Група на предприемачките. Забранено за мъже!

От: От: Група на предприемачките. Забранено за мъже!

Ай, какъв отпор. Що така, момчета?

Забелязвам и липса на бизнес идеи :( Ши му направим сандвич на момчето. Ако иска и палачинки с боровинково сладко даже ;)
В замяна искам кредитната му карта само за час-два. Имам няколко идеи как да й оползотворя потенциала

images


Що па да не му направите сандвич? Какво ще Ви стане? Веднага нещо в замяна, да не земете се минете :D
Човекът иска сандич, не самолет.
 
От: От: Група на предприемачките. Забранено за мъже!

Що па да не му направите сандвич? Какво ще Ви стане? Веднага нещо в замяна, да не земете се минете :D
Човекът иска сандич, не самолет.
She-didnt-make-me-a-sandwich-She-deserved-it.jpg

:lol:
 
От: Група на предприемачките. Забранено за мъже!

лелеле, колко са сърдити момчетата? :Dще изтърват женската част от полезрение :Dвярно, че не е честно да са игнорирани, дано rak се смели над тях и смени името на групата, за да имат достъп и те до нея :)
 
От: Група на предприемачките. Забранено за мъже!

Никак не ми се нрави сегрегацията.... Не е естествено някак...

tumblr_la8h4seWkj1qa2qxt
 
От: Група на предприемачките. Забранено за мъже!

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA, ослепях бе човек!!!! ЗАЩО :shock:
 
От: Група на предприемачките. Забранено за мъже!

Първата снимка: :eek::beer:


Втората снимка: :shock::twisted::mad:
 
От: Група на предприемачките. Забранено за мъже!

Тъкмо ядях бе...
 
От: Група на предприемачките. Забранено за мъже!

Тъкмо ядях бе...
Сандвич ли? :lol:
 
От: Група на предприемачките. Забранено за мъже!

Ами с такова деление и до там (брррррр) може да се стигне някога.... Иначе, за тези, които търся определено поведение от жените - сори, момчета, да сте се родили преди 60 години :)

black-and-white-classy-dinner-distracting-from-dinner-dreams-emancipation-Favim.com-37919.jpg
 
От: Група на предприемачките. Забранено за мъже!

Жалко.....
 
От: От: Група на предприемачките. Забранено за мъже!

Ами с такова деление и до там (брррррр) може да се стигне някога.... Иначе, за тези, които търся определено поведение от жените - сори, момчета, да сте се родили преди 60 години :)
Що бе, не е било толкова добре и тогава:
lips-that-touch-liquor-shall-not-touch-ours.jpg
 
От: Група на предприемачките. Забранено за мъже!

Te тия гарги не са от 60-те на миналия, ами на по-миналия век...
 
От: Група на предприемачките. Забранено за мъже!

аз сега предлагам да се съберем с женската част и да си направим една екскурзия на някъде, да дивеем :Д нали въпроса е да се опознаем ,пък как няма значение :Д
 
От: Група на предприемачките. Забранено за мъже!

Гледам @xopacuo е в групата за предприемачките, аз пък за мъж го мислех? :shock:
 
От: От: Група на предприемачките. Забранено за мъже!

Гледам @xopacuo е в групата за предприемачките, аз пък за мъж го мислех? :shock:

Може да е агент под прикритие :lol: , добре ме развеселихте с темата и с коментарите мерси :D.
 
От: Група на предприемачките. Забранено за мъже!

аз сега предлагам да се съберем с женската част и да си направим една екскурзия на някъде, да дивеем :Д нали въпроса е да се опознаем ,пък как няма значение :Д

Да не забрави знака :shock:

Exclusion%2Bzone.jpg
 
Последно редактирано:
От: Група на предприемачките. Забранено за мъже!

аз сега предлагам да се съберем с женската част и да си направим една екскурзия на някъде, да дивеем :Д нали въпроса е да се опознаем ,пък как няма значение :Д
Ако има малолетни предприемачки тъдяфта и ако ти вържат, що па да не отидете.
Приятно изкарване.

Не знам за хорацио, ама аз си смених форумния пол.
От срам че писах в забранената тема.
 
От: Група на предприемачките. Забранено за мъже!

Не знам за хорацио, ама аз си смених форумния пол.
not-sure-if-hottie-or-tranny.jpg
 

Горе