Гугъл киурд тула пусна информация в цифри

coolice

Owner


https://adwords.google.com/select/KeywordToolExternal

seo.PNG
 
Последно редактирано от модератор:
От: Гугъл киурд тула пусна информация в цифри

Също днес го забелязах Куул. Явно е на по малко от 48 часа
 
От: Гугъл киурд тула пусна информация в цифри

това вече е заместител на overture, дето имаше преди
 
От: Гугъл киурд тула пусна информация в цифри

това вече е заместител на overture, дето имаше преди
И то много по-точен от него, все пак Г си знае най-добре пазара. Дано да е реално това, което показава. но като го разцъкаш, мисля че е доста верен. :wink:
 
От: От: Гугъл киурд тула пусна информация в цифри

И то много по-точен от него, все пак Г си знае най-добре пазара. Дано да е реално това, което показава. но като го разцъкаш, мисля че е доста верен. :wink:

и аз разцъках за 2-3 top keywords и мисля числата отговарят на истината. тулчето беше яко, сега стана още по-яко :)

p.s. за търсещите кирилишки думи трябва да смените "Results are tailored to" на Bulgaria, просто за който не го е забелязъл.
 
От: Re: Гугъл киурд тула пусна информация в цифри

p.s. за търсещите кирилишки думи трябва да смените "results are tailored to" на bulgaria, просто за който не го е забелязъл.
За да видиш числа, които са верни за БГ, трябва кампанията да е насочена за БГ и да върви само за БГ сайтове.


Анализирам си ключови думи... 8 търсения дневно според wordtracker, 15000 търсения месечно според google. Защо има такива драстични разминавания? Не става въпрос за сезонна дума.
Става върпос за 15 к клика, не търсения. Отговорът е прост - Гугъл дава резултати от търсене и от контент мрежата, в която се генерират над 90% от кликовете.

Така че за СЕО е трудно да се каже дали тулът ще е от полза. 8)
 
От: Гугъл киурд тула пусна информация в цифри

а тези цифри за колко време са - месец или година?
 
ivanpetrov - то си пише - за месец са (и даже си пише за кой месец :) )

Друг е въпроса, че уебмастерите оказват голямо влияние на резултатите. Примерно аз върткам едно 100 търсения на месец за всяка една от думите, за които оптимизирам. Като сложим още стотици уебмастери във всяка ниша...
 
От: Гугъл киурд тула пусна информация в цифри

Не бързай да се радваш. Резултатите изобщо не са верни.
 
От: Гугъл киурд тула пусна информация в цифри

е, по-точно от това откъде другаде - ама имай предвид, че наистина "резултатите изобщо не са верни"
 
Ами сериозните сео фирмите по принцип пускат една бърза адурдс кампания с която проверяват трафика за различните топ киурди на клиента като в доста случаи това е калкулирано в цената на киурд рисърча и затова услугата изглежда скъпа ...

уебмастърският вариянт е за нещо за което си ранкнат да сравняваш с какво дава инсрумента като предположения :)
 

Горе