com/watch?v=fyPf0tCZbrA[/video]
 
От: Гробарчета: Парламентът гласува ТРЕТИЯ ПОЛ! С вота на ГЕРБ, РБ и ДПС! Вече може з

болен е ялов гей и за самочувствие си носи винаги чукалов под ръка
 
От: Гробарчета: Парламентът гласува ТРЕТИЯ ПОЛ! С вота на ГЕРБ, РБ и ДПС! Вече може з

Е то ти си си рязан за това не ти пука за нищо.
болен е ялов гей и за самочувствие си носи винаги чукалов под ръка
 
От: Гробарчета: Парламентът гласува ТРЕТИЯ ПОЛ! С вота на ГЕРБ, РБ и ДПС! Вече може з

Уни - харесва ли ти Волен , като мъж :D
 
От: Гробарчета: Парламентът гласува ТРЕТИЯ ПОЛ! С вота на ГЕРБ, РБ и ДПС! Вече може з

Уни - харесва ли ти Волен , като мъж :D

Че как, Уни за него дори в третия пол би минал, все пак вече може и да гласува така. :D
 
От: Гробарчета: Парламентът гласува ТРЕТИЯ ПОЛ! С вота на ГЕРБ, РБ и ДПС! Вече може з

Уни си има пълшок, ама не се бойте за него. Мислете за децата си, и за това какво ги чака с това управление. Колкото до Волен, той е овен като мен може да се справи без проблем.
 
От: Гробарчета: Парламентът гласува ТРЕТИЯ ПОЛ! С вота на ГЕРБ, РБ и ДПС! Вече може з

Уни си има пълшок, ама не се бойте за него. Мислете за децата си, и за това какво ги чака с това управление. Колкото до Волен, той е овен като мен може да се справи без проблем.

Дано не сте всичките овени като него....
8009292f.jpg
 

Горе