Предлагам: Групови отстъпки за Eконт

hardlemm

Active Member
Рейтинг - 100%
8   0   0
Здравейте,
Групови отстъпки за Eконт могат да ползват до 5 фирми или физ. лица, които предварително подготвят пратките. Предлагам, БЕЗПЛАТНО, включване в моята група. В момента съм сам и ползвам най-често между 9% и 12% отстъпка от куриерските услуги. Приемам и включване в друга група, но без финансови ангажименти. Ако има желаещи, да си помагаме за по-голяма отстъпка - пишете на лс.
 
Последно редактирано:
закво ти е група, нали клиента плаща доставката няма да се промени нищо за 50 стинки
 
закво ти е група, нали клиента плаща доставката няма да се промени нищо за 50 стинки
Той си спестява тези стотинки, при магазини с голям оборот си е нещо според мен. И дизела е 2.20 в момента, ама ако е 2 лева е по-добре нали....
 
закво ти е група, нали клиента плаща доставката няма да се промени нищо за 50 стинки
Не смятам да обеснявам ползите или да агитирам някой. Предложението е за хора с онлайн магазини, които знаят и искат!
 
еми аз имам и знам ама не искам, ще мине явно време докато разбереш че няма смисъл, този мизерния процент 9-11 всеки го стига, проблема е да стигнеш 30 понеже оборора за пратка скача непропорционално. отделно единствено би имало смисъл за теб да караш еконт да ти плащат в брой част от комисионната, което значи клиента няма да усети пак нищо а ти ще покриваш няколко върнати пратки и така. не е измислена добре системата за малките играчи, пращам с еконт още от времето на пратките по 2.80 когато бяха.
 
еми аз имам и знам ама не искам, ще мине явно време докато разбереш че няма смисъл, този мизерния процент 9-11 всеки го стига, проблема е да стигнеш 30 понеже оборора за пратка скача непропорционално. отделно единствено би имало смисъл за теб да караш еконт да ти плащат в брой част от комисионната, което значи клиента няма да усети пак нищо а ти ще покриваш няколко върнати пратки и така. не е измислена добре системата за малките играчи, пращам с еконт още от времето на пратките по 2.80 когато бяха.
Явно нямаш интерес, Моля, не пиши повече по темата, не помагаш.
 
Въпрос на престиж е ;)
Клиента като види, че получава от теб за 4.20, а от едикой си за 5лв, веднага си прави сметката, че си оборотен.
Но го има и факта, че всеки цепи стинката, когато става въпрос за транспортен разход.. щото тва чудо ни се яде, ни се пие :D
 
Явно нямаш интерес, Моля, не пиши повече по темата, не помагаш.
е как не помагам такава хубава информация ти дадох, но щом държиш ето ти още помощ отиди в групата за онлайн магазини във фейса, пусни обявата и ще намериш желаещи
 

Горе