Група набира фрийленсъри

viper

Banned
Рейтинг - 60%
3   2   0
Задължителни изисквания:
- владеене на английски език е предимство
- да може да се работи в дългосрочен план е предимство
- използване на Copy Space Premium е задължително
- да не допуска граматически грешки

Дейност:
- всички фрийленс дейности

Добре ще е тези, които ще кандидатстват да имат възможност да пишат всеки ден или ако не през ден.

Става въпрос за подръжка на около 30 сайта със статии.
Дават се заглавия и ключови думи и дължината на статиите, които се изискват на вашия имейл. Във всяка заявка се посочва и цената, която ще ви се плати. Ако не сте съгласни или не може да се справите, просто казвате.

За текстове в отчайващо състояние не се заплаща, докато не се оправят или се заплаща по-малко.

Може всеки кандидат да поема до 30 статии на ден. Но само ако може да се справите качествено. Времето за изпълнение варира от броя на статиите.

Цената се определя от големината и сложността на статията.
Плащането е всеки ден след свършена работа по PayPal главно.
Желаещите нека пишат на ЛС, за да им дам email за кореспонденция с групата.
 
Последно редактирано:
От: Група набира фрийленсъри

Здравей, имам опит в писането на текстове, занимавам се с СЕО и контент маркетинг. Писала съм на статии за различни уебсайтове, уникален контент. Плс, пиши ми имейла си за повече инфо, защото като нов юзер не мога да публикубам имейл =)
 
Последно редактирано:
От: Група набира фрийленсъри

Да. Има и за превод всичко има. Давам ви мейлче на ЛС да свързвате.
 
От: Група набира фрийленсъри

Не искам да спамя, но ми звучи малко странно:

ЗАДЪЛЖИТЕЛНИ изисквания:
- владеене на английски език е ПРЕДИМСТВО
- да може да се работи в дългосрочен план е ПРЕДИМСТВО
 
От: Група набира фрийленсъри

Здравейте,
нямам право да пускам лични съобщения, бихте ли ми пуснали все пак адрес на ЛС.
 
От: Група набира фрийленсъри

Изпратил съм Ви ЛС. Дано офертата все още да е валидна.
 
От: Група набира фрийленсъри

Я дайте мнение който е рабил стс MD Group... да каже дали плащат или само аз съм набутан...
Свърших работата и нит отговор нит пари... а паролата за сайта е сменена.... туи означава че вече са видели че всичко е готово....
И предималко са поразтърсих за тази така наречена "група от фрийлансъри" и какво да видя.... същя човек във webmasterbg.org са оплаква че няма пари и си търси работа :D
И един въпрос към viper ти къде я видя дали група пък?!? или от логото във емейлите....
Нищо лично просто питам :)
40664216.jpg

 
Последно редактирано:
От: Група набира фрийленсъри

Брой още един прецакан. Как може да съществуват такива хора това се чудя, но грешката е в нас, тези, които се подвеждаме. Аз нито лого съм видяла, нито сайта им. Бравос, жалко че в нашата държавица е пълно с такива хора. Свалям шапка на коректните, а тези, които се чудят откъде да изкарат някой лев на гърба на другите да не забравят, че някои неща се връщат рано или късно... Нищо лично...
 
От: Група набира фрийленсъри

А ето и скайпа на "групата" kurli.
.....
И Viper са скатава... не отговоря ама -1 и готово ако не друго поне това може да се направи. :)
 
Последно редактирано:
От: Група набира фрийленсъри

Дам, и на мен този потребител нещо ми се покри, след като му изпратих последните файлове. Виждам, че чете темата, но не дава отговор. По обед смятам да му сложа айтрейд от мен в зависимост от развитието на темата или липсата на такова.
 

Горе