Гугъл ме е деиндексирал...

Moko

Well-Known Member
След като преди 2 дни направих един ъпдейт на блога :

http://vasil-levski.blogspot.com

и качих снимков материал, днес видях че любимия чичо Г, ме е махнал от своите страници...
Възможно ли е да е заради снимките?

P.S
бях на първа страница откакто го пуснах и влачех трафик главно от Гугъл, затова ме човърка много тоя въпрос... Сега ще махна снимките или ще ги кача на блогърския фтп..
 
Последно редактирано:
ами сега правя един превод и веднага се заемам ... Вече махнах снимките, свалих ги и сега ще ги кача на блогърското фтп.. Дано стане, щото иначе тоя блог си губи смисъла :(((
 
излязъл си без много линкове напред иска се постоянен ъпдеит за да седиш отпред по този начин

Все пак това е тема, която не може да бъде ъпдейтвана О_О Не мислиш ли... ? >.< Да падна на втора страница - да! Обаче пълно деиндексиране... Накъде отива света ...
 
внимателно прегледах първите 10 страници и не бях там, значи съм под топ10 мале.. >.<

Няма страшно, като търсиш "vasil-levski.blogspot.com" излизаш на втора страница :)
 
може да си отнесъл филтър или пеналти Г -30 не ти дава да влезеш в топ 30 Г -950 посъщия начин ама за 950 позиции

а и сайтовете с малко ликове имат навика да изчезват така събмит по директории писане по форуми, рсс агрегатори....

Дупликеит ли е контента? Защото наскор се заговри за нов филтър за дупликеит контент....
 
Няма страшно, като търсиш "vasil-levski.blogspot.com" излизаш на втора страница :)
и то със вътрешна страница, а не index-a
пясъчник брато, няма как ...
явно си сменил цялтата концепция на сайта и затова така, аз наскоро си смених доста неща по единия сайт от подписа и ме завря в пясъчника да си поиграя :(
 
е т'ва беше... снимките вече са на блогърския хост... е сега ако не ме върне на първите страници ше ги е*авам.... :( :( :(
 
може да си отнесъл филтър или пеналти Г -30 не ти дава да влезеш в топ 30 Г -950 посъщия начин ама за 950 позиции

а и сайтовете с малко ликове имат навика да изчезват така събмит по директории писане по форуми, рсс агрегатори....

Дупликеит ли е контента? Защото наскор се заговри за нов филтър за дупликеит контент....

На главната страница се показва само един пост, който съдържа 2-3 реда и само линкове!
Иначе останалият е копиран... Все пак става дума за история, а не за научна фантастика... Всичко трябва да е точно :[
 
ако си в сенд бокса може да се наложи да почакаш блога ти само линкове от форума ли има ? ако да да знаеш че не стигат деистваи с директориите, блог директорииите , рсс агрегатори и добавяи конетнт редовно това е варианта с блог да се ранкваш напред пред тръстед сайтове

точно но преразказано по нов начин иначе е дуплиекит евентулано може да минеш с различна структура и подредба ама уикалният конент си е уникален
 
Последно редактирано от модератор:
За преразказа си прав.. Просто напоследък не ми остава много време да се занимавам с каквото и да било на компютъра ... Като ми остане време може да преразкажа това онова, но има бележки от личният тефтер на Левски, тях не мога да ги променя.
Събмитнал съм го по БГ Директориите.
Има линкове към Wikipedia, субдомейн на orbitel.bg и линкове към директории, за да съм по-напред там :\
Ще преразквам пък бали го.. Как да пусна сайтмап, като не мога да ъплоудвам .xml файлове? Май не става, а? :\
 
чакаш дуга опция невиждам а саитмапа е измилен с цел да помогне индексирането на големи сайтове ти си индексиран....

е добре, има ли начин да подбутна Г-бота да мине пак през страницата??? Щото като гледам кви кешове вадят и последно кога е минавал тоя бот ми става лошо..
 
еми сега пуснах нов пост и ъпдейтнах един стар, като го писах с днешна дата.. Дано мине шибаният бот и ме върне напред... Айде отивам да гледам комиците да се посмея малко, че само нерви с тоя Гугъл..
Благодаря за помощта Cool ;]
 
Сега разбрах, че става въпрос за duplicate content.
В такъв случай може и да не се върнеш в индекса.

Добре , в някои случаи това е малоумно!!! Гугъл би трябвало да деиндексира всеки втори сайт за история... Нали ако разкажа писмата на Левски, а не ги пусна така както са били, няма да са автентични... Губи се смисъла... Губи се оригинала!
Г са идиоти... Ще сменя това което може и ако не се върна там където бях ще им драсна 1 писмо, ако ще и напълно да ме деиндексират - дреме ми!
Макар че съм сигурен, че няма да ми отговорят...
 

Горе