Група на предприемачките. Забранено за мъже!

rak

Active Member
Обръщам се към всички дами в Предприемач - момичета, май е време да си направим една група - всъщност вече я направих. Ако желаете може да и се смени името, снимката и така нататък. Включвайте се оттук

Призив към мъжката част на форума - не оспамвайте темата и не се регвайте в групата!!!
 
От: Група на предприемачките. Забранено за мъже!

Ами ако имаме идея да монетизираме женския ви потенциал с някоя неустоима бизнес оферта, пак ли не може да пишем?

ПС: само бъмпвам темичката, че я захлюпих без да искам, а мойта се поизчерпа и без туй...
 
От: Група на предприемачките. Забранено за мъже!

Може без простотии, глупости, псувни, кавги, обиди и други подобни. Всеки смислен и ползотворен пост е добре дошъл.
 
От: Група на предприемачките. Забранено за мъже!

Давайте, това е добра идея. Имаш репче. :)

И каква точно е идеята, че на мен нещо ми бяга?

1. това е дискриминация и по света се наказва много лошо :)
2. ако е група за нещо свързано с онлайн бизнеса ОК, ама група за жени?! Това да не е БГмама?

Иначе и аз имам концепция за монетаризация на потенциала :D
 
От: Група на предприемачките. Забранено за мъже!

Идеята ми е жените във форума да се опознаем и да контактуваме помежду си. Освен това и да си помагаме. Нека дамите да видят предложението ми, да решат дали им харесва и тогава ще се разбере, ще има ли смисъл от такава група или не.
 
От: Група на предприемачките. Забранено за мъже!

predpriemachka.jpg

имам идея и за имплементиране на частта "забранено за мъже" ама ще ме изядете с парцалите :)
 
От: Група на предприемачките. Забранено за мъже!

Типични женска маркетингова тактика - ама таква от природата кодирана - да се заграждат и отделят - един вид трудно достъпни :)
 
От: Група на предприемачките. Забранено за мъже!

Успешна, устремена, красива....правеща си мини-почивки...мини-ваканции....мини-масажи :):):)
 
От: Група на предприемачките. Забранено за мъже!

Хайде, оставете женското съсловие да се събере пък ще видим дали за добро или лошo.Демокрация е все пак ;]
 
От: Група на предприемачките. Забранено за мъже!

Аз предлагам, като се съберете, да ни направите по един сандвич :clap:8)
 
От: Група на предприемачките. Забранено за мъже!

Много съм за идеята. Вие сте ни много CUT и ще е добре да направите силна общост.

Ето и нещо по темата: profit.bg/news.php?id=85464

Много щ се радвам да се развие тази група. http://profit.bg/news.php?id=85464
 
От: От: Група на предприемачките. Забранено за мъже!

Аз предлагам, като се съберете, да ни направите по един сандвич :clap:8)
Моя мъж ако чакаше сандвич или манджа от мен, досега щеше да е умрял от глад. Още в първия пост помолих да няма спам в темата, обаче това едва ли ще стане, така че сега с интерес ще чета колко страници с глупости ще се изпишат.
 
От: Група на предприемачките. Забранено за мъже!

Абе кви са се навъдили сега и моята приятелка я мързи да гледа, нито готви нито чисти, сестра ми същата мърда....чак се чудя за кво са ми...само да ми губят времето, което да работя, което ми е вече 1000 пъти по интересно от всички, което може да ми предложи една жена...ми човек се насища с времето...
 
От: Група на предприемачките. Забранено за мъже!

Ай, какъв отпор. Що така, момчета?

Забелязвам и липса на бизнес идеи :( Ши му направим сандвич на момчето. Ако иска и палачинки с боровинково сладко даже ;)
В замяна искам кредитната му карта само за час-два. Имам няколко идеи как да й оползотворя потенциала

images


Аз предлагам, като се съберете, да ни направите по един сандвич :clap::cool:
 
От: От: Група на предприемачките. Забранено за мъже!

Моя мъж ако чакаше сандвич или манджа от мен, досега щеше да е умрял от глад. Още в първия пост помолих да няма спам в темата, обаче това едва ли ще стане, така че сега с интерес ще чета колко страници с глупости ще се изпишат.
Не е спам, а иронично подмятане. За мен деленето по полов признак е безсмислено, тук във форума. В живота е друго, но дали там правиш сандвичи на мъжа си, слабо ме интересува, защото на мен ми правят :lol: Тук, в Предприемач, сме само имена-аватари-услуги. Лично за мен няма значение дали човекът, който ми върши работата е жена или мъж. И това доживях да видя, женска форумна еманципация, феминистично-предприемчиви българки забраняващи достъпа на мъжките експлоатиращи свине, йес! :clap:

В замяна искам кредитната му карта само за час-два.
Кредитната си карта давам само срещу сандвич с две предприемачки (на живо) :p А такива палачинки мога да изям в промишлени количества :evil:
 
От: Група на предприемачките. Забранено за мъже!

За ко ми трябваше да се обаждам :oops: ...
Темата зе че стана по-популярна от мойта :( .
 
От: Група на предприемачките. Забранено за мъже!

Както и очаквах,женската тема се нагъчка до козирката с мъжки мнения:).
 

Горе